x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Slovenya Kayseri Fahri Konsolosluğu

Slovenya Kayseri Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Adres: İzober Rock-Wool Organize Sanayi Bölgesi 20. Cad. No:54 38070 Melikgazi/Kayseri

Telefon: + 90 352 322 20 15 

E-mail: + 90 352 322 20 17

Faks: harun@izober.org

Slovenya Kayseri Fahri Konsolosluk Yetki Alanı

Kayseri ve çevre ilçelerde ikamet eden Sloven Vatandaşları ile Türk Vatandaşları Slovenya Kayseri Fahri Konsolosluğundan danışmanlık hizmeti alabilirler. Fahri Konsolosluklar büyükelçilik bulunmayan illerde faaliyet gösterirler. Slovenya Kayseri Fahri Konsolosluğu burada yaşayan Slovenya vatandaşlarına doğum, ölüm, pasaport işlemleri ve hukuksal konularda  danışmanlık hizmeti sağlar. Ancak vize verme, işleme alma ve sonuçlandırma yetkisi yoktur. Vize başvurularını kabul etme, değerlendirme, reddetme yetkisi sadece Slovenya Ankara Büyükelçiliğindedir. Slovenya vizesi için başvuruda bulunacak Türk vatandaşları Slovenya Kayseri Fahri Konsolosluğuna bilgi danışabilir ancak vize başvurularını Ankara elçiliğine yapmalıdır.

Slovenya Vize Başvuru Formu

Slovenya vize başvuru işlemleriniz için birtakım prosedürler yerine getirmeniz gerekir. Her şeyden önce seyahat amacınızı belirlenmeli ve başvuru formunda yer alan bilgileri o doğrultuda doldurmalısınız. Slovenya başvuru formunu doldururken eksik bilgi yazmamaya özen gösterin. Özellikle iletişim adreslerinizi tam ve doğru yazdığınızdan emin olmalısınız. Vize başvurularınızın işleme alınması için başvuru formunu imzalı olarak teslim etmelisiniz. Eğer başvuru sahibi imza atamayacak kadar küçük ise formu anne ve babası imzalamalıdır. Scgengen ölçülerine uygun olarak çekilmiş olan biometrik fotoğrafınızı da başvuru formunun en üst kısmına yapıştırmalısınız. Schengen ölçülerine uygun fotoğraf nasıl olmalı görmek için tıklayınız.

  • Slovenya Schengen vize başvuru formu örneği için tıklayınız.
  • Slovence-İngilizce Schengen vize başvuru örneğini görmek için tıklayınız.
  • Ukraynaca Schengen vize başvuru formu örneğini görmek için tıklayınız.

Slovenya Kayseri Fahri Konsolosluk Vize Talep Dilekçesi

Slovenya’ya hangi amaçlarla seyahat ediyorsanız (turistik, ticari) o amaca uygun  vize talep dilekçesi yazmalısınız. Aşağıda verilen vize talep dilekçe örneklerini referans alarak benzer şekilde dilekçenizi yazabilirsiniz. Sorularınız için lütfen  çağrı merkezimizi arayın ya da help@eagvs.com adresinden bizlere ulaşın.

Slovenya turistik vize talep dilekçe örneği için tıklayınız.

Slovenya ticari vize talep dilekçe örneği için tıklayınız.

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';