x
Suudi Arabistan

Vize İşlemleri

Suudi Arabistan

Suudi Arabistan İş Ziyaret Vizesi

Değerli ziyaretçimiz, 

Suudi Arabistan iş ziyareti vizesi için hangi evrakları temin etmeniz gerektiğini sayfamızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz. Suudi Arabistan, Euroasia Global Visa Services’in vize danışmanlık hizmeti verdiği ülkelerden biridir. Suudi Arabistan iş ziyareti evrak listesi 2023 ile ilgili help@eagvs.com adresinden bilgi maili talep edebilirsiniz. Talebinizle birlikte Suudi Arabistan iş ziyareti evrak listesi tarafınıza ulaşacaktır.

Elde ettiğiniz bilgilerle evraklarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Ancak sizlere en doğru şekilde yardımcı olabilmemiz için hazırlıklarınıza başlamadan önce iletişim adreslerimizden bizlere ulaşın. Seyahat tarihlerinizden, kalış sürenizden ve mesleki durumunuzdan bahsedin. Zira Suudi Arabistan iş ziyareti vize evrakları başvuru sahibinin durumuna göre titizlikle hazırlanması gerekir. Vize başvurunuz için şahsen gelmenize gerek olmadan vize servisimiz vasıtasıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, hazırladığınız Suudi Arabistan iş ziyaret vize evraklarını kargoyla ofisimize ulaştırmaktır. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Ek Hizmetlerimiz: Vize başvurusuna ek olarak Suudi Arabistan iş ziyaret vizesi için gerekli olan evrakların tasdik işlemleri ve tercüme hizmeti de vermekteyiz.

Suudi Arabistan İş Ziyaret Vizesi İçin Gerekli Evraklar

 • Pasaport: Vize başvuru işlemleriniz başlamadan önce Suudi Arabistan iş ziyareti vizesi için kullanacağınız pasaportun geçerlilik süresini kontrol ediniz. Pasaportunuzda vize işlenebilmesi için en az 2 boş sayfa olmalıdır. Pasaportunuzun ilk sayfasının renkli fotokopisini de çektirmelisiniz. 
 • Biometrik Fotoğraf: Suudi Arabistan iş ziyaret vizesi için 4,5x6 ölçülerinde, 2 adet arka fonu beyaz olarak çekilmiş fotoğraf gereklidir.
 • Suudi Arabistan Vize Başvuru Formu: Suudi Arabistan iş ziyareti vize işlemleriniz için Suudi Arabistan vize başvuru formu doldurulmalıdır. Başvuru formu doğru ve güncel bilgiler ile doldurulduktan sonra imzalı bir şekilde teslim edilmelidir. Suudi Arabistan vize başvurusu için çektirdiğiniz biometrik fotoğraf, başvuru formunun sağ üst köşesine yapıştırılmalıdır. Suudi Arabistan vize başvuru formu için tıklayınız.
 • Dilekçe: Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğuna hitaben şirketin antetli kağıdına ingilizce olarak yazılmalıdır. Başvuru dilekçesi Ticaret Odasından da onaylatılmalıdır. 
 • Banka Dökümü: Son 3 aylık banka hesap dökümü imza sirküleri ve kaşeli bir şekilde sunulmalıdır.
 • Şirket Evrakları: Vergi levhası, imza sirküleri, faaliyet belgesinin aslı (İngilizce olarak), sicil gazetesi fotokopisi başvuru evraklarıyla birlikte sunulmalıdır.
 • Maaş Bordrosu ve SGK İşe Giriş Bildirgesi: Son 4 aylık maaş bordrosu kaşeli ve imzalı olarak ibraz edilmelidir. İşverenden SGK işe giriş bildirgesi alınmalıdır.
 • Nüfus Cüzdan Fotokopisi: T.C kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanının ön ve arka yüzünün fotokopisi çekilmelidir.
 • Davetiye: Davetiyeyi gönderen Suudi Arabistan şirketi  ile Türkiye'de davetiyeyi kullanacak şirketin faaliyet alanları birbiriyle uyumlu olmalıdır. Davetiyenin fotokopisi sunulabilir.
 • Şehadetname: Davetiyeyi gönderen Suudi Arabistan firmasının ticaret sicil belgesi sunulmalıdır.
 • Mühendisler İçin;
 • Mühendislerin diploma ve bonservis belgeleri noter tasdikli olmalı ve orijinalleri başvuru için kullanılmalıdır.
 • Teknisyenler İçin;
 • Meslek lisesi diploması veya şirketin antetli kağıdına asgari 2 yıllık teknisyen tecrübe yazısı yazılmalıdır.

DİKKAT!

Yabancı uyruklu kişiler başvuru için ikamet belgelerinin aslını ve fotokopisini sunmalıdır.

Suudi Arabistan iş ziyaret vizesi için kullanacağınız davetiyenin geçerliliğini help@eagvs.com adresine görüntüsünü atarak kontrol ettirebilirsiniz.

Suudi Arabistan İş Ziyaret Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Suudi Arabistan iş ziyaret vizeleri yaklaşık 7 gün içinde sonuçlanmaktadır. Suudi Arabistan Konsolosluğunun yoğunluğuna göre işlem süresi uzayabilir. Yabancı uyruklu vatandaşların yapmış olduğu Suudi Arabistan iş vize başvuru sonuçları 7 günden daha uzun bir sürede açıklanabilir. Planladığınız Suudi Arabistan seyahati için herhangi bir gecikme yaşamamak adına vize başvurunuzu erken tarihlerde yapmanızı öneririz. Suudi Arabistan iş ziyaret vize başvurusu için hazırladığınız evrakların eksiksiz ve doğru olmasına dikkat etmelisiniz. Yanlış bir evrakla yapılan vize başvurusu sonuçlanma aşamasında size zaman kaybı yaşatabilir. Hazırlanıp teslim edilen Suudi Arabistan iş ziyaret vize evrakları haricinde Suudi Arabistan Ankara Büyükelçiliğinin ve Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğunun ek evrak talep etme hakkı vardır. Lütfen talep edilen evrakları zamanında teslim ediniz.

Suudi Arabistan iş ziyaret vize başvurularını sonuçlandırma yetkisi Suudi Arabistan Konsolosluğuna aittir. Euroasia Global Visa Services vize başvuru sonuçlanma aşamasına hiçbir şekilde müdahale edememektedir. Suudi Arabistan ve Türkiye resmi tatillerinde Suudi Arabistan Ankara Büyükelçiliği ve Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu hizmet vermemektedir. Vize başvurunuzu yaparken tatil günlerini de göz önüne almalısınız. Suudi Arabistan iş ziyaret vize işlemleri hakkında sormak istediğiniz her şeyi help@eagvs.com adresinden bizlere gönderebilirsiniz.

Suudi Arabistan Vize İşlemleri Ankara

Suudi Arabistan iş ziyaret vize işlemlerinizi Ankara’dan vize servisimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Suudi Arabistan iş ziyaret vize başvurusu için şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Evraklarınızı kurumumuza kargo ile ulaştırabilir, başvurunuzu Euroasia Global Visa Services farkıyla tamamlayabilirsiniz. Suudi Arabistan iş ziyaret başvuru evraklarını +90 (312) 963 30 23 numaralı telefondan arayarak öğrenebilirsiniz. Mesleki durumunuza ve kalış sürenize göre temin etmeniz gereken evraklar farklılık gösterebilir. help@eagvs.com adresine mesleki durumunuzu, kalış sürenizi ve varsa özel durumlarınızı açıklayan bir mail atmanız halinde Suudi Arabistan vize işlemleriniz için tarafınıza uygun evrak listesi gönderilecektir. Evrak bilgisine ulaştıktan sonra hazırlıklarınızı tamamlayabilir, dosyanızı ofisimize ulaştırabilirsiniz. Suudi Arabistan vize işlemlerini sonuçlandırma yetkisinin sadece Suudi Arabistan Büyükelçiliğinde olduğunu bilmelisiniz. Eğer başvurunuz olumlu yanıt alırsa yorulmanıza gerek olmadan bulunduğunuz yere kargo ile göndermekteyiz.

Suudi Arabistan Vize İşlemleri İstanbul

İstanbul’dan Suudi Arabistan iş ziyaret vize başvurularını vize servisimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman Suudi Arabistan vize yetkililerimiz sizleri yormadan işlemlerinizi tamamlamaktadır. +90 212 963 03 43 numaralı telefondan bize ulaşarak detaylı bilgi almanızı öneririz. Çünkü Suudi Arabistan iş ziyaretinizin süresi ve mesleki durumunuza göre farklı evraklar hazırlamanız gerekebilir. Tek tek hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini temsilcilerimiz size detaylıca anlatacaktır. Suudi Arabistan iş ziyaret vize başvurunuz için vize merkezimize gelmenize gerek yoktur. Sizlere verilen evrak bilgileriyle dosyanızı hazırlayabilir, başvuru işlemlerinizi ise yetkililerimize bırakabilirsiniz. Suudi Arabistan vize prosedürlerinin nasıl işlediği konusunda sizlere yeterli bilgi verilecektir. Eğer başvuru sonucunca vizeniz çıkarsa pasaportunuzu size ulaştırmaktayız. Suudi Arabistan vize işlemleri ile ilgili sorularınızı help@eagvs.com adresinden bize gönderebilir, elinizde bulunan evrakların görüntülerini atarak doğruluğunu teyit ettirebilirsiniz.

Suudi Arabistan Vize İşlemleri İzmir

Suudi Arabistan iş ziyaret vize işlemlerinizi İzmir’den vize servisimiz aracılığıyla rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Zorlu vize prosedürleriyle uğraşmadan Euroasia Global Visa Services farkıyla vizenizi hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz. Zaman kaybetmeden +90 (232) 335 50 25 numaralı telefonu arayarak Suudi Arabistan vize prosedürleri hakkında detaylı bilgi almanızı öneririz. Mesleki durumunuzu ve Suudi Arabistan’da iş ziyareti sebebiyle ne kadar kalmak istediğiniz yetkililerimize anlatın. Mevcut durumunuza en uygun güncel evrak bilgisi ve Suudi arabistan vize ücreti bildirilecektir. Başvuru için şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Sizin adınıza Suudi Arabistan vize işlemlerinizi yürütmekteyiz. Başvuru için hazırladığınız evrakların doğru olup olmadığını help@eagvs.com adresinden görüntü atarak öğrenebilirsiniz.

Suudi Arabistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';