x
Meksika

Vize İşlemleri

Meksika

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 86

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Meksika Vize Başvuru, Kayseri

Değerli Ziyaretçilerimiz, 

Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesi olarak Meksika seyahatiniz öncesinde sizlere yardımcı olmak için, Meksika vize başvurusunda izlemeniz gereken adımları derlemiş olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Kayseri ve çevresinden yapacak olduğunuz Meksika Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile kolaylıkla erişebileceksiniz.

Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesi olarak Yeşilhisar, Akkışla, Bünyan, Yahyalı, Tomarza, Develi, Felahiye, Talas, Sarız, Hacılar, İncesu, Sarıoğlan, Pınarbaşı, Kocasinan, Özvatan, Melikgazi ilçelerinden, çevre iller olan Yozgat, Sivas, Nevşehir, Niğde, Kahramanmaraş ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Meksika Vize başvurularınıza konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte hizmet vermekteyiz. Kayseri ili ve ilçelerinde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubemize +90 (212) 963 26 86 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Kayseri@eagvs.com adresinden bizlere e-posta ile ulaşıp destek alabilirsiniz.

Meksika Konsoloslukları Görev Bölgesi - Kayseri

Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubemizden konsolosluğa gitmenize gerek olmadan uzman ekibimizin rehberliği ile gerekli olan bütün evrakları tamamlamanız durumunda Meksika Vize başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. 

Meksika İstanbul Konsolosluğuna yapacak olduğunuz başvurularınız ilgili konsolosluklar tarafından kabul edilecektir. Meksika Ankara Büyükelçiliği dışında diğer konsolosluklardan yapacak olduğunuz başvurular Meksika Ankara Büyükelçiliğine iletilmektedir. Meksika vize başvurusu değerlendirmesi ve sonuçlandırmasını Meksika Vize başvurularında yetkili kurum olan Meksika Ankara Büyükelçiliği gerçekleştirecektir. Fahri konsolosluklar vize başvurularını kabul etmediklerinden dolayı İzmir Fahri Konsolosluğu ve Mersin Fahri Konsolosluğu’na yapacak olduğunuz başvurular kabul edilmeyecektir.

Vize başvurularınızın Meksika Ankara Büyükelçiliği aracılığı ile değerlendirilmesinin sonrasında evrak eksiğiniz olmaması halinde vize başvurunuz onaylanacaktır. Meksika vizesi için başvuru yaptığınız konsolosluk eğer Meksika Ankara Büyükelçiliği görev çevresi kapsamı içerisinde değil ise Meksika Vize başvuru işleminizin sonuç bulması bir miktar geç sonuç verebilir.

Meksika Vizesi Kimlere Gerekir? - Kayseri

Hizmet (gri)pasaportu, Umuma Mahsus (bordo) pasaport ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Meksika’ya yapacakları seyahat öncesinde vize almaları zorunludur. Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise Meksika ziyaretlerini vize almalarına gerek kalmadan gerçekleştirebilme imkanına sahiptirler.

Meksika Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Kayseri

Bu konu başlığı altında Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesi olarak danışmanlığını yapıyor olduğumuz Meksika vize türlerini sizler için derledik. Siz değerli ziyaretçilerimiz için aşağıda oluşturduğumuz bağlantılara tıklayarak konuda uzman olan ekip arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu Meksika Vize Başvurusu için gerekli belgelere, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Seyahat gerekçenizi kapsayan vize türünün hangi başlık altında olduğuna karar veremiyor veya seyahat gerekçenizin bu ana başlıklar altında olmadığını düşünüyorsanız Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Meksika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri

Sevgili Ziyaretçilerimiz, sizler için hazırladığımız Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubemiz aracılığı ile yapacak olduğunuz Meksika Vize Başvurularınız öncesinde izlemeniz gereken adımlara kolaylıkla erişebilirsiniz.

Meksika Ukrayna, Rusya ve Türkiye vatandaşları için konsolosluğa gitmeden gerçekleştirebilecek olduğunuz online başvuru yani Elektronik Vize sistemi uygulamaktadır. Elektronik Vize Başvurusu yapabilmek ve seyahatiniz öncesinde Meksika Vize sürecinizin kolaylıkla sonuç bulması için dikkat etmeniz gereken önemli başlıklar aşağıda sizler için derlenmiş bulunmaktadır.

Lütfen Meksika için yapacağınız Elektronik Vize Başvurusu öncesinde bu hususlara dikkat ediniz. Meksika’ya yapacak olduğunuz seyahat bir başka ülke ziyareti ile bağlantılı olarak gerçekleştirecekseniz Elektronik Vize Başvurunuz sistem tarafından kabul edilmeyecektir. Ayrıca kara yolu ya da deniz yolu ile ulaşım sağlayacaksanız bu durum da Meksika Elektronik Vize Başvuru sisteminin başvurunuzu reddetmesine neden olacak sebeplerden biridir. Eğer seyahatiniz yukarıda da belirttiğimiz gibi bu yollar ile gerçekleşecek ise gerekli evrakları tamamlayıp Meksika Ankara Büyükelçiliğine ya da Meksika İstanbul Başkonsolosluğuna başvuru yapmanız gerekmektedir.

Meksika seyahati planlamanızı hava yolu şirketleri arasından Elektronik Vize Talep Formu (SAE) sistemine kayıtlı olan herhangi biri ile gerçekleştirmeniz durumunda Meksika Elektronik Vize başvurusunu yapabilme imkanına sahip olacaksınız. Bu nedenle seyahatinizi planlarken ulaşım sağlayacak olduğunuz hava yolu firmasının Elektronik Vize Talep Formu (SAE) sistemine kayıtlı olduğuna önemle dikkat ediniz. Meksika' ya yapacak olduğunuz seyahatiniz için seçtiğiniz hava yolu firması ile yapmış olduğunuz rezervasyon tarihi de büyük önem arz etmektedir.  Rezervasyon tarihinize 1 aydan (30 gün) fazla gün var ise Elektronik Vize Başvuru sistemi Vize başvurunuzu onaylanmayacaktır. 

Meksika Vizesi için yapmakta olduğunuz Elektronik Vize Başvurunuzdan onay alabilmeniz için seyahatinize en fazla 30 gün kalmış olması gerekir. Harç parası ödemeden başvuru yapabilme imkanına sahip olduğunuz Elektronik Vize Başvurusu sizlere tek giriş hakkı sunan ve 90 gün konaklama hakkınızın olduğu bir vize türü olacaktır. Almayı hedeflemiş olduğunuz Meksika Elektronik Vizesi çoklu giriş çıkışlar için uygun bir Vize türü olmayacaktır. Eğer çoklu giriş çıkış yapmak durumundaysanız konu ile alakalı görüşmek için Euroasia Global Visa Services Kayseri şubemize gelmenizi rica ederiz.

Meksika Elektronik Vize başvurusunu seyahat tarihinize kısa zaman kala yapmanız vize onay sürelerinin değişkenliğinden dolayı uzmanlarımız tarafından önerilmeyen bir diğer önemli konudur. Meksika Konsolosluklarında oluşabilecek olan yoğunluk ya da güncel sistemlerde oluşabilen aksaklıklar vizenizin onay sürecinin bir miktar uzamasına sebep olabilir. Bu nedenle risk almamak için vize başvurularınız öncesinde uzmanlarımızın tavsiyelerini dikkate alıp bu hususlar eşliğinde hareket etmenizi öneririz.

Meksika vize başvurusu yapmak için konsolosluğa kadar gitmenize gerek yoktur. Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi olarak sizler için konuda uzman olan tecrübeli kadromuzla siz değerli ziyaretçilerimizin Meksika Vize Başvurusu yapmanızı sağlamaktayız. Konuyla alakalı olarak daha detaylı bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da mail adresimize e-posta atarak uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Meksika Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Kayseri

Meksika Elektronik Vize Başvurunuz gerekli evrakların tamamlanması sonrasında yapılacak olan başvuru işlemi başlaması ardından 1 ila 2 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Meksika Elektronik Vize Onay sürecini konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar da etkileyebilecek unsurlardır.

Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesi olarak sizler için Meksika Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Meksika Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Kayseri Şube numaramız olan +90 (212) 963 26 86 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Kayseri@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Meksika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';