x
Meksika

Vize İşlemleri

Meksika

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 86

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bodrum@eagvs.com

Meksika Vize Başvuru , Bodrum

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi olarak Meksika Vize Başvurusu  öncesinde sizlere yol gösterici olmak adına,  takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Bodrum ve çevresinden gerçekleştirecek olduğunuz Meksika Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi olarak Bodrum ilçesi başta olmak üzere Dalaman, Yatağan, Datça, Ula, Fethiye, Seydikemer, Kavaklıdere, Ortaca, Köyceğiz, Milas, Marmaris, Menteşe ilçeleri, Aydın, Denizli illeri ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Meksika Vize başvurularınıza konuda uzman olan ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Bodrum ilçesi ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubemize +90 (212) 963 26 86 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Bodrum@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

Meksika Konsoloslukları Görev Bölgesi - Bodrum

Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubemiz aracılığı ile konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan uzman ekibimizin rehberliği sayesinde ihtiyacınız olan bütün evrakları tamamlamanız durumunda Meksika Vize başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. 

Meksika İstanbul Konsolosluğuna yapacak olduğunuz başvurularınız bu konsolosluk tarafından kabul edilecek ve Meksika Ankara Büyükelçiliğine iletilecektir. Fahri konsolosluklar vize başvurularını kabul etmediğinden dolayı Meksika Mersin Fahri Konsolosluğu, Meksika İzmir Fahri Konsolosluğu vize başvuru taleplerinizi kabul etmeyecektir. Meksika vize başvuru değerlendirmesini ve sonuçlandırmasını Meksika Vize başvurularında ülkemizde yetkili kurum olan Meksika Ankara Büyükelçiliği gerçekleştirecektir. 

Vize başvurularınızın Meksika Ankara Büyükelçiliği aracılığı ile değerlendirilmesinin ardından evrak eksiğiniz olmaması halinde Meksika vize başvurunuz onaylanacaktır. Meksika vizesi için başvuru yapacak olduğunuz konsolosluk eğer Meksika Ankara Büyükelçiliği görev çevresi kapsamı içerisinde değil ise Meksika Vize başvuru işleminizin onaylanma süreci bir miktar geç sonuç verebilir.

Meksika Vizesi Kimlere Gerekir? - Bodrum

Hizmet (gri)pasaportu, Umuma Mahsus (bordo) pasaport ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Meksika’ya yapacak oldukları seyahat öncesinde Meksika vizesi almak zorundadırlar. Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise Meksika ziyaretlerinde vizeden muaf oldukları için Meksika Vizesi almalarına gerek kalmadan yolculuklarını gerçekleştirebilme imkanına sahiptirler.

Meksika Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Bodrum

Bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi olarak danışmanlığını yapıyor olduğumuz Meksika vize çeşitlerini sizler için derledik. Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz aşağıda yer alan seçeneklere tıklayarak konuda uzman olan ekip arkadaşlarımızın derlemiş olduğu Meksika Vize Başvurusu için gerekli belgelere, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Seyahat gerekçenizi kapsayan vize türünün hangi başlık altında olduğuna karar veremiyor veya seyahat gerekçenizin bu ana başlıklar altında bulunmadığını düşünüyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Meksika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bodrum

Meksika Ukrayna, Rusya ve Türkiye vatandaşlarının da faydalanabildiği konsolosluğa gitmeden gerçekleştirilebilen online başvuru sistemi yani Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır. Elektronik Vize Başvurusu yapabilmek ve seyahatiniz öncesinde Meksika Vize sürecinizin kolaylıkla sonuç bulabilmesi için dikkat etmeniz gereken önemli olduğunu düşündüğümüz birkaç başlığı aşağıda sizler için derlemiş bulunmaktayız.

İş, gazetecilik, eğitim, turizm ya da transit geçiş gibi gerekçelerden ötürü Meksika'ya yolculuk gerçekleştirecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ulaşımlarını Elektronik Vize Talep Formu (SAE) sistemine kayıtlı olan bir hava yolu ile yapmaları durumunda gerçekleştirebilecekleri Elektronik Meksika Vize Başvurusu yapma imkanları bulunmaktadır.

Elektronik Onay Sistemi ile 1 ay (30 gün) geçerliliği olan ve tek giriş hakkına sahip oldukları Meksika Vize Başvurularını internet üzerinden online olarak imkanına sahip olacaktır. Meksika’ya herhangi bir ülkeye yapmış olduğunuz ziyaretiniz ile bağlantılı olarak geçiş yapmayı hedefliyor ya da kara veya deniz yolları ile seyahatinizi gerçekleştirmeyi planlıyorsanız eğer Meksika Ankara Büyükelçiliği veya Meksika İstanbul Başkonsolosluğu’na Meksika Vize başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Meksika Vizesi için yapacak olduğunuz Elektronik Vize Başvurunuzun onay alabilmesi için seyahatinize en fazla 30 gün kalmış olması gerekmektedir. Harç parası vermeden ücretsiz olarak başvuru yapabilme imkanına sahip olduğunuz Elektronik Vize Başvurusu sizlere tek giriş hakkı sunan ve 90 güne kadar konaklama hakkınızın olacağı bir vize türüdür. Almayı hedeflemiş olduğunuz Meksika Elektronik Vizesi çoklu giriş çıkış yapabilme imkanı olan bir Vize türü değildir. Eğer çoklu giriş çıkış yapmanız gereken bir seyahat planınız varsa konu ile alakalı görüşmek için Euroasia Global Visa Services Bodrum şubemize gelmenizi rica ederiz.

Meksika Elektronik Vize başvurusunu seyahat tarihinize az bir zaman kala yapmanız vize onay sürelerinin belirli durumlar dahilinde standart süreleri dışında gerçekleşebilmesi ihtimalinden dolayı uzmanlarımız tarafından önerilmeyen bir diğer önemli konudur. Elektronik Vize sisteminde oluşabilecek olan aksaklıklar, Meksika Konsolosluklarındaki yoğunluk Meksika vizesi onay sürecinin aksamasına neden olabilir. Bu nedenle risk almamak adına Meksika vize başvurularınız öncesinde uzmanlarımızın rehberliğinde hareket etmenizi öneririz.

Meksika vize başvurularınızı konsolosluğa kadar gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi olarak sizler için konuda uzman olan tecrübeli kadromuzla siz değerli ziyaretçilerimizin Meksika Vize Başvurusu yapmanızı sağlamaktayız. Konuyla alakalı olarak daha detaylı bilgi almak için ofisimizde bizleri ziyaret edebilir, telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da mail adresimize e-posta atarak uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Meksika Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Bodrum

Meksika Elektronik Vize Başvurunuz hazırlamanız gereken evrakların tamamlanması sonrasında yapılacak olan başvuru işleminin başlamasıyla birlikte 1 ila 2 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Meksika Elektronik Vize Onay sürecini konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar da değiştirebilecek etkenlerdir.

Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi olarak sizler için Meksika Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Meksika Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Bodrum Şube numaramız olan +90 (212) 963 26 86 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Bodrum@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Meksika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';