x
Bulgaristan

Vize İşlemleri

Bulgaristan

C Tipi Vizeler Hakkında

Vatandaşlarımızın dikkatine ; 20.05.2020 tarihi itibariyle İstanbul Başkonsolosluğu Konsolos İşlemleri Şubesi’nin, COVID-19'un yayılma şartlarını dikkate alarak, çalışmalarının kademeli olarak normale döndürülecektir. Konsolos İşlemleri Şubesi’nin kabul saatleri her iş günü 09.00 - 13.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Dikkat

"C" tipi vize başvurularında; malların taşınmasıyla uğraşan nakliye personeli, ticarî hava nakliye uçaklarının mürettebatı ve diğer nakliye personelleri için başvurular gerekli görülen durumlarda kabul edilecektir.

"C" tipi vize başvuruları, ancak olağanüstü ve acil durumlarda Başkonsolosluk tarafından ele alınacak ve değerlendirilecektir.

Diğer konsolosluk hizmetleri

Diğer konsolosluk hizmetlerinin verilmesi ilişkin başvuruların kademeli olarak yeniden başlatilacaktir. Acil olarak konsolosluk vakaları ve geçici pasaport verilmesi islemleri ayrı ayrı ele alınacaktır.

İstanbul Konsolos İşlemleri Şubesi’nin ziyaretçilerinin kabulü, sadece randevu saatinde, gerekli sosyal mesafeye uygun olarak ve kendileri tarafından sağlanan kişisel koruyucu ekipman - maskeler ve eldivenler kullanılarak yapılacaktır.

Tüm Duyurular
Ticari Vize İşlemleri
Aile Ziyareti Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma İzni
Vize İçin Gerekli Evraklar
Vize Dilekçesi
Vize Başvuru Formu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
POI