x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 335 04 26

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Slovenya Vize Başvuru, İzmir

Değerli ziyaretçimiz, EAGVS İzmir şubemiz tarafından hazırlanan sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamlı İzmir ve çevre illerden yapılacak olan Slovenya Vize başvurularına dair bilgi alabilir, ihtiyaç duyulan evrak listelerin inceleyebilir, vize sonuçlanma gününü öğrenebilir ve diğer gerekli bilgilere erişebilirsiniz.

İzmir EAGVS Şubesi olarak, Karabağlar, Karaburun, Bergama, Beydağ, Bornova, Menemen, Narlıdere, Çiğli, Dikili ,Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Aliağa, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Buca ve Çeşme ilçelerimiz başta olmak üzere Muğla, Aydın, Manisa, Uşak gibi çevre illerden yapılacak olan Slovenya Vize işlemleri için hizmet sunmaktayız.

Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir, İzmir

Slovenya’ya yolculuk yapmak isteyen Bordo (Umuma Mahsus) pasaport sahipleri, yolculuklar öncesinde vize almak zorundayken Siyah (Diplomatik) ,Gri (Hizmet) ve Yeşil (Hususi) pasaport sahiplerinin turistik, ticari ya da ziyaret amacını taşıyan ve 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan yolculukları için vize almaları gerekmez.

Bordo pasaport sahibi yolcularımız, ihtiyaç duydukları vizeyi EAGVS İzmir şubemiz aracılığı ile edinebilirler.

Slovenya Vizesi İçin Gereken Belgeler, İzmir

Slovenya vizesi için ihtiyaç duyulan belge listeleri, seyahatinizin amacına, mesleki detaylarınıza ve konaklama süresinize göre farklılık gösterir. Seyahatinizin amacına uygun şekilde, talep edilecek olan belge listelerini aşağıdaki bağlantılara tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Seyahatinizi tam olarak ifade eden başlığı yukarıda bulamadıysanız ya da ilgili gerekçenin hangi kategoriye girdiğinden emin değilseniz, +90 (232) 335 04 26 numaralı telefondan bizi arayabilir, izmir@eagvs.com adresine e-posta atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz desteği alabilirsiniz.

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır, İzmir

Schengen uygulamasına taraf olan Slovenya için deneyimleyeceğiniz vize başvuru süreçlerini aşağıda bulabilirsiniz. Tüm aşamalarda uzmanlarımız size yardımcı olmakta ve rehberlik ederek sorun yaşamanızı önlemektedir.

  1. Gerekli Evrakların Hazırlanması: Yolculuğunuzun amacına uygun olarak talep edilen belge listelerini uzmanlarımızdan edindikten sonra bize kargo ile gönderebilir ya da ofislerimize teslim edebilirsiniz. Belgelerinizin ulaşmasından hemen sonra, yetkililerimiz gerekli tüm kontrolleri sizler için yapacak, herhangi bir eksik ya da sorun olması halinde sizlerle iletişime geçeceklerdir.
  2. Vize Ücretinin Ödenmesi: Başvuru için hazırlanan evrakların planlamaya dahil edilmesi için Slovenya Vize ücretinin ödenmesi gerekir. Vize ücreti, Konsolosluk harcı, Başvuru merkezi ücreti ve danışmanlık hizmet bedelimizden oluşur. Gerekçenize ve konaklama gün sayınıza göre farklılaşan Slovenya vize ücreti için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Slovenya Vize başvurusu gerçekleştirmenin ön koşulu, biyometrik verilerin verilmiş olmasıdır. Vize ücretinin ödenmesinin ardında uzmanlarımız parmak izi vermeniz için geleceğiniz tarihi planlamak üzere sizi ararlar. Konsolosluğun uygunluk durumuna göre, sizin için de geçerli bir randevu belirlerler. Bu aşamada herhangi bir sorun yaşamanız için bir temsilcimiz size eşlik eder ve yönlendirmelerde bulunurlar.
  4. Pasaportunuzun Teslim Alınması: Parmak izinizi vermeniz ile birlikte başvurunuzun değerlendirme süreci başlar. Uzmanlarımız dosyanızın güncel durumunu sürekli olarak takip etmekte ve herhangi bir durum değişikliği olduğunda size bilgi vermektedir. Slovenya vize başvurunuzun sonuçlanmasının hemen ardından pasaportunuz sizin adınıza kurumumuzca teslim alınır ve istemiş olduğunuz herhangi bir adrese ulaştırılır. Dileyen müşterimiz pasaportlarını herhangi bir şubemizden şahsen de alabilirler.

Slovenya Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır, İzmir

Normal koşullarda Slovenya vize başvuruları 10-12 iş gününde karar bağlanırlar. Fakat konsoloslukların dönemsel yoğunlukları, resmi tatil günleri, ek belge talep edilmesi, politik gelişmeler bu süreyi uzatabilir.

Herhangi bir aksaklık ya da gecikme yaşamamız için yolculuk tarihinden en az 1 ay öncesinden bizimle iletişime geçerek başvurunuzu gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Slovenya Vize Ücreti, İzmir

Slovenya vize ücreti, konsolosluk harcı, başvuru merkezi ücreti ve hizmet bedelimizin toplamından oluşur. Bu ücret konaklamanızın gerekçeleri, süresi, belge ihtiyacı gibi etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. 2023 yılı güncel Slovenya vize ücretlerini öğrenmek için İzmir ofisimize +90 (232) 335 04 26 numaralı telefondan ulaşabilir, izmir@eagvs.com adresine e-posta atabilir ya da bizzat gelerek bilgi alabilirsiniz.

EAGVS İzmir şubesi olarak, Slovenya da dahil olmak üzere, tüm dünya ülkelerinin vize süreçlerinde hizmet sunuyoruz. Uzman ekibimiz, profesyonel hizmet anlayışımız ile zahmetsiz ve sorunsuzca Vize başvurunuzu yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';