x
Meksika

Vize İşlemleri

Meksika

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 86

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Meksika Vize Başvuru , Adana

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi olarak Meksika Vize Başvurusu öncesinde sizlere yardımcı olmak için, izlemeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Adana ve çevresinden yapacak olduğunuz Meksika Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile kolaylıkla erişebileceksiniz.

Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi olarak Kozan, Aladağ, Ceyhan, Yüreğir, Yumurtalık, Pozantı, Karataş, Çukurova, Tufanbeyli, Seyhan, Feke, İmamoğlu, Sarıçam, Karaisalı, Saimbeyli ilçeleri, çevre iller olan Osmaniye, Kahramanmaraş, Niğde, Mersin ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Meksika Vize başvurularınıza konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte hizmet vermekteyiz. 

Meksika Konsoloslukları Görev Bölgesi - Adana

Euroasia Global Visa Services Adana Şubemizden konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan uzman ekibimizin rehberliği ile ihtiyacınız olan bütün evrakları tamamlamanız durumunda Meksika Vize başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. 

Meksika İstanbul Konsolosluğuna ve Meksika Ankara Büyükelçiliği'ne yapacak olduğunuz vize başvuruları bu kurumlar tarafından kabul edilecektir. Vize Başvurularının değerlendirmesini ve sonuçlandırmasını yetkili kurum olan Meksika Ankara Büyükelçiliği gerçekleştirecektir. Fahri Konsolosluklar vize başvurusu kabul etmediklerinden dolayı Meksika Fahri Konsoloslukları olan Meksika Mersin Fahri Konsolosluğu ve Meksika İzmir Fahri Konsolosluğu vize başvurularınızı kabul etmeyeceklerdir. 

Vize başvurularınızın Meksika Ankara Büyükelçiliği aracılığı ile değerlendirilmesinin ardından evrak eksiğiniz yok ise vize başvurunuz onaylanacaktır. Meksika vizesi için başvuru yapacak olduğunuz konsolosluk eğer Meksika Ankara Büyükelçiliği görev çevresi kapsamı içerisinde değil ise Meksika Vize başvuru işleminizin sonuç bulması bir miktar geç sonuç verebilir.

Meksika Vizesi Kimlere Gerekir? - Adana

Hizmet (gri)pasaportu, Umuma Mahsus (bordo) pasaport ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Meksika’ya yapacakları seyahatleri öncesinde vize almak zorundadırlar. Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise Meksika ziyaretlerinde vizeden muaf oldukları için almalarına gerek kalmadan seyahatlerini gerçekleştirebilme imkanına sahiptirler.

Konuyla alakalı daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Euroasia Global Visa Services Adana Şubemizi ziyaret edebilir ya da ilgili telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, e-posta adresimize mail atarak uzman kadromuzdan rehberlik talep edebilirsiniz.

Elektronik Onay Sistemi ile Meksika’ya yapılacak olan iş, eğitim, gazetecilik, turistik ve transit geçiş gibi nedenlerle ziyaret etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Meksika’ya yapacak oldukları seyahatlerinde ulaşımlarını havayolu ile gerçekleştirmeleri koşulu ile 1 ay (30 gün) geçerliliği olan ve tek giriş hakkına sahip oldukları vize başvurularını online olarak harç ödemeden yapabilme fırsatları olacaktır. Meksika’ya herhangi bir ülkeye yapılmış olan seyahatleri ile bağlantılı olarak ziyaret etmeyi hedefliyor ya da kara veya deniz yolları ile seyahatinizi gerçekleştirmeyi planlıyorsanız eğer Meksika Ankara Büyükelçiliği veya Meksika İstanbul Başkonsolosluğu’na Meksika Vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Konuyla alakalı daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Euroasia Global Visa Services Adana Şubemizi ziyaret edebilir ya da ilgili telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, e-posta adresimize mail atarak uzman kadromuzdan rehberlik talep edebilirsiniz.

Meksika Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Adana

Bu konu başlığı altında Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz Meksika vize türlerini sizler için derledik. Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak konuda uzman olan ekip arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu Meksika Vize Başvurusu için gerekli belgelere, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Seyahat gerekçenizi kapsayan vize türünün hangi başlık altında olduğuna karar veremiyor veya seyahat gerekçenizin bu ana başlıklar altında bulunmadığını düşünüyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Adana Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Meksika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Adana

Meksika Ukrayna, Rusya ve Türkiye vatandaşlarının da faydalanabildiği konsolosluğa gitmeden gerçekleştirebilecek olunan online başvuru sistemi yani Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır. Elektronik Vize Başvurusu yapabilmek ve seyahatiniz öncesinde Meksika Vize sürecinizin kolaylıkla sonuç bulması için dikkat etmeniz gereken önemli olduğunu düşündüğümüz birkaç başlığı aşağıda sizler için derlenmiş bulunmaktayız.

İş, gazetecilik, eğitim, turizm ya da transit geçiş gibi gerekçelerden ötürü Meksika'yı ziyaret edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ulaşımlarını Elektronik Vize Talep Formu (SAE) sistemine kayıtlı olan bir hava yolu ile yapmaları durumunda elektronik vize başvurusu yapma imkanları bulunmaktadır. Elektronik Onay Sistemi sayesinde Meksika’ya Vize Başvurusu yapacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 1 ay (30 gün) geçerliliği olan ve tek giriş hakkına sahip oldukları vize başvuruları online olarak yapılabilmektedir. Meksika’ya herhangi bir ülkeye yapılmış olan seyahatleri ile bağlantılı olarak ziyaret etmeyi hedefliyor ya da kara veya deniz yolları ile seyahatinizi gerçekleştirmeyi planlıyorsanız eğer Meksika Ankara Büyükelçiliği veya Meksika İstanbul Başkonsolosluğu’na Meksika Vize başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Meksika Vizesi için yapacak olduğunuz Elektronik Vize Başvurunuzun onaylanabilmesi için seyahatinize en fazla 30 gün kalmış olması gerekir. Online olarak başvuru yapabilme imkanına sahip olduğunuz Elektronik Vize Başvurusu sizlere tek giriş hakkı sunan ve 90 gün konaklama hakkınızın olduğu bir vize türü olacaktır. Almayı hedeflemiş olduğunuz Meksika Elektronik Vizesi çoklu giriş çıkış yapabileceğiniz bir Vize türü değildir. Eğer çoklu giriş çıkış yapmak durumundaysanız konu ile alakalı görüşmek için Euroasia Global Visa Services Adana şubemize gelmenizi rica ederiz.

Meksika Vizesi için yapacak olduğunuz Elektronik Vize Başvurunuzun onaylanabilmesi için seyahatinize en fazla 30 gün kalmış olması gerekir. Harç parası ödemeden ücretsiz olarak başvuru yapabilme imkanına sahip olduğunuz Elektronik Vize Başvurusu sizlere tek giriş hakkı sunan ve 90 gün konaklama hakkınızın olduğu bir vize türü olacaktır. Almayı hedeflemiş olduğunuz Meksika Elektronik Vizesi çoklu giriş çıkış yapabileceğiniz bir Vize türü değildir. Eğer çoklu giriş çıkış yapmak durumundaysanız konu ile alakalı görüşmek için Euroasia Global Visa Services Adana şubemize gelmenizi rica ederiz.

Meksika Elektronik Vize başvurusunu seyahat tarihinize kısa zaman kala yapmanız vize onay sürelerinin belirli durumlar dahilinde değişkenlik gösterebileceğinden dolayı uzmanlarımız tarafından önerilmeyen bir diğer önemli konudur. Meksika Konsolosluklarında oluşabilecek olan yoğunluk ya da güncel sistemlerde oluşabilen aksaklıklar vizenizin onay sürecinin aksamasına neden olabilir. Bu nedenle risk almamak adına vize başvurularınız öncesinde uzmanlarımızın rehberliğinde bu hususlar önderliğinde hareket etmenizi öneririz.

Meksika vize başvurularınızı konsolosluğa kadar gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services Adana şubesi olarak sizler için konuda uzman olan tecrübeli kadromuzla siz değerli ziyaretçilerimizin Meksika Vize Başvurusu yapmanızı sağlamaktayız. Konuyla alakalı olarak daha detaylı bilgi almak için ofisimizde bizleri ziyaret edebilir, telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da mail adresimize e-posta atarak uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Meksika Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Adana

Meksika Elektronik Vize Başvurunuz gerekli evrakların tamamlanması sonrasında yapılacak olan başvuru işlemi başlaması ile birlikte 1 ila 2 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Meksika Elektronik Vize Onay sürecini konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklarda değiştirebilecek etkenlerden bir kaçıdır.

Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi olarak sizler için Meksika Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Meksika Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Adana Şube numaramız olan +90 (212) 963 26 86 arayabilirsiniz.

Meksika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';