x
Meksika

Vize İşlemleri

Meksika

Adres

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 86

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 09.00-18.00
Cumartesi: 10.00-16.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Meksika Vizesi, Bursa

Değerli Ziyaretçilerimiz seyahatlerinizde sizlere kolaylık sağlamak ve ön bilgiler vermek için hazırlamış olduğumuz Euroasia Global Visa Services Bursa Şube sayfasına Hoş Geldiniz.

Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak, Bursa’dan yapacak olduğunuz Meksika Vize Başvurularına dair süreçleri, güncel ve güvenilir evrak listelerini ve daha birçok ön bilgiye erişebileceğiniz vize sürecinizi kolaylaştıracak bilgilerin olduğu bu sayfayı sizler için hazırladık. Meksika Vizesi ile alakalı ihtiyacınız olan birçok bilgiye sayfamızdan ulaşabilir ve detaylar için şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Bursa Şubesi olarak Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir ilçeleri ve Tüm Türkiye’deki il ve ilçelerden yapacak olduğunuz Meksika Vize başvurularına hizmet veriyoruz. Bursa ili ve ilçelerinde ikamet eden ziyaretçilerimiz, Bursa ofisimize +90 (212) 963 26 86 numaralı telefondan ulaşabilir ya da Bursa@eagvs.com adresine mail atarak uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Meksika Konsoloslukları Görev Bölgesi - Bursa

Meksika Vize Başvurularınız için İkamet ettiğiniz şehre en yakın olan şubemizden uzman ekibimiz yardımı ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Başvurunuzu yapmış olduğunuz il veya ilçe neresi olursa olsun dosyanız ilgili konsolosluğa iletilecektir. Ve vize başvurularınız ilgili konsoloslukta değerlendirilecektir. Bu nedenle başvuru yaptığınız il ya da ilçe konsolosluk görev çevresi dışından yapılmış ise başvuru işleminiz daha geç bir zamanda gerçekleşebilir. İstanbul Konsolosluğu yapmış olduğunuz başvuruları kabul edecektir fakat Meksika vize başvurularını tek yetkili kurum olan Meksika Ankara Büyükelçiliği sonuçlandıracaktır.

Meksika Vizesi Kimlere Gerekir? - Bursa

Siyah (Diplomatik) pasaport sahibi kişiler hariç yani bordo (umuma mahsus), gri (hizmet) ve yeşil (hususi) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yapacak oldukları seyahat öncesinde vize almaları gerekmektedir.

Siyah pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise vizeden muaf sayılmaktadır.

Meksika Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Bursa

Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak danışmanlığını yaptığımız Meksika Vize türlerini siz değerli misafirlerimiz için aşağıda ana başlıklar halinde sıraladık. Sizler için aşağıda oluşturduğumuz bağlantılara tıklayarak konuda uzman arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu gerekli belgelere, ilgili belgelerin geçerlilik sürelerine, niteliklerine ve nereden alınacağına dair kapsamlı bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz. 

Seyahat gerekçenizin bu ana başlıklar altında bulunmadığını düşünüyor veya hangi başlık altında yer aldığı konusunda fikir sahibi olamıyorsanız Euroasia Global Visa Services Bursa Şubemizle iletişime geçebilir, uzmanlarımızın rehberliği ile kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Meksika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Euroasia Global Visa Services Bursa Şubemiz aracılığı ile yapacağınız Meksika vize başvurularınız için aşağıda belirttiğimiz adımları izlemeniz yeterli olacaktır. 

Meksika Konsolosluğu Türkiye Vatandaşlarına elektronik vize uygulaması yapmaktadır fakat bunlar için belli başlı birkaç koşul öne sürmektedir.

  • Meksika elektronik vizesi yapılacak olan seyahatin yalnızca hava yolu ile yapılması durumunda geçerlidir. Seyahati planladığınız hava yolu şirketinin SAE (Elektronik Vize Talep Formu) sistemine kayıtlı olması durumunda Meksika elektronik vizesi başvurunuz kabul edilecektir. Seyahat planlamasını yaparken bu hususa özellikle dikkat ediniz.
  • Meksika elektronik vize uygulaması kara, deniz ya da SAE sistemine kayıtlı olmayan hava yolları ile ulaşım sağlayacak olan ziyaretçiler için geçerli olmayacaktır. SAE sistemine kayıtlı hava yolları ile seyahat edecek olan ziyaretçiler dışında kalacak olan ziyaretçilerin gerekli evrakları tamamlayıp konsolosluğu ziyaret etmeleri gerekmektedir. 
  • Meksika elektronik vizesi ile en fazla 1 ay (30 gün) içerisinde ülkeye tek seferlik giriş yapabilirsiniz. Çoklu giriş çıkışlar için Meksika elektronik vizesi uygun değildir. Meksika elektronik vizesi ayrıca 90 günlük (3 ay) konaklama imkanı da sunmaktadır.
  • Seyahatinize henüz 30 günden (1 ay) fazla bir zaman varsa Meksika elektronik vize sistemi başvurunuzu onaylamayacaktır. Bu sebeple en fazla 30 gün (1 ay) içerisinde seyahat gerçekleştirecekseniz başvuru yapmanız doğru olacaktır. Başvuru sisteminde oluşabilecek olan aksaklıklar ya da Meksika Konsolosluğundaki yoğunluk vizenin onay süresini uzatabilir bu sebeple seyahatinize kısa süre kalmasını beklemeden son 30 gün içerisinde başvuru yapmanız uzmanlarımız tarafında tavsiye edilir.

Meksika vizeniz için konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan konuda uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarımız sayesinde eksiksiz ve pürüzsüz bir şekilde bütün işlemlerinizi tamamlamanızı sağlamaktayız. Konuya dair bilgi almak için Euroasia Global Visa Services Bursa Şubemizi arayıp canlı destek alabilir ya da ilgili mail adresimize mail atıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Meksika Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Bursa

Meksika elektronik vize başvuruları genellikle maksimum 1 ila 2 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süreler konsolosluğun yoğunluğuna ve güncel uygulamalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Vize başvurusunun güncel çıkış süreleri hakkında uzmanlarımız tarafından destek alabilirsiniz.

Sayın ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz sayfamızda Meksika Vizesi hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz genel bilgileri anlatmaya çalıştık. Vize işlemleri ve süreç hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimi aracılığı ile bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bursa şubemize +90 (212) 963 26 86 numaralı telefondan ya da Bursa@eagvs.com adresinden e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.

Meksika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';