x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vip Vize Kaç Günde Çıkar

G. Tosun 15/11/19, 13:34
İyi günler, ben Ankara’da ikamet ediyorum Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Bordo pasaportum var bu sebeple Rusya için vize almam gerekiyor. Fakat iş için hızlı bir şekilde Rusya’ya gitmem gerekli. Rusya vip vize kaç günde çıkar? Vip vize hakkında bilgi alabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

İyi günler, Rusya Vip vize yani Rusya ekspres vizesi 48 saat içerisinde sonuçlanabilmektedir. Vize başvurusunu ekspres olarak yaptıysanız vize başvurunuz öncelikli olarak işleme alınır. Eğer Rusya için hızlı bir şekilde vize almak istiyorsanız bu vize türünü tercih edebilirsiniz. Fakat Rusya ekspres vize ücreti standart vize ücretine göre farklıdır. Ekspres vize için vize başvuru ücretine ek olarak bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Ekspres vize işlemleri daha hızlı gerçekleştiğinden dolayı harç ücretine ek olarak komisyon bedeli de eklenir. Rusya ekspres vize çıkış süresi 2 iş günü olarak belirtilmiştir. Ekspres vize ücreti 245 USD olarak belirlenmiştir. Sizden talep edilen güncel vize ücretini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Rusya vizesi için öncelikle vize türüne bağlı sizden talep edilen belge ve evrakları hazırlamanız gerekmektedir.

Rusya vip vize ücreti 245 USD'dir. Çıkış süresi başvuru sonrası 48 saat-72 saat arasıdır.

Belge ve evrakları bize kargo yolu ile gönderebilirsiniz. Fakat başvurunuzun işleme konulması için Rusya vip vize ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Vize başvuru ücreti ödendikten sonra vize başvurunuz danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Sizin şahsen Konsoloslukta bulunmanıza gerek yoktur. Danışmanlarımız sizler için Konsoloslukta bulunarak bütün işlemlerinizi gerçekleştirir. Bu sayede zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Eğer Rusya vize başvurusu reddedilirse vize ücreti iade edilmez. Rusya vize başvurusunun reddedilmemesi için dosyanızı hatasız bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Hatalı olduğu tespit edilen vize başvuru formu vizenizin reddedilmesine sebep olabilir. Rusya vize başvuru sonucunuz olumlu olsa dahi cezai işlemle karşılaşmanız mümkündür. Danışmanlarımız sizler için evraklarınızı kontrol eder. Fakat dosyanız hatasız olsa bile vize başvurunuzun reddedilme ihtimali her zaman vardır. Çünkü karar verme yetkisi Rusya Konsolosluklarına verilmiştir. Rusya ekspres/vip kaç günde çıkar sorusunun haricinde Rusya vizesi hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi ask@eagvs.com mail adresimize ulaştırabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';