x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 40 20

Eposta

konya@eagvs.com

Slovenya Vize Başvuru , Konya

Değerli EAGVS ziyaretçilerimiz, Slovenya'ya yapağınız seyahat için gereken bilgileri sizlere sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz. 

Konya şubesi olarak Emirgazi, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Yunak, Ahırlı, Kadınhanı, Halkapınar, Derbent, Karapınar, Hadim, Seydişehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Derebucak, Karatay, Doğanhisar, Güneysınır, Hüyük, Ilgın, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Taşkent, Tuzlukçu, Çumra, Yalıhüyük ilçelerimiz ve Aksaray, Niğde, Afyon gibi çevre illerden yapacağınız vize başvuruları için sizlere bilgi almanız konusunda olanak sağlanıyoruz. Çevre iller ve ilçelerden yapılacak olan Slovenya vize başvurunuz için daha kapsamlı bilgi almak isterseniz +90 332 225 40 20 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da konya@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz. Uzmanlarımız yapacağınız seyahat için size gereken bilgileri sunarlar. 

 Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir? Konya 

Slovenya seyahati için alacağınız vize, pasaport türünüze göre farklılık gösterir. Bordo pasaporta sahip olan seyahat için vize almanız gerekir. Siyah, Gri ve Yeşil pasaporta sahip yolcularımız vize almadan 180 gün içesinde 90 günü aşmayacak şekilde Slovenya'ya seyahat edebilirler. Bordo pasaporta sahip Konya ili ve çevre illerinden yapılacak olan Slovenya vize başvurunuzu EAGVS Konya şubesindeki ofisimizden işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.  

Slovenya Vizesi İçin Gereken Belgeler? Konya

Slovenya seyahati yapacak olan değerli yolcularımız. Seyahatinizin hangi amaca yönelik olduğunu aşağıda sizlere sunduğumuz linklerden yolculuğunuza uygun kategoriyi seçerek işlemlerinize bu yönde devam etmeniz gerekmektedir. Konaklama süreniz ve seyahat amacınız vize işlemleri süresince gerekli olan temel bilgilerdir. Kategorilerimiz şunlardır;

Yukarıda sizlere sunmuş olduğumuz linklerden bir tanesi seçerek işlemlere devam edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz kategorilerden hangisinin seyahat amacınıza uygun olduğuna karar veremediyseniz ya da seyahatinize uygun bir gerekçe bulamadıysanız uzmanlarımızdan bu konu hakkında destek talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 332 225 40 20 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da konya@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz. Alacağınız yardım sonrasında seyahatinizin gerekçesini hangi kategoriye ait olduğu konusunda sizlere bilgi verir ve size uygun olan kategoriyi seçerler. 

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Konya

Slovenya seyahati için 4 adımda gerçekleşen bir süreç vardır. Sizlere bu adımlara aşağıda açıklayacağız. Parmak izi süreci, gerekli evrakların hazırlanma süreci, vize ücreti gibi temle konuları burada bulabilirsiniz. 

  1. Slovenya Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Slovenya'ya yapacağınız seyahat için uzmanlarımız sizden gerekli evrak ve belge talep ederler. En kısa sürede bizlere ulaştırılan belgeler incelenir. Eksik veya yanlış evrak, belge olduğu durumda uzmanlarımız sizinle iletişime geçer. Olası durum düzeltildiği taktirde işlemlerinize devam edilir. 
  2. Biyometrik evrakların hazırlanması: Slovenya'ya yolculuk yapacak olan