x
Meksika

Vize İşlemleri

Meksika

Meksika Vize Başvuru Formu

Değerli ziyaretçimiz; Meksika vize başvuru formu doldurulmasında dikkat edilmesi gereken hususlar ve yöntemleri hakkında bilgilendirmelerin yer aldığı Meksika vize başvuru formu sayfamıza hoş geldiniz.

Tüm ülkeler evraklarınızı kabul ederken vize başvuru formunun doldurulmasını zorunlu tutmuştur. Vize başvuru formu üzerinde yapılan hatalar başvurunuzun sonucuna olumsuz etki edebilir. Şirketimiz evraklarınızı kabul ettikten sonra ofisimizde ülke uzmanlarımız sizin adınıza formunuzu doldurmaktadır. Size düşen bilgilerinizi kontrol ettikten sonra imzanızı atmanızdır. 

Meksika vize başvurusu yapmak isteyen umuma mahsus pasaport sahipleri (bordo pasaport) Türk vatandaşları elektronik vize başvurusu yapabilmektedir. Elektronik vize başvurusu yaparken verilen bilgiler doğrudan vize başvurusuna sunulan belgeler olduğu için hata yapılması halinde vize başvurusu reddedilmektedir. Bu nedenle Meksika e-vize formu doldurulurken dikkatli olunmalıdır. Hususa mahsus (yeşil) ve Hizmet (gri) pasaport sahibi Türk vatandaşları ise doğrudan Konsoloslukla irtibata geçmelidir. 

Meksika vize başvurusu

Meksika Vize Başvurusu Formu Nasıl Doldurulur?

Vize evraklarınızı toparladığınız aşamada ülke uzmanlarımız sizin adınıza Meksika e-vize başvuru formunu dolduracak ve başvurunuzu tamamlamış olacaktır. Başvurunun tamamlanması için başvuru sahibinin herhangi bir Konsolosluğa gitmesi, randevuya girmesi veya benzer bir işlem yapması gerekmemektedir. 

Başvuru formunda bulunan maddelerine ilişkin bilgiler:

  • Başvuru formunuz İngilizce doldurulabilmektedir.
  • Şahsi ve kimlik bilgileriniz hatasız olarak yazılmalıdır.
  • Pasaport numaranızı yanlış yazmanız vizenizin olumsuz sonuçlanmasına doğrudan etki edebilir. Dikkatli olunuz.
  • Posta adresi, telefon bilgileriniz ve mail adresleriniz Konsolosluğun sizinle irtibat kuracağı bilgiler olduğu için hatasız yazılması önemlidir.
  • Başvuru formunda mesleki durumunuz ve çalıştığınız veya sahibi olduğunuz şirketiniz hakkında detaylı bilgileri verilmesi gerekir. Öğrenciler bu bölüme öğrenci olduğunu yazarak okul adı, adresi ve iletişim bilgilerini yazmalıdır. Emekliler ise bu bölüme sadece emekli olduğunu yazmaları yeterlidir.
  • Seyahat planlamanız hakkında bilgiler de formda bulunmalıdır. Ticari amaçlı seyahat edecekler için varsa davet eden firma adı, adresi, seyahatin amacı hakkında bilgiler hatasız bildirilmelidir. Seyahat tarihlerinin mutlaka diğer evraklarınız -dilekçe, otel, davetiye, uçak, seyahat sağlık sigortası- ile uyumlu olması gerekir.

Başvuru formunuz aynı zamanda vize başvurusunda sunulan tek evrak olduğu için Meksika vize başvuru formu 2023 için tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde yazılması önemlidir. Yazdığınız mail ve telefon numaralarının ulaşılabilir olması gerekir. Ticari ve ziyaret vizesi başvurularınızda muhatap olunan kişilerin de yine telefon ve mailleri ulaşılabilir olmalıdır. Konsoloslukların ek bilgi talep edebileceği unutulmaması gereken bir ayrıntıdır.

Meksika vizesi online başvuru formu aynı zamanda elektronik vize başvurusudur. Formunuzun doldurulabilmesi için EAGVS müşteri temsilciniz sizden az sayıda birkaç evrak isteyebilir. 

Evraklarınızı ofislerimize kargo, kurye yolu ile veya elden teslim edebilirsiniz. Bizlere ulaşan evraklarınız iç operasyon birimimiz tarafından detaylı incelenir ve dosyanızın durumu ile yapılacakları hakkında bilgilendirmeleriniz sağlanır.

Meksika vize başvurusu için Euroasia Global Visa Services ülke uzmanlarımız sizlere gereken her konuda yardımcı olarak başvurunuzu en doğru şekilde yapmaya çalışır. Ülke uzmanlarımız ile iletişime geçmek için hemen arayın.

Meksika vize başvuru formu

Meksika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';