x
Meksika

Vize İşlemleri

Meksika

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 86

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Meksika Vize Başvuru , Konya

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak Meksika seyahatiniz öncesinde izlemeniz gereken adımları derlediğimiz, Meksika vize başvurusunda sizlere yardımcı olmak amacı ile hazırlamış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Konya ve çevresinden yapacağınız Meksika Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile kolaylıkla erişebileceksiniz.

Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak Yunak, Ahırlı, Yalıhüyük, Akören, Tuzlukçu, Akşehir, Taşkent, Altınekin, Seydişehir, Beyşehir, Selçuklu, Bozkır, Sarayönü, Cihanbeyli, Meram, Çeltik, Çumra, Derbent, Doğanhisar, Derebucak, Kulu, Karatay, Karapınar, Ilgın, Kadınhanı, Halkapınar, Hüyük, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim ilçelerinden, çevre iller olan Isparta, Karaman, Mersin, Niğde ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Meksika Vize başvurularınıza konuda uzman olan ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz. Konya ili ve ilçelerinde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Konya Şubemize +90 (212) 963 26 86 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da konya@eagvs.com adresinden bizlere e-posta ile ulaşıp destek alabilirsiniz.

Meksika Konsoloslukları Görev Bölgesi - Konya

Euroasia Global Visa Services Konya Şubemizden konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan uzman ekibimizin rehberliğinde gerekli evrakları tamamlamanız durumunda Meksika Vize başvurularınızı kolaylıkla tamamlamanızı sağlamaktayız.

Meksika İstanbul Konsolosluğuna yapacak olduğunuz başvurularınız konsolosluklar tarafından kabul edileceklerdir fakat vize değerlendirmesi ve sonuçlandırmasını yetkili kurum olan Meksika Ankara Büyükelçiliği yapılmaktadır. Meksika Ankara Büyükelçiliği dışında diğer konsolosluklardan yapacak olduğunuz başvurular Meksika Ankara Büyükelçiliğine iletilmektedir. İzmir Fahri Konsolosluğu ve Mersin Fahri Konsolosluğu ülkemizde fahri konsoloslukların vize başvurularını kabul etmemelerinden dolayı vize başvurularınızı kabul etmeyeceklerdir.

Vize başvurularınız Meksika Ankara Büyükelçiliği aracılığı ile değerlendirilmesinin ardından evrak eksiğiniz olmaması durumunda onaylanacaktır. Meksika vizesi için başvuru yaptığınız konsolosluk eğer Meksika Ankara Büyükelçiliği görev çevresinde değil ise Meksika Vize başvuru işleminizin sonuç bulması bir miktar daha geç gerçekleşebilir

Meksika Vizesi Kimlere Gerekir? - Konya

Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Meksika’ya yapacakları seyahat öncesinde vize almakla mükelleftir. Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise Meksika ziyaretlerini vize almalarına gerek kalmadan gerçekleştirebileceklerdir.

Meksika Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Konya

Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak danışmanlığını yapıyor olduğumuz Meksika vize türlerini sizler için bu konu başlığı altında toparladık. Siz değerli ziyaretçilerimiz için aşağıda oluşturduğumuz bağlantılara tıklayarak konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu gerekli belgelere, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Seyahatiniz için gerekli olan vize türünün hangi başlık altında olduğuna karar veremiyor veya seyahat sebebinizin bu ana başlıklar altında olmadığını düşünüyorsanız Euroasia Global Visa Services Konya Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan gerekli bilgileri kapsamlı olarak alabilirsiniz.

Meksika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Konya

Meksika Ukrayna, Rusya ve Türkiye vatandaşları için online başvuru yani Elektronik Vize sistemi uygulamaktadır. Elektronik Vize Başvurusu yapabilmek ve seyahatiniz öncesinde Meksika Vize sürecinizin kolaylıkla sonuç bulması için dikkat etmeniz gereken önemli başlıklar aşağıda sizler için derlenmiştir.

