x
Bulgaristan

Vize İşlemleri

Bulgaristan

Bulgaristan Başkonsolosluğu Resmi Tatil Sebebiyle Kapalı Olacak

Değerli seyahat severler; Bulgaristan Başkonsolosluğu resmi tatil sebebiyle kapalı olacak. 10-11-12 Nisan Tarihlerinde kapalı olacak. Tüm işlemler 15 Nisan 2024 itibarıyla devam edecektir.

Bulgaristan İstanbul Başkonsolosluğu, Türkiye’nin Dini Bayramlarından ilki olan Ramazan Bayramı sebebiyle 10-11-12 Nisan günlerinde kapalı olacaktır.

Bulgaristan Başkonsolosluğu yetkilendirilmesi kapsamında olan ve vize, oturum ve vatandaşlık vb. işlemler için yeniden başvuru ve işlem takip tarihi ise 15 Nisan 2024 olarak belirlenmiştir.

Tüm yolcularımıza mutlu bir bayram diler, Türkiye ve Bulgaristan resmi tatillerine denk gelen tarihlerde seyahatlerinizde veya işlemlerinizde mağdur olmamanız için planlamanızı bu tarihleri göz önünde bulundurarak gerçekleştirmenizi öneririz.
Bulgaristan başkonsolosluğu resmi tatil sebebiyle kapalı olacak. Yeniden işlemlerin başlayacağı 15 Nisan 2024 tarihinden itibaren Bulgaristan vizesine dair tüm bilgilendirme ve danışmanlık için de uzmanlarımıza +90 (212) 963 50 14 nolu hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Tüm Duyurular
Transit Vize İşlemleri
Çalışma İzni
Vize İçin Gerekli Evraklar
Vize Dilekçesi
Vize Başvuru Formu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';