x
Meksika

Vize İşlemleri

Meksika

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 86

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

Antalya@eagvs.com

Meksika Vize Başvuru , Antalya

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi olarak Meksika Vize Başvurularınızı kolaylaştırmak için konuda uzman kadromuz eşliğinde sizler için hazırlamış olduğumuz Meksika Vize Başvuru sayfamıza Hoş Geldiniz.

Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi olarak hazırlamış olduğumuz, Antalya ve çevresinden yapacak olduğunuz Meksika Vize Başvuru süreçleri, güncel 2023 evrak listelerini ve daha birçok bilgiyi sayfamızda bulabileceksiniz.

Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi olarak Serik, Akseki, Muratpaşa, Aksu, Manavgat, Alanya, Kumluca, Demre, Korkuteli, Döşemealtı, Konyaaltı, Elmalı, Kepez, Finike, Kemer, Gazipaşa, Kaş, Gündoğmuş, İbradı ilçelerimiz, çevre iller olan Muğla, Karaman, Isparta, Burdur ve Tüm Türkiye’den yapacak olduğunuz Meksika Vize Başvurularınıza uzman kadromuzla birlikte hizmet vermekteyiz. Antalya ili ve ilçelerinde ikamet etmekte olan siz değerli ziyaretçilerimiz Euroasia Global Visa Services Antalya Şubemize +90 (212) 963 26 86 numaralı telefonumuzdan arayarak iletişime geçebilir ya da antalya@eagvs.com adresine e-posta atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Meksika Konsoloslukları Görev Bölgesi – Antalya

Euroasia Global Visa Services Antalya Şubemizden konsolosluklara gitmeden uzman çalışma arkadaşlarımız eşliğinde kolaylıkla Meksika Vize Başvurusu yapmanızı sağlamaktayız.

Meksika İstanbul Konsolosluğu yapacağınız Meksika Vize Başvurularını kabul etmektedir fakat Meksika Vize Başvurularını değerlendirecek olan ve sonuçlandırmak yetkili olan kurum Meksika Ankara Büyükelçiliği’dir. Ülkemizde hiçbir fahri konsolosluk vize başvurularını kabul etmemektedir. Bu nedenle Meksika Mersin Fahri Konsolosluğu ve Meksika İzmir Fahri Konsolosluğu vize başvurularınızı kabul etmeyeceklerdir.

Meksika Vize Başvurusu yaptığınız il ya da ilçe neresi olursa olsun evraklarınız Meksika Ankara Büyükelçiliğine iletilecektir. Meksika Vize Başvurunuz Meksika Ankara Büyükelçiliğinde değerlendirilecek ve sonuçlandırılacağından dolayı vize başvurusu yaptığınız il ya da ilçe eğer Meksika Ankara Büyükelçiliği görev kapsamı dışında yer alıyorsa, vize onay sürecinizin değişkenlik gösterme ihtimali vardır.

Meksika Vizesi Kimlere Gerekir? – Antalya

Meksika’ya seyahat edecek olan Umuma Mahsus (bordo) pasaport, Hizmet (gri) ya da Hususi (yeşil) pasaportuna sahip olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşların seyahat öncesinde vize alma zorunlulukları vardır.

Diplomatik (siyah) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının Meksika seyahatleri öncesine vize almalarına gerekli değildir. Diplomatik pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Meksika seyahatlerinde Vizeden muaf sayılmaktadırlar.

Gazetecilik, transit geçiş, turizm, iş ya da eğitim gibi sebeplerden ötürü Meksika’ya seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları seyahatlerini yalnızca hava yolu ile yapacaklar ise Meksika Elektronik Vize sistemi aracılığı ile harç ödemeden vize başvurusu yapabilme imkanına sahip olacaklardır.

Elektronik Vize onay sistemi ile Meksika’ ya iş, transit geçiş, gazetecilik, eğitim ya da turizm gibi sebeplerle ziyaret edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Meksika’ya yalnızca Hava yolu ile seyahat etmeleri şartı ile, 30 gün (1 ay) geçerliliği olan tek giriş hakkına sahip oldukları vize başvurusunu online olarak yapabilmelerine imkan tanınmaktadır. Meksika’ ya deniz yolu, kara yolu ya da başka bir ülkeye seyahatle bağlantılı ziyaret etmeyi planlayan misafirlerimizin Meksika İstanbul Başkonsolosluğu ya da Meksika Ankara Büyükelçiliği’ne Meksika vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Meksika Elektronik Vize Başvurusu hakkında daha detaylı bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir ya da irtibat telefonumuz aracılığı ile bizlere ulaşabilir, e-posta adresimize mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Meksika Vizesi İçin Gerekli Belgeler – Antalya

Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için danışmanlığını yapmakta olduğumuz Meksika Vize türlerini sizler için bu başlık altında ana maddeler halinde toplamış bulunmaktayız. Yapacak olduğunuz Meksika Vize Başvurusu öncesinde ziyaret sebebinizin ne olduğunu belirlemeniz ilerleyeceğiniz adımlar öncesinde sizler için büyük kolaylık yaratacaktır. Seyahat etme sebebinizin uygun olduğunu düşündüğünüz başlığa tıklayarak gerekli bilgilere kolaylıkla erişebilir ve adımları izleyebilirsiniz.

