x
Meksika

Vize İşlemleri

Meksika

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 86

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Ankara@eagvs.com

Meksika Vize Başvuru, Ankara

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Euroasia GVS Ankara Şube Sayfasına Hoş Geldiniz.

Euroasia Global Visa Services olarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde profesyonel vize hizmeti sağlamaktayız. Euroasia Global Visa Services Ankara Şube olarak, Ankara Meksika vizesi sayfamızı, 2023 Yılı Meksika Vize Başvuru prosedürlerine göre hazırladık. Meksika vizesi ile ilgili ihtiyacınız olan bütün bilgileri sayfamızda bulabilir ve detaylar için şubemizle iletişim kurabilir ve canlı destek alabilirsiniz.

Ankara Şubesi olarak Yenimahalle, Polatlı, Haymana, Çankaya, Şereflikoçhisar, Nallıhan, Güdül, Çamlıdere, Sincan, Mamak, Gölbaşı, Beypazarı, Pursaklar, Kızılcahamam, Evren, Bala, Keçiören, Etimesgut, Ayaş, Kazan, Elmadağ, Altındağ, Kalecik, Çubuk, Akyurt ilçeleri ve Tüm Türkiye’deki bütün illerden yapılacak olan Vize başvurularına hizmet sunuyoruz. Meksika vize başvurularınızda bizzat konsolosluk birimlerinde bulunmanıza gerek kalmadan sizin adınıza başvurunuzu tamamlamaktayız.

İlgili il ve ilçelerde ikamet eden siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara ofisimize +90 (212) 963 26 86  numaralı telefondan ulaşabilir veya evize@eagvs.com adresimize mail atabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Ankara Şubemizden konsolosluklara gitmeden uzman kadromuz eşliğinde kolaylıkla Meksika Vize Başvurusu yapmanızı sağlamaktayız. Meksika İstanbul Konsolosluğu ve Meksika Ankara Büyükelçiliği yapacak olduğunuz Vize Başvurularını kabul edeceklerdir. Meksika Vize Başvurularınız ülkemizde yetkili kurum olan Meksika Ankara Büyükelçiliği'ne iletilecek, değerlendirme ve onay süreci bu konsoloslukta gerçekleşecektir.

Fahri Konsolosluklar ülkemizde vize başvurularını kabul etmemektedirler bu sebeple Meksika Mersin Fahri Konsolosluğu ve Meksika İzmir Fahri Konsolosluğuna yapacak olduğunuz başvurular kabul edilmeyeceklerdir.

Meksika Vizesi Kimler için Gereklidir? - Ankara

Bordo (Umuma Mahsus), Gri (Hizmet) ve Yeşil (Hususi) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Meksika Ziyaretleri öncesinde vize almaları gerekmektedir. Siyah (Diplomatik) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ise Meksika Vize Başvurusu yapmadan seyahatlerini gerçekleştirebilirler.

Meksika Vizesi İçin Gereken Belgeler - Ankara

Ankara şubesi olarak danışmanlığını yaptığımız Meksika Vize türlerini aşağıda bulabilirsiniz. Seyahat gerekçenizi belirlemeniz Meksika Vize Başvurularınız için gerekli evrakları tamamlamanız açısından büyük kolaylık sağlayacaktır. Meksika Seyahatinize uygun gerekçeye sahip olduğunu düşündüğünüz bağlantıya tıklayarak Güncel Evrak listelerine, nereden alınabileceğine ve daha bir çok belgeye kolaylıkla erişebilirsiniz;

Seyahat gerekçenizin hangi kategori altında olacağından emin olamıyor ya da uygun başlığa erişemediğinizi düşünüyorsanız Euroasia Ankara şubemizle iletişime geçebilir, konuda uzman olan ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

Meksika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara

Meksika Ukrayna, Rusya ve Türkiye vatandaşlarına konsolosluğa gitmelerine gerek kalmadan gerçekleştirebilecekleri online başvuru sistemi yani Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır. Elektronik Vize Başvurusu yapabilmek için Meksika Vize sürecinizin kolaylıkla sonuç bulması için dikkat etmeniz gereken önemli olduğunu düşündüğümüz birkaç başlığı aşağıda sizler için derlenmiş bulunmaktayız.

İş, gazetecilik, eğitim, turizm ya da transit geçiş gibi gerekçelerden ötürü Meksika'yı ziyaret edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ulaşımlarını Elektronik Vize Talep Formu (SAE) sistemine kayıtlı olan bir hava yollarından herhangi biri ile gerçekleştirmeleri durumunda elektronik vize başvurusu yapabilme fırsatları olacaktır. Elektronik Onay Sistemi aracılığı ile Meksika Vize Başvurusu yapacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 1 ay (30 gün) geçerliliği olan ve tek giriş hakkına sahip olmuş olacakları vize başvuruları online olarak gerçekleştirilebilmektedir. Meksika’ya herhangi bir ülkeye yapılmış olan seyahatleri ile bağlantılı olarak ziyaret etmeyi hedefliyor ya da kara veya deniz yolları ile seyahatinizi sürdürmeyi planlıyorsanız eğer Meksika Ankara Büyükelçiliği veya Meksika İstanbul Başkonsolosluğu’na Meksika Vize başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Meksika Vize Başvurunuzu Online olarak gerçekleştirme imkanına sahip olduğunuz Elektronik Vize Başvurusu sizlere tek giriş hakkı sunan ve 90 gün konaklama hakkınızın olduğu bir vize türü olacaktır. Almayı hedeflemiş olduğunuz Meksika Elektronik Vizesi çoklu giriş çıkış yapabilmenize olanak sağlamamaktadır. Eğer çoklu giriş çıkış yapmayı planlıyorsanız konu ile alakalı görüşmek için Euroasia Global Visa Services Ankara şubemize gelmenizi rica ederiz.

Meksika Elektronik Vize başvurusunu seyahat tarihinize az bir zaman kala yapmanız vize onay sürelerinin belirli durumlar dahilinde değişkenlik gösterebileceğinden dolayı uzmanlarımız tarafından tavsiye edilmeyen önemli bir diğer konudur. Meksika Konsolosluklarında oluşabilecek olan yoğunluk ya da güncel sistemlerde oluşabilen aksaklıklar vizenizin onay sürecinin aksamasına neden olabilir. Bu nedenle risk almamak adına vize başvurularınız öncesinde uzmanlarımızın rehberliğinde bu hususlar önderliğinde hareket etmenizi öneririz.

Meksika vize başvurularınızı konsolosluğa gitmenize gerek olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services Adana şubesi olarak sizler için konuda uzman olan tecrübeli kadromuzla siz değerli ziyaretçilerimizin Meksika Vize Başvurunuzu gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. Konuyla alakalı olarak daha detaylı bilgi almak için ofisimizde bizleri ziyaret edebilir, telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da mail adresimize e-posta atarak uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Meksika Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Ankara

Meksika elektronik vize başvurularının sonuçlanma süresi genellikle 1 ila 2 iş günüdür. Bu süreler konsolosluğun yoğunluk durumuna göre ve güncel uygulamalara göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuya dair güncel çıkış süreleri hakkında uzmanlarımızdan yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Ankara şubemizden yapacak olduğunuz Meksika Vize Başvurularında konuda uzman ekibimize ulaşmak için +90 (212) 963 26 86 numaralı telefondan bizleri arayıp detaylı bilgi alabilir, evize@eagvs.com adresine mail atabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Meksika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';