x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vize Başvurusu Randevu

A. Demir 18/10/19, 10:40
Selam, Rusya vize başvurusu randevu sistemi tam olarak ne açıklarmısınız? Bu işlem alacağım vize için gerekli mi randevu yapmazsam başvuru gerçekleştiremez miyim? Ben gezmek amaçlı gitmek istiyorum alacağım Turistik vize için geçerli mi randevu sistemi? Her kaynakta farklı bir bilgi var bu konuda daha önce de sayfanızdan bazı sorularıma cevap bulduğum için tekrar size sormak istedim gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz tekrar soru mu cevaplarsanız mutlu olurum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Rusya Konsolosluğu Rusya vize başvurusu randevu alınmasına gerek yoktur. Rusya İstanbul Konsolosluğu, tüm Türkiye'den yapılan Rusya vize başvurularını değerlendirme yetkisine sahiptir. Sizlerden istenilen birkaç evrak vardır. Bu evraklar mutlaka eksiksiz ve hatasız olmalıdır. Evrakları tamamlayarak Rusya Konsolosluğuna ilettiğiniz anda başvurunuz başatılmış olur. Yapmak istediğiniz vize türü ne olursa olsun randevu almanız gerekmez.

Rusya turistik vize başvurunuzu turistik bir amaçla seyahat etmek isteyen yolcuların başvuruda bulunması gerekli olan bir vize türüdür. Turistik vizeyi 15 günlük ve 30 günlük tek girişli olarak alabilirsiniz. Turistik vizesi ile gerçekleştireceğiniz seyahatinizde Rusya Federasyonu toprakları içerisinde vize süreniz dahilinde konaklama hakkınız bulunmaktadır. Vize işlemini dilerseniz kendiniz dilersenizde bir acente aracılığı ile yapmanız mümkündür. Diğer vize türlerinde olduğu gibi turistik vize için de randevu gerekmemektedir. Euroasia Global Visa Services aracılığı ile yapacağınız başvurularda tüm süreci alanında uzman danışman arkadaşlarımız yürütür. Sayfamızdaki bilgiler aracılığı ile hizmetten yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';