x
Meksika

Vize İşlemleri

Meksika

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 86

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

Meksika Vize Başvuru , Trabzon

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi olarak Meksika seyahatiniz öncesinde başvuru yapıp almak zorunda olduğunuz Meksika Vize’si öncesinde sizlere yardımcı olmak için, Meksika Vize Başvurularında izlemeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Trabzon ve çevresinden yapacak olduğunuz Meksika Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız sayesinde kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi olarak Yomra, Akçaabat, Vakfıkebir, Araklı, Tonya, Arsin, Sürmene, Beşikdüzü, Şalpazarı, Çarşıbaşı, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat, Düzköy, Dernekpazarı, Çaykara ilçelerimiz, Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Rize gibi çevre illerimiz ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Meksika Vize başvurularınıza konuda uzman olan çalışma kadromuz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Trabzon ili ve ilçelerinde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubemize +90 (212) 963 26 86 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Trabzon@eagvs.com adresinden bizlere e-posta atarak konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

Meksika Konsoloslukları Görev Bölgesi - Trabzon

Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubemiz sayesinde konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan uzman ekibimizin rehberliği ile ihtiyacınız olan bütün evrakları tamamlamanız durumunda Meksika Vize başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. 

Meksika İstanbul Konsolosluğuna yapacak olduğunuz Meksika Vize başvurularınız bu konsolosluklar tarafından kabul edilmektedirler. Meksika Ankara Büyükelçiliği dışında ülkemizde bulunan diğer Meksika konsolosluklarından yapacak olduğunuz Meksika Vize başvuruları Meksika Ankara Büyükelçiliğine yönlendirilmektedir. Meksika vize başvurunuzun değerlendirmesini ve sonuçlandırmasını Meksika Vize başvurularında ülkemizde yetkili kurum olan Meksika Ankara Büyükelçiliği gerçekleştirecektir. 

Başvurularınızın Meksika Ankara Büyükelçiliği aracılığı ile değerlendirilmesinin ardından evrak eksiğiniz yok ise vize başvurunuzun değerlendirilmesi ardından Vizeniz onaylanacaktır. Meksika vizesi için başvuru yapacak olduğunuz konsolosluk eğer Meksika Ankara Büyükelçiliği görev çevresi kapsamı dahilinde değil ise Meksika Vize başvuru işleminizin sonuç bulması birkaç gün aksayabilir.

Meksika Vizesi Kimlere Gerekir? - Trabzon

Hizmet (gri)pasaportu, Umuma Mahsus (bordo) pasaport ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Meksika’ya yapacakları yolculukları öncesinde vize almak zorundadırlar. Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise Meksika ziyaretlerinde vizeden muaf oldukları için almalarına gerek kalmadan yolculuklarını gerçekleştirebilme imkanına sahiptirler.

Meksika Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Trabzon

Bu konu başlığı altında Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi olarak danışmanlığını yapıyor olduğumuz Meksika vize türlerini sizler için sıraladık. Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz, aşağıda bulunan bağlantılar aracılığı ile konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu Meksika Vize Başvurusu için gerekli belgelere, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yolculuk öncesinde almak zorunda olduğunuz vize türünün hangi başlık altında olduğuna karar veremiyor veya yolculuk sebebinizin bu ana başlıklar altında bulunmadığını düşünüyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Meksika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Trabzon

Sevgili Ziyaretçilerimiz, sizler için hazırladığımız Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubemiz aracılığı ile geçekleştirmeyi planlamakta olduğunuz Meksika Vize Başvurularınız öncesinde izlemeniz gereken adımlara kolaylıkla erişebilirsiniz.Meksika Ukrayna, Rusya ve Türkiye vatandaşlarının yararlanabildiği konsolosluğa gitmeden gerçekleştirebilecek oldukları online başvuru sistemi yani Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır. Elektronik Vize Başvurusu yapabilmek ve seyahatiniz öncesinde Meksika Vize sürecinizin kolaylıkla sonuç bulması için faydalanabileceğiniz, önemli olduğunu düşündüğümüz birkaç başlığı aşağıda sizler için derlenmiş bulunmaktayız.