Seyahat sebebinizin nedenini tam olarak hangi başlık altında olduğunu bilmek toplamanız gereken evraklar için sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Eğer seyahat sebebinize uygun başlığın yukarıda bulunan seçenekler arasında olmadığını düşünüyor ya da hangi başlığın size uygun olduğu konusunda fikir sahibi olamıyorsanız, Euroasia Global Visa Services Antalya Şubemizi ziyaret edebilir ve uzman kadromuzdan konu hakkında canlı destek alabilir ve İrtibat telefonumuz üzerinde bizleri arayabilir, ilgili mail adreslerimize e-posta atarak konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Meksika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Antalya

Meksika Ukrayna, Rusya ve Türkiye vatandaşları için Elektronik Vize, online başvuru sistemi uygulamaktadır. Elektronik Vize Başvurusu yapabilmek için dikkat etmeniz gereken önemli başlıklar aşağıda sizler için derlenmiştir.

Meksika Elektronik Vize Başvuru sistemi ile Meksika’ ya iş, transit geçiş, gazetecilik, eğitim ya da turizm gibi sebeplerle ziyaret edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Meksika’ya yalnızca Hava yolu ile seyahat etmeleri şartı ile, 30 gün (1 ay) geçerliliği olan tek giriş hakkına sahip oldukları vize başvurusunu online olarak yapabilmelerine imkan tanınmaktadır. Meksika’ ya deniz yolu, kara yolu ya da başka bir ülkeye seyahatle bağlantılı ziyaret etmeyi planlayan misafirlerimizin Meksika Ankara Büyükelçiliğine ya da Meksika İstanbul Başkonsolosluğuna başvuru yapmaları gerekmektedir.

Meksika seyahati planlamanızı hava yolu firmalarından Elektronik Vize Talep Formu (SAE) sistemine kayıtlı olan herhangi biri ile gerçekleştirecekseniz Meksika Elektronik Vize başvurusunu yapabilme imkanınız olacaktır. Bu nedenle seyahat planlaması yaparken ulaşım sağlayacak olduğunuz hava yolu firmasının Elektronik Vize Talep Formu (SAE) sistemine kayıtlı olduğundan emin olunuz.

Rezervasyon tarihinize henüz 1 ay (30 gün) kalmamış ise Elektronik Vize Başvurunuz onaylanmayacaktır. Meksika seyahatiniz için hava yolu ile yaptığınız rezervasyon tarihi de büyük önem arz etmektedir.. 

Meksika Elektronik Vize başvurusunu seyahat tarihinize kısa zaman kala yapmanız uzmanlarımız tarafından tavsiye edilmeyen bir diğer önemli konudur. Meksika Konsolosluklarında oluşmuş olabilecek olan yoğunluk ya da güncel sistemlerde oluşabilen aksaklıklar vize onay sürecinizin uzamasına neden olabilir. Bu sebeple risk almamak adına vize başvurularınızda uzmanlarımızın tavsiyeleri ile hareket etmenizi öneririz.

Meksika vize başvurusu yapmak için bizzat konsolosluğa gitmenize gerek yoktur. Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi olarak sizler için konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımızla vize sürecinde siz değerli ziyaretçilerimizin Meksika Vize Başvurusu yapmanızı sağlamaktayız. Konuyla alakalı daha detaylı bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da e-posta adresimize mail atarak konuda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Meksika Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? – Antalya

Meksika Elektronik Vize Başvurunuz gerekli evrakların tamamlanıp başvuru işlemi başladıktan sonra 1 ila 2 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Onay sürecini konsolosluk yoğunluğu, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar da vize onay sürecinizi etkileyebilecek etkenlerdir.

Vize çıkış süreleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi olarak sizler için Meksika Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri topladığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek olduğunu düşündüğümüz sayfamızı okudunuz. Meksika Vize Başvuru Süreçleri, Vize İşlemleri ve Vize Başvuruları hakkında geniş bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Antalya Şube numaramız olan +90 (212) 963 26 86 telefonumuzdan irtibata geçebilir, antalya@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Meksika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';