Meksika’ya yapacak olduğunuz seyahat başka ülke ziyareti ile bağlantılı olarak gerçekleştirecek iseniz Elektronik Vize Başvurunuz kabul edilmeyecektir. Lütfen Meksika için yapacağınız Elektronik Vize Başvurusu öncesinde bu hususlara dikkat ediniz. Ayrıca kara yolu ya da deniz yolu ile ulaşım sağlayacaksanız bu durum da Meksika Elektronik Vize Başvuru sisteminin başvurunuzu reddetmesine sebep olacak sebeplerden biridir. Eğer seyahatiniz yukarıda da belirttiğimiz gibi bu yollar ile gerçekleşecek ise gerekli belgeleri tamamlayıp Meksika Ankara Büyükelçiliğine ya da Meksika İstanbul Başkonsolosluğuna başvuru yapmanız gerekmektedir.

Meksika seyahati planlamanızı hava yolu firmalarından Elektronik Vize Talep Formu (SAE) sistemine kayıtlı olan herhangi biri ile gerçekleştirmeniz durumunda Meksika Elektronik Vize başvurusunu yapabilme imkanına sahip olacaksınız. Bu sebeple seyahatinizi planlarken ulaşım sağlayacak olduğunuz hava yolu firmasının Elektronik Vize Talep Formu (SAE) sistemine kayıtlı olduğuna önemle dikkat ediniz.

Rezervasyon tarihinize henüz 1 ay (30 gün) kalmamış ise Elektronik Vize Başvuru sistemi Vize başvurunuzu onaylanmayacaktır. Meksika' ya yapacak olduğunuz seyahatiniz için seçtiğiniz hava yolu firması ile yaptığınız rezervasyon tarihi de büyük önem arz etmektedir. 

Elektronik Vize Başvurunuzdan onay alabilmeniz için seyahatinize en fazla 30 gün kalmış olması gerekir. Harç ödemeden başvuru yapabilme imkanına sahip olduğunuz Elektronik Vize Başvurusu sizlere tek giriş hakkı veren ve 90 gün konaklama hakkınızın olduğu bir vize türü olacaktır. Almayı hedeflemiş olduğunuz Meksika Elektronik Vize çoklu giriş çıkışlar için uygun bir Vize türü değildir. Eğer çoklu giriş çıkış yapmayı planlıyorsanız konu ile alakalı görüşmek için Euroasia Global Visa Services Konya şubemize gelmenizi rica ederiz.

Meksika Elektronik Vize başvurusunu seyahat tarihinize kısa zaman kala yapmanız vize onay sürelerinin değişkenliğinden dolayı uzmanlarımız tarafından tavsiye edilmeyen bir diğer önemli konudur. Meksika Konsolosluklarında oluşmuş olabilecek olan yoğunluk ya da güncel sistemlerde oluşabilen aksaklıklar vizenizin onay sürecinin bir miktar uzamasına neden olabilir. Bu nedenle risk almamak adına vize başvurularınız öncesinde uzmanlarımızın tavsiyeleri ile hareket etmenizi öneririz.

Meksika vize başvurusu yapmak için bizzat konsolosluğa gitmenize gerek yoktur. Euroasia Global Visa Services Konya şubesi olarak sizler için konuda uzman olan ekip arkadaşlarımızla siz değerli ziyaretçilerimizin Meksika Vize Başvurusu yapmanızı sağlamaktayız. Konuyla alakalı olarak daha kapsamlı bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da mail adresimize e-posta atarak uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Meksika Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Konya

Meksika Elektronik Vize Başvurunuz gerekli evrakların tamamlanması ardından yapılacak olan başvuru işlemi başladıktan sonra 1 ila 2 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Meksika Elektronik Vize Onay sürecini konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar da etkileyebilecek etkenlerdir.

Vize çıkış süreleri hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak sizler için Meksika Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri topladığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Meksika Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının sonuçlanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Konya Şube numaramız olan +90 (212) 963 26 86 telefonumuzdan irtibata geçebilir, konya@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Meksika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';