x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vize Acenteleri

B. Can 10/10/19, 10:55
İyi günler, İzmir'de giyim mağazası sahibiyim. Gezmek için ve mağazama farklı ürünler araştırmak için Rusya'ya gitmek istiyorum. Bordo pasaportum var ve vize almak istiyorum. Bu yıl birkaç kez Rusya'ya çıkış yaptım ancak vize sürem bitti. Tekrar vize almak istiyorum ve işim nedeniyle vize başvuru süreci ile uğraşacak hiç vaktim yok. İnternete çıkan Rusya vize acentelerinin hangisinin yetkili olduğunu bilemiyorum. Sizin firmanızın Rusya vize ücreti nedir
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, 

Rusya vize servisine hoşgeldiniz. Rusya seyahatiniz için almanız gereken vize belirttiğiniz durumlar eşliğinde Rusya ticari vizesidir. Rusya vizesi Umuma Mahsus (bordo) pasaportlarının almak durumunda olduğu bir vizedir. Rusya ticari vize başvurunuzda ise sizlerden talep edilebilecek tüm evrak, form ve belgeler vize merkezimiz tarafından sizlerin seyahat durumuna, pasaportuna ve mesleki durumuna bağlı olarak sizlere iletilir ve istenilen belge, evrak ya da formların  tamamını hazırlamanız da vize merkezimiz sizlere yardımcı olur. Rusya Ticari Vize başvurunuzu vize merkezimizin İzmir şubesinden gerçekleştirebileceğiniz gibi diğer Rusya vize firmalarımızdan da gerçekleştirebilirsiniz. Rusya vize ücreti 160 USD'dir. Rusya vize ücretine yapılacak tüm masraflar dahildir. 

Rusya Vize başvuru süreciniz vize merkezimiz tarafından sizler için yürütülür ve vize başvurunuz sorunsuz şekilde sizler için tarafımızca gerçekleştirilir. Rusya vize başvurunuz için sizlerden istenebilecek tüm prosedürlerde vize merkezimiz sizlere yardımcı olur ve şahsen bulunmanız gereken bir prosedürde firma danışmanlarımız sizlere eşlik eder. Rusya vize başvurusunda gerekmediği sürece şahsen bulunulması gereken bir prosedür yoktur.  Vize merkezimizin Rusya vize acenteleri vize başvurunuz için en kolay ve en güvenli tercih olacaktır. Ek olarak Rusya seyahatiniz için pasaportunuzun en az iki sayfası boş olmalıdır. Rusya Ticari vize başvurunuz için vize merkezimizin Web adresinden bizlere ulaşabileceğiniz gibi telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz ya da dilediğiniz bir vize merkezi şubemize gelebilir vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.

Rusya vizesi İzmir ofisimize +90 (232) 335 04 19 numarasından ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla, 

Euroasia GVS İstanbul

E. Yılmaz 07/11/19, 10:50

Merhaba kış tatili için ailemle beraber Rusya’ya gitmek gibi bir planım var. Başvuru sürecinin daha güvenilir ve doğru olması için ne yapmalıyım? Ben internetten bir çok acente araştırdım fakat pek güvenemedim. Rusya vize acenteleri işleyişi hakkında bilgi verir misiniz? Eğer sizin acenteniz ile anlaşırsak nasıl bir yol izliyorsunuz, ücret nedir?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 07/11/19, 10:53

Merhaba; Rusya vize acenteleri hakkında doğru ve hatasız bilgiler hakkında bilgi almak için en güncel ve yenilenmiş aktif olarak yayınlanmış bilgilere erişerek güvenlik açısından emin olmanız gereklidir. Euroasia Global Visa Services sayfası ile yapacağınız bütün işlemler hakkında ayrıntılı bilgiyi ofisimizi ziyaret ederek alabilirsiniz. Rusya vize başvuru işlemleri için ilk olarak sizlerle iletişime geçilir ve planlamış olduğunuz seyahate uygun vize türü belirleyerek vize başvuru sürecini hemen hemen başlatmış oluruz. Vize başvuru sürecini Euroasia Global Visa Services bünyesinde çalışan yetkili danışmanlar günlük olarak takipte tutarlar ve herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşıldığında sizlere anında ulaşarak problemin büyümesine engel olarak başvuru sürecinin kesintiye uğramasını engellemiş olurlar. Kış tatili için seyahat etmek istediğinizden bahsetmişsiniz. Bunun için Rusya turistik vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Turistik vize gezi amaçlı olarak gitmek isteyen yolcularımızın alması gereken bir vize türüdür. Yolcularımız turistik vize ile sadece Rusya’da sadece belirli süre kalabilirler. Bu süre seyahatlerini kapsayan süre zarfını içerir. Bu belirlenmiş olan süreyi bir gün bile geçmemek şartıyla ülkede konaklayabilir ve ülkeden çıkış yapmaları gereklidir. Turistik vize 30 güne kadar geçerliliği olan bir vize türüdür. Vize başvurusunu gerçekleştirmek için seyahat gününden en az 2 hafta önce yapmanız gerekmektedir. Rusya Turistik vize başvurusu 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Saygılarımızla,

Evrim

M. Kaya 05/12/19, 12:45

İyi günler, ben Rusya’ya gideceğim. Otel rezervasyonumu yaptım ama güvenilir biz vize acentesi arıyorum. Rusya vize acenteleri hakkında bilgi alabilir miyim?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 05/12/19, 12:45

İyi günler, Rusya ve Türkiye arasındaki anlaşmaya göre Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize almaları zorunludur. 25 Temmuz 2019 tarihinde çıkan yasaya göre Hususi (yeşil) ve Hizmet (gri) pasaporta sahip vatandaşlar için vize zorunluluğu bulunmamaktadır. Diplomatik (siyah) pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ise 90 günlük vizesiz giriş hakkı vardır. Vize merkezimizin Rusya vize acenteleri sizin için güvenli tercih olacaktır. Rusya vize başvurularınız için size en yakın şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız hazırlayacağınız evrakları daha sonra olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için dikkatle inceler ve dosyalar.

Rusya vizesi için gerekli evrakları hazırlamanız ve formu doldurmanız esnasında da sizlere yardımcı olmaktayız. Daha sonra sizin şahsen gelmenize bile gerek kalmadan Konsoloslukta bulunarak dosyanızı onaylatır. Eğer Konsoloslukta bizzat bulunmanıza gerek olacak bir durum olursa yetkili danışmanlarımız sizlere eşlik ederek size yardımcı olur. Uzman danışmanlarımız vizenizin sonuçlanma aşamasını da takip eder. Bizlere ulaşarak vizenizin ne durumda olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Vize süreciniz bizler tarafından yürütülür ve başvurunuz bizim tarafımızdan yapılır. Rusya vizesi hakkında en güncel bilgileri bizlerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Rusya vize acenteleri hakkında ve Rusya vizesi hakkında merak ettiklerini sormak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

A. Taşbulut 16/12/19, 11:39

İyi günler, ben Rusya’ya gideceğim. Otel rezervasyonumu yaptım ama güvenilir biz vize acentesi arıyorum. Rusya vize acenteleri hakkında bilgi alabilir miyim?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 16/12/19, 11:40

İyi günler, Rusya ve Türkiye arasındaki anlaşmaya göre Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize almaları zorunludur. 25 Temmuz 2019 tarihinde çıkan yasaya göre Hususi (yeşil) ve Hizmet (gri) pasaporta sahip vatandaşlar için vize zorunluluğu bulunmamaktadır. Diplomatik (siyah) pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ise 90 günlük vizesiz giriş hakkı vardır. Rusya vize acenteleri evraklarınızı sizden teslim alarak, kontrolünü sağlar, konsolosluğa veya yetkili işlem merkezine iletir. Hotel vpucher belgesi ve davetiye konusunda sizlere destek sağlar. Başvurunuzun takibini yapar. Ancak başvurunuzu gerçekleştireceğiniz acenteyi iyi seçiniz. 

Rusya vize başvurularınız için size en yakın şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımız, hazırlayacağınız evrakları daha sonra olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için dikkatle inceler ve dosyalar. Gerekli evrakları hazırlamanız ve formu doldurmanız esnasında da sizlere yardımcı olmaktayız. Daha sonra sizin şahsen gelmenize bile gerek kalmadan Konsoloslukta bulunarak dosyanızı onaylatır. Eğer Konsoloslukta bizzat bulunmanıza gerek olacak bir durum olursa yetkili danışmanlarımız sizlere eşlik ederek size yardımcı olur. Uzman danışmanlarımız vizenizin sonuçlanma aşamasını da takip eder. Bizlere ulaşarak vizenizin ne durumda olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Vize süreciniz bizler tarafından yürütülür ve başvurunuz bizim tarafımızdan yapılır. Rusya vizesi hakkında en güncel bilgileri bizlerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Rusya vize acenteleri hakkında ve Rusya vizesi hakkında merak ettiklerini sormak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

N. Gül Akmaz 27/12/19, 13:08

Rusya’ ya seyahat etmek istiyorum. Rusya vize acentelerine nasıl ulaşabilirim. Rusya vize acenteleri bana Rusya vizesi hakkında gerekli yardımı sağlar mı?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 27/12/19, 13:09

Merhaba Nihal Gül Hanım, Rusya vizesi hakkındaki gerekli bilgileri sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz. Euroasia Rusya vize acentelerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman yapılacak işlemeleri sunabiliriz. Rusya vize acenteleri yapmak istediğiniz Rusya seyahatiniz için sizlere her konuda yardımcı olacağını belirtmek isteriz. Sizlerin yapması gereken sadece istenilen belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmanızdır.

Rusya vizesine zahmetsizce sahip olmak için Rusya EAGVS olarak sizlere yardımcı olamaya hazırız. Rusya vizesine sahip olmak için öncelikle sahip olduğunuz pasaportun türünü belirtmeniz gerekmektedir. Ardından sahip olduğunuz pasaport türüne göre ve yapmak istediğiniz seyahatin nedenini göre sizlerden gerekli belgeleri talep ederler. Sizlerin yapması gereken sadece bu belgeleri eksiksiz olarak ve doğru bir biçimde hazırlanmanız gerektiğidir. Verilen belgeler Rusya vize acenteleri aracılığıyla Rusya Başkonsolosluğu'na iletilir. Rusya Başkonsolosluğu'nun inceleme ardından verdiği olumlu karar neticesinde çalışanlara verdiğiniz pasaportunuz zaman kaybı olmadan hazırlanmaya başlar ve sizlerin talep ettiği bir adrese teslim edebilir. Rusya konsolosluğun bu onayı vermeden önce sizlerden ek evrak talebinde bulanabilir. Euroasia Rusya vize acentesi sizlere bu bilgiyi ileterek ek belgelerinizi göndermenizi talep eder. Yapılan bu ek işlem ardından sorunsuz bir şekilde Rusya vizesine sahip olabilirsiniz. Rusya vize işlemleri ortalama 5 iş gününde sonuçlanmaktadır.

Saygılarımızla,

Evrim

R. Kuçalar 31/12/19, 11:16

Merhaba. Rusya seyahatim için daha önceden bir vize acentesi ile iletişime geçmiştim. İletişime geçtiğim bu acenteye pek ısınmadım. Daha önce EAGVS vize acentesi ile vize sahibi olan bir arkadaşımın önerisi ile yazıyorum size. Rusya vize acenteleri için sizlerden yardım alabilir miyim? Sizlerden Rusya vizesine sahip olabilir miyim?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 31/12/19, 11:16

Merhaba Rıza Bey, hoş geldiniz. Euroasia GVS olarak siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübe ile vize sahibi olmak isteyen her ziyaretçilerimize en güzel imkanlar doğrultusunda vize sahibi yapıyoruz. Rusya vize acenteleri bakımdan doğru ve iyi bir hizmet almak için doğru yerdesiniz. Rusya vizesine sahip olmak için sizlerden aldığımız bilgilere göre sizlerden gerekli belgeleri talep eder ve vize işlemlerinize başlamış oluruz. Sizlerden ülkeye ziyaret amacına göre talep ettiğimiz evraklar dahilinde vize almanız için yol gösterebiliriz. Vize sahibi olmanıza karar verecek olan yetkililer biz değiliz. Bizler aracı kurum olarak sizlere yol gösterici olarak görevliyiz. Online olarak başvuru yapacağınız vize formunda doğru ve eksiksiz bir şekilde şahsınıza ait bilgileri içermese dikkat etmeniz önemli bir husustur. Her vize gibi sahip olduğunuz vize için belirlenen ücreti ödenmeniz gerekmektedir. Ödeme yapacağınız, sahip olacağınız vize ücretinin tutarı yapacağınız seyahatin gerekçesine göre farklılık göstermektedir. Rusya vizesine sahip olmanız için bu ön bilgilere dikkat ederek başvuru yapmanızı önemle belirtmek isteriz. Aklınıza takılan ya da işlemler için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri daha ayrıntılı bir şekilde cevap almak isterseniz bizlere +90 (212) 963 36 21 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla, 

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';