Meksika için yapacağınız Elektronik Vize Başvurusu öncesinde aşağıda belirtecek olduğumuz bu birkaç önemli hususa dikkat etmenizi önermekteyiz. Meksika’ya gerçekleştirecek olacağınız yolculuk bir başka ülke ziyareti ile bağlantılı olarak gerçekleşecek ise Elektronik Vize Başvurunuz sistem tarafından kabul edilmeyecektir. Ayrıca kara yolu ya da deniz yolu ile yolculuğunuzu gerçekleştirmeyi planlıyorsanız, bu durum da Meksika Elektronik Vize Başvuru sisteminin başvurunuzu reddetmesine neden olacak sebeplerden biridir. Meksika seyahatiniz yukarıda belirttiğimiz yollar ile gerçekleşecek ise Elektronik Vize Başvuru sisteminden faydalanamayacağınız için gerekli evrakları tamamlayıp Meksika Ankara Büyükelçiliğine ya da Meksika İstanbul Başkonsolosluğuna başvuru yapmanız gerekmektedir.

Meksika’ya yapacak olduğunuz yolculuk planlamanızı hava yolu şirketleri arasından Elektronik Vize Talep Formu (SAE) sistemine kayıtlı olan herhangi bir hava yolu ile gerçekleştirmeniz durumunda Meksika Elektronik Vize başvurusunu yapabilme hakkına sahip olacaksınız. Bu nedenle seyahat planlamalarınızı yaparken ulaşımınızı gerçekleştirecek olduğunuz hava yolu firmasının Elektronik Vize Talep Formu (SAE) sistemine kayıtlı olduğuna önemle dikkat ediniz. Meksika' ya yapacak olduğunuz yolculuğunuz için seçecek olduğunuz hava yolu firması ile yapacağınız rezervasyon tarihi de büyük önem oluşturmaktadır. Elektronik Vize Başvurunuzun kabul edilebilmesi için Meksika’ya yapacak olduğunuz ziyaretinize maksimum 1 ay (30 gün) kalmış olması lazımdır. 

Harç parası ödemeden ücretsiz olarak başvuru yapabilme imkanına sahip olduğunuz Elektronik Vize Başvurusu sizlere tek giriş hakkı sunmakta ve 90 gün süreli konaklama izni verilen bir vize türü olacaktır. Almayı hedeflemiş olduğunuz Meksika Elektronik Vizesi çoklu giriş çıkış yapabilmeniz sağlayan bir Vize türü değildir. Eğer Meksika’ya çoklu giriş yapmanız gereken bir durumda iseniz sizlere uygun vize türü hakkında bilgi almak için Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemize gelmenizi rica ederiz.

Meksika Elektronik Vize başvurusunu yolculuğu gerçekleştireceğiniz tarihe kısa zaman kala yapmanız vize onay sürelerinin belirli durumlar dahilinde değişkenlik gösterebileceğinden dolayı uzmanlarımız tarafından önerilmeyen bir diğer önemli konudur. Meksika Konsolosluklarında oluşabilmekte olan iş yoğunluğu ya da güncel sistemlerde oluşabilen aksaklıklar vizenizin onaylanma süresinin normal şartlardan bir miktar daha fazla gün içerisinde gerçekleşmesine neden olabilir. Bu nedenle Meksika Vize Başvurunuzda risk almamak adına vize başvurularınız öncesinde uzmanlarımızın rehberliğinde bu hususları göz önünde bulundurarak hareket etmenizi öneririz. 

Meksika Konsolosluk ve Büyükelçiliklerinin bölge kısıtlamaları yoktur, bu sayede vize başvurularınızı konsolosluğa kadar gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi olarak konuda uzman olan tecrübeli kadromuzla siz değerli ziyaretçilerimizin Meksika Vize Başvurusu yapmanızı sağlamaktayız. Konuyla alakalı olarak daha kapsamlı bilgi almak için ofisimizde bizleri ziyaret edebilir, telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da mail adresimize e-posta atarak bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Meksika Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Trabzon

Meksika Elektronik Vize Başvurunuz gerekli evrakların tamamlanması sonrasında yapılacak olan başvuru işlemlerinin başlaması ardından Meksika Konsoloslukları uygunluğu durumunda 1 ila 2 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Meksika Elektronik Vize Onay sürecini konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar değiştirebilecek etkenlerin başlıcalarındandır.

Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi olarak sizler için Meksika Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Meksika Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Trabzon Şube numaramız olan +90 (212) 963 26 86 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Trabzon@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Meksika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';