x
Suudi Arabistan

Vize İşlemleri

Suudi Arabistan

Suudi Arabistan Umre Vizesi

Değerli ziyaretçilerimiz,
Suudi Arabistan umre ziyareti yapmak için Suudi Arabistan umre vizesi almalısınız. Suudi Arabistan umre vizesi için gerekli evraklar 2023 ve Suudi Arabistan umre vize ücreti 2023 ile ilgili sayfamızın devamında yeterli bilgi mevcuttur. Suudi Arabistan umre vize başvurusu için şahsen gelmenize gerek kalmadan vize servisimiz aracılığıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Umre vizesi
Suudi Arabistan umre vizesi için gerekli olan evraklar bilgisine iletişim adreslerimizden yetkililerimizi arayarak ulaşabilirsiniz ya da help@eagvs.com adresinden gerekli evrak listesini talep edebilirsiniz.Seyahatinizin amacını ve kalış sürenizi yetkililerimizle paylaşın, ziyaretiniz için hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini size tek tek açıklayalım. Hazırladığınız evrakları ofisimize ulaştırmanız halinde Suudi Arabistan umre vize başvurunuzu sizin adınıza başlatmaktayız.
Ek Hizmetlerimiz: Vize servisimiz, Suudi Arabistan vize başvuruları için evrak tasdiki ve tercüme hizmetleri de vermektedir.

Suudi Arabistan Umre Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Suudi Arabistan umre vizesi için hazırlayacağınız evraklar güncel tarihli olmalıdır.

  • Pasaport: Ziyaretiniz için kullanacağınız pasaportun seyahat tarihi itibariyle en az 7 ay daha geçerli olmalısı gerekir. Pasaportunuza umre vizenizin işlenebilmesi için en az 2 boş sayfası olmalıdır. Mevcut kullandığınız pasaportunuz varsa lütfen seyahat tarihlerinize göre geçerlilik süresini kontrol ediniz. Eğer pasaportunuzun süresi dolmuşsa vize işlemlerinizi başlatmadan önce yenilemeyi unutmayınız.
  • Fotoğraf: Suudi arabistan umre vize işlemleriniz için 1 tane vesikalık fotoğraf gereklidir. Kullanacağınız fotoğrafın arka fonu beyaz ve güncel olmalıdır.
  • Vukuatlı Nüfus Kağıt Örneği: Suudi arabistan umre vize başvurularınız için aile ve adres bilgilerinizin yer aldığı vukuatlı nüfus kağıt örneği sunmalısınız.
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi: T.C kimlik numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanınızın arkalı önlü fotokopisini çektirmelisiniz.

Suudi Arabistan Umre Vizesine Başvuran Kişilerin Dikkatine!

8 yaşından küçük çocukların umre ziyareti için mutlaka yanında annesinin olması gerekir. Yanlarında birinci dereceden akrabaları olsa bile anne olmadan umre ziyaretine gidemezler.

9 ile 18 yaş aralığındaki çocukların umre ziyaretinde yanlarında anne ve babasından biri olmayacaksa birinci derece akrabalarından biri bulunmalıdır. Bu kişiler için noter onaylı muvafakatname ve aynı zamanda her kişi için vukuatlı nüfus kağıt örneği alınması gerekir.

18 ile 45 yaş aralığında olan ve tek başına umre ziyareti yapmak isteyen kadınlara Suudi Arabistan kanunlarına göre umre vizesi verilmemektedir. Umre vizesinin çıkması için yanlarında birinci dereceden akrabalarının olması gerekir. Birlikte gidecek kişilerin de vukuatlı nüfus kağıt örneği sunmaları zorunludur.

Suudi Arabistan Umre Vizesi Nasıl Alınır?

Suudi Arabistan umre vize başvurunuzu yorucu prosedürler olmadan Euroasia Global Visa Services aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Suudi Arabistan umre vize işlemlerine Umuma Mahsus (Bordo), Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) pasaport sahipleri tabidir. Umre ziyaretine gitmek için Suudi Arabistan umre vize prosedürlerini yerine getirmeniz gerekir. Suudi Arabistan vize yetkililerimizle irtibata geçmeniz durumunda Suudi Arabistan umre vizesi için yapılması gereken hazırlıklar hakkında sizlere detaylı bilgi verilmektedir. Umre vize başvurusu için özel durumlarınız varsa lütfen yetkililerimize durumunuzu detaylı olarak açıklayın. Durumunuza göre temin etmeniz gereken farklı evraklar olabilir.

Suudi Arabistan umre vize başvurusu için şahsen gelmenize gerek yoktur. Gerekli olan evrakları hazırlayıp kargoyla ofislerimize ulaştırmanız durumunda sizin adınıza umre vize başvurunuzu tamamlamaktayız. Evraklarınız elimize ulaşır ulaşmaz kontrol etmekteyiz. Gönderdiğiniz belgeler içinde herhangi yanlış bir evrak varsa sizleri durumdan haberdar ediyoruz. En kısa sürede hazırlıklarınızı tamamlayıp başvurunuzu yapmaktayız. Suudi Arabistan umre vizesi için gerekli evraklar 2023 hakkında yetkililerimizden bilgi maili isteyebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda tarafınıza Suudi Arabistan umre vize evrakları ve Suudi Arabistan umre vize ücreti ulaştırılacaktır. Gerekli evrak bilgisine direkt olarak iletişim numaralarımızdan bizi arayarak da ulaşabilirsiniz. Sonuç olarak Suudi Arabistan umre vize başvurunuz için;

  • Suudi Arabistan umre vizesi için gerekli olan belgeleri bizleri arayarak ya da help@eagvs.com adresine mail atarak öğrenin,
  • Bilgiler doğrultusunda hazırladığınız evrakları ofisimize ulaştırın,
  • Evrakların kontrollerini yaparak sizin adınıza başvurunuzu tamamlayalım.
  • Suudi Arabistan umre vizeniz yaklaşık 5 iş günü içinde sonuçlandıktan sonra vize işlenmiş olan pasaportunuzu bulunduğunuz yere kargo ile gönderelim.

Suudi Arabistan umre vize işlemleri için başka yorucu vize prosedürleriyle uğraşmadan vize servisimiz aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Suudi Arabistan Umre Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Suudi Arabistan umre vize sonuçları yaklaşık 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Eksik ve hatalı evraklar ile vize başvurusu yapılırsa sonuçlanma aşaması daha uzun sürebilmektedir. Yabancı pasaportlarla yapılan vize başvuruları da daha geç sonuçlanabilir. Suudi Arabistan Konsolosluğu Suudi Arabistan ve Türkiye resmi tatillerinde vize hizmeti vermemektedir. Suudi Arabistan resmi tatillerini öğrenmek için “Konsolosluklar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 
Suudi Arabistan umre vizelerini sonuçlandırma yetkisi sadece Suudi Arabistan Büyükelçiliğindedir. Sayfamızın üst kısmındaki uyarı bölümünde yer alan umre vize şartlarını yerine getirmediğiniz takdirde Suudi Arabistan umre vizeniz ret ile sonuçlanabilir. Vizeniz ret ile sonuçlandığında tarafınıza bir geri ödeme yapılmamaktadır. Ancak başvuru evraklarınızı hazırlayıp her zaman başvurunuzu yineleyebilirsiniz. Yanlış ya da eksik evraklarla Suudi Arabistan umre vize başvurusu yapmanız, seyahatiniz için gecikmeye sebep olabilir. Dolayısıyla evraklarınızı hazırlarken özenli davranmalısınız. Suudi Arabistan umre vize işlemleri ile ilgili sormak istediklerinizi help@eagvs.com adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.i

Suudi Arabistan İşlemleri Ankara

Suudi Arabistan umre vize işlemlerinizi vize servisimiz aracılığıyla yaparak hızlandırabilirsiniz. Vize başvuruları için yerine getirilmesi gereken prosedürler bazen yorucu olabilmektedir.Ankara ve çevre ilçelerde ikamet eden başvuru sahipleri,  Euroasia Global Visa Services ile yorucu vize prosedürleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Suudi Arabistan umre vizesi için başvuruda şahsen bulunma zorunluluğunuz yoktur. Öncelikle umre vizesi için gerekli evrak bilgisine ulaşmalı sonrasında evraklarınızı hazırlamaya başlamalısınız. Umre vizesi için gerekli evrak bilgisine ulaşmak için lütfen yetkililerimizi arayınız. Umre vize evrakları 2023 ile ilgili tarafınıza gönderilmesi için yetkililerimizden bilgi maili talep edebilirsiniz. Talebinizle birlikte durumunuza uygun olarak 2023 umre vize evrak listesi gönderilecektir. Evraklarınızı zaman kaybetmeden hazırlayıp ofislerimize kargo ile göndermelisiniz. Yetkililerimiz Suudi Arabistan umre vize başvurunuzu tamamladıktan sonra sürecin nasıl ilerleyeceği konusunda sizlere bilgi vermektedir. Umre vizeniz sonuçlanır sonuçlanmaz sizlere haber vermekte ve pasaportunuzu bulunduğunuz yere kargo ile göndermekteyiz. Suudi Arabistan umre vize işlemleriniz için sorularınızı +90 (312) 963 30 23 hatlı telefondan ya da help@eagvs.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Suudi Arabistan Vize İşlemleri İstanbul

Suudi Arabistan umre vize işlemleriniz için başvurularınızı İstanbul’dan vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Umre vizesi için gerekli evraklar hakkında alanında uzman Suudi Arabistan departman yetkililerimizle iletişime geçebilir, hangi evrakları hazırlamanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz. Suudi Arabistan umre vize başvurusu için şahsen bulunmanıza gerek olmamaktadır. Umre vize evraklarınızı hazırlayıp ofisimize gönderin, başvurunuz için gerekli hazırlıkları sizin adınıza tamamlayalım. Yorucu ve sıkıcı vize şartlarını yerine getirmekle uğraşmayın. Vize servisimiz sizlere kolaylaştırılmış vize hizmeti sunmak adına çalışmaktadır. Suudi Arabistan vize işlemlerine muafiyet olmaksızın bütün pasaportlar tabidir. (Diplomatik, Umuma Mahsus, Hizmet, Hususi) Umre vize başvurunuzu başlatmadan önce pasaportunuzun geçerlilik süresinin dolup dolmadığını kontrol ediniz. Eğer ilk defa vize başvurusunda bulunacaksanız seyahat tarihlerinize yetişecek şekilde pasaport başvurusunda bulunmalısınız. Suudi Arabistan umre vize işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve sorularınızı sormak için bize +90 212 963 03 43 numaralı telefondan ya da help@eagvs.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Suudi Arabistan Vize İşlemleri İzmir

İzmir ve çevre ilçelerde ikamet eden Suudi Arabistan umre vize başvuru sahipleri, işlemlerini vize servisimiz aracılığıyla hızlandırabilirsiniz. Alanında uzman yetkililerimiz ile birlikte yorucu vize şartlarıyla uğraşmak zorunda kalamdan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Suudi Arabistan umre vizesi için şahsen başvuruya gelmenize gerek yoktur. Umre vizesi için gerekli olan belgelerinizi bizlere ulaştırmanız halinde vize başvuru işlemlerinizi sizin adınıza kolaylaştırmaktayız. Suudi Arabistan umre vizesi için dikkat edilmesi gereken özel durumları, Suudi Arabistan umre vizesi için gerekli olan belgeler 2023 ve Suudi Arabistan umre vize ücreti hakkında yetkililerimiz sizlere detaylı bilgi vermektedir. +90 (232) 335 50 25 numaralı telefondan bizlere ulaşarak sormak istediğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. help@eagvs.com adresinden bizlere soru gönderebilir, umre vizesi için gerekli olan evrakları tarafınıza mail olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz. Suudi Arabistan umre vizesi için gerekli evraklar bilgisine ulaştıktan sonra evraklarınızı hazırlayıp ofisimize şahsen ya da kargo ile ulaştırın. Gerekli prosedürleri yetkililerimiz yerine getirecek ve başvurunuzu tamamlayacaktır. Suudi Arabistan vize başvuru sonucunuz yaklaşık 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Çıkan pasaportunuzu talep etmeniz durumunda adresinize teslim etmekteyiz. Suudi Arabistan umre vize işlemleriyle ilgili sorularınızı lütfen bize ulaştırın.

Suudi Arabistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';