x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vize Merkezi Harbiye

T. Erdoğan 11/10/19, 13:11
Merhabalar, İstanbul Harbiye’ de yaşıyorum yıllık iznim için Rusya’ya bir tatil planı yaptım. 15 günlüğüne Rusya vizesi almak istiyorum. Rusya vizesi için Harbiye’ den acenteniz aracılığı ile nasıl vize başvurusunda bulunabilirim, bunun için gereken tüm evrakları ve sürecin işleyişini cevabınız da belirtir misiniz? Harbiye’ de ya da yakın konumda bu konuyla ilgili danışmanlık hizmetiniz var mı?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

rusya vize merkezi harbiye

Merhaba; Öncelikle, Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesi olarak, İstanbul ve çevredeki illerden yapmayı planladığınız Rusya vize başvurularınız için sizlere danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Konumunuza en uygun şubemize giderek veya +90 (212) 963 36 21 numaralı telefon hattından aynı zamanda help@eagvs.com e-posta adresinden  bizlere ulaşarak acentemiz çalışanları ile rahat bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Rusya vizesi Harbiye’ den yapacağınız başvuru için hazırlamanız gereken evrakları tamamladığınız zaman konum olarak sizlere yakın olan şubemizi ziyaret ederek veya kargo aracılığı ile bizlere kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Türkiye'nin neresinde ikamet ederseniz edin, Rusya vize başvuru evraklarınızı kargo ile göndermeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek de evraklarınızı teslim edebilirsiniz. 

Rusya vizesi için gerekli evraklar; pasaport (6 ay geçerli olması gerekli), fotoğraf, kimlik fotokopisi ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gereken başvuru formu. Hazırlamanız gereken evraklar arasında yer alır. Belgelerinizi teslim ettikten sonra danışman arkadaşlarımız titizlikle belgelerin kontrolü sağlar.

Yanlış ya da hatalı belgeler dahilinde olumsuz bir durum ile karşılaşmamak için danışmanlarımızın kontrolünden geçmesi önemli bir adımdır. Bu kontrol aşamasını geçtikten sonra Başvuru harcı, işlem ücretleri, konsolosluk tarafından belirtilen ücret ve danışmanlık hizmet bedeli dahil olduğu ücreti ödemeniz halinde başvuru işlemi süreciniz başlamış olur. Rusya vize ücretini nakit olarak ya da banka hesabına EFT/ Havale yolu ile de ödeyebilirsiniz. Ücret yatırma işlemini sorunsuz olarak tamamladıktan sonra yetkililerimiz hazırladığınız başvuru dosyasını sizler adına konsolosluğa ulaştırır. Başvurunuzun incelenmesi esnasında danışmanımız bu süreci takip eder dolayısıyla siz de dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak başvurunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Başvurunuz olumlu olarak sonuçlandığında pasaportunuzu alabilirsiniz. 

Euroasia GVS İstanbul,

Evrim

M. Altun 07/11/19, 12:15

İyi çalışmalar ben Rusya’ya gitmek istiyorum. Daha önce vize başvurusu yapmadım. İstanbul’da Harbiye semtinde ikamet ediyorum. Rusya vize merkezi Harbiye semtinde var mı? Eğer Harbiye'de veya yakın bir konumda acenteniz varsa bu konu hakkında bilgi almak için görüşmek isterim. Vize almak için neler yapmam gerek, hangi evrakları almam gerekir?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 07/11/19, 12:16

Merhaba; Öncelikle Rusya vize başvurusu için Türkiye’nin hangi bölgesinde olursanız olun yaşadığınız şehirden ya da diğer tüm şehirlerden istediğiniz zaman dilediğiniz gibi Rusya vize başvurusunda bulunabilirsiniz. İstanbul'da ikamet ediyorsanız Rusya Vize Merkezi Harbiye ofisimizi veya Rusya vize merkezi Beşiktaş şubemizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul’da bulunan ofisimiz ile rahatlıkla iletişim bilgilerini kullanarak irtibata geçebilirsiniz. Ofis iletişim bilgilerimizi görüntülemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Rusya vizesi İstanbul

Danışmanlarımız sizler için gerekli bilgilendirmede bulunacaktır ve vize başvuru süreci hakkında gerekli hizmeti sunacaktır. Rusya vize başvuru için ilk olarak ne için Rusya’ya seyahat etmek istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bunun devamında ise seyahat amacına göre başvuracağınız vize türüne karar vermeniz gerekmektedir. Tabi vize başvurusu için önemli olan konulardan biri ise sahip olduğunuz ve seyahatinizde kullanacağınız pasaport türüdür. Umuma Mahsus pasaport sahibi yolcuların Rusya seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları zorunludur. Fakat Hizmet, Hususi ve Diplomatik pasaport sahipleri vize başvuru işleminden muaf tutulmaktadır. Vize başvurusu için hazırlamanız gereken evrak listesi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Gerekli olan belgeleri hatasız bir şekilde hazırladığınız anda bizlere iletmeniz halinde başvuru süreci başlamış olacaktır. Herhangi bir aksilik olmadığı sürece başvurunuz olumlu sonuçlanmış olacaktır.

Saygılarımızla,

Evrim

E. Başar 28/11/19, 12:04

İyi günler, ben İstanbul Harbiye’de ikamet ediyorum. Bordo Pasaportum var. Rusya vizesi almam gerekiyor. İşlemler nasıl yapılıyor bilmiyorum. Rusya vize merkezi Harbiye’de mi? Ataşehir'de oturuyorum, Harbiye'ye gelmeme gerek var mı?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 28/11/19, 12:05

Merhaba, Rusya Konsolosluğuna başvuran şahsen başvuru yapamamaktadır. Başvurular yetkili seyahat acenteleri ile yapılmaktadır. Ancak başvuru yapmadan başvuru yapacağınız acenteyi iyi araştırmanızı öneririz. Euroasia Rusya vize merkezi, 15 yıllık geçmişe sahip profesyonel bir danışmanlık firmasıdır. Rusya vize merkezi Harbiye'de iş ortağımız, Beşiktaş, Etilerde de İstanbul merkez ofisimiz bulunmaktadır. İkamet bölgesi ve ili fark etmeksizin Rusya vize başvuruları İstanbul merkezli olarak yürütülebilmektedir. Dilerseniz Türkiye'nin dört bir yanındaki ofislerimiz aracılığıyla da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ofisimize şahsen gelmenize gerek yoktur. Seyahat amacınıza göre belirlenen kategoriden evrakları hazırlayarak merkez ofisimize ulaştırabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hazırladığınız evrakları bize kargo ile ulaştırmanız yeterli olacaktır. Evraklarınız Rusya Departmanı yetkilimiz tarafından kontrol edecek ve tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Hazırladığınız evrakları isterseniz elden teslim edebilir isterseniz kargo aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Rusya vizesi için gerekli evraklar sizin Rusya’ya seyahat sebebinize bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu sebeple öncelikle seyahat sebebinizi ve buna bağlı olarak da vize türünü belirlemeniz gerekmektedir. Seyahat türüne bağlı sizden talep edilen belge ve evrakları bize ulaşarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Rusya vizesi için sizden istenen en önemli evraklardan bir tanesi Rusya vizesi bilgi formudur. Bu formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız vize talebinizin olumlu olması için çok önemlidir. Bu formdaki kişisel bilgilerinizin diğer evraklarınızdaki bilgilerle eşleşmesi son derece önemlidir. Belgeleriniz elimize ulaştıktan sonra danışmanlarımız tarafından dikkatlice kontrol edilir ve vize harcı ödendikten sonra başvurunuz işleme alınır. Rusya vize harcını ofisimizi ziyaret ederek nakit olarak ya da EFT/ Havale yoluyla ödeyebilirsiniz. Vize türüne ve kalış süresine bağlı güncel vize ücretini danışmanlarımıza ulaşarak öğrenebilirsiniz. Rusya vize merkezi Harbiye hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak için çağrı merkezimizi arayıp uzman danışmanlarımıza merak ettikleriniz sorabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

R. Kırlardan 27/12/19, 13:46

Rusya vizesi alarak Rusya'ya seyahat etmek istiyorum. Rusya vize merkezi Harbiye tarafına yakın mıdır? Sizlere ulaşmak için ofisinize gelme imkânım var mı?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 27/12/19, 13:47

Merhaba Rabia Hanım, Euroasia GVS’ye hoş geldiniz. EAGVS olarak Rusya vizesi için her konuda yardımcı olabiliriz. Merkez ofisimiz Ulus’ta iş ortaklığı içerisinde olduğumuz firma ofisi Harbiye'de yer almaktadır. Her iki birimden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Merkez ofisimiz konum bilgilerine Rusya vizesi İstanbul sayfasından ulaşabilirsiniz.  Şirketimize ulaşım sağlandığınızda Rusya vizesi hakkındaki gerekli açıklamaları yapmakla mükellef olduğumuzu bilmenizi isteriz. Gerçekleştireceğiniz seyahatin türünü bizlere belirtip ve planan seyahat süresini yetkilimize iletiniz. Sizlerden talep ettiğimiz belgeleri bizlere ulaştırmak için ofisimize gelebilir ya da kargo yolu ile bizlere iletebilirsiniz. Bizlere ulaştırdığınız evraklar uzman çalışan kadromuz tarafından büyük bir titizlikle incelemeye alınır. İnceleme ardından konsolosluktan sizler adına uzun süreli bir seyahat ise randevu talep eder ve işlemlerinize başlamaları için belgelerinizi konsolosluğa iletiriz.

Konsolosluk yaptığı inceleme ardından sizlerden ilave belge talebinde bulunabilir. Bu işlem ardından vize onayınızı verip Rusya vizesine sahip olmanızı sağarlar. İşlemlerinizde herhangi bir aksilik yaşamak istemiyorsanız seyahatinizden 1 ay önce vize başvurunsa bulunmanızı öneririz. EAGVS olarak sizleri vize sahibi yapmaktan mutluluk duyarız. Harbiye veya Ulus/Etiler ofisimizi ziyaret ederek veya iletişim numaralarımızı kullanarak bizlerden daha kapsamlı blgi alabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Evrim

H. Soylu 04/02/20, 15:14

Rusya vizesi Harbiye şubesi ile görüşme sağlayabilir miyim?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 04/02/20, 15:15

 Merhaba. Rusya seyahatiniz için Euroasia olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Rusya vizesi Harbiye'den Euroasia kanalı ile alınabilmektedir. İstanbul’da ikamet ediyorsanız Rusya Vize Merkezi Harbiye ofisimizi veya Rusya vize merkezi Beşiktaş’ta bulunan şubemizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul’da bulunan ofisimize kolaylıkla ve gönül rahatlığı ile iletişime geçmek için irtibat bilgileri ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul dışında ikmat eden kişiler ise Euroasia Global Vize Merkezi adına yürütülmekte olan Türkiye’de bulunan toplam 14 şubemizden ikamet ettiği yere yakın olan vize şirketinde gerekli bilgiyi ve istenilen vizeye sahip olabilirler.

Rusya vizesi için bizlerle birebir görüşmem sağlayabilirsiniz. Istediğiniz vize türü için en güncel ve kapsamlı bilgileri sizlere sunarız. Vize ücreti hakkında gerekli bilgiyi, vize için uygulanan prosedürleri danışmanınız tarafında size iletilecek bilgilendirme e-mailinde bulunabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için ülkede bulunan 14 vize şubesi ile en iyi hizmete tanık olacaksınız. Bulunduğunuz şehirde faaliyet gösteren şubemize ya da ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın şubemize ziyaret ederek bizlerle birebir görüşme talebinde bulunabilirsiniz. 15 yıllık tecrübemiz ile vize sahibi olmak isteyen her bireye en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Bulunduğunuz şehirde şubemiz mevcut değil ise size en yakın olan vize şirketimizi ziyaret edebilir ya da kargo yolu ile ile sizlerden istenilen belgeleri doğru bir şekilde bizlere ileterek de vize sahibi olabilirsiniz. Verdiğimiz iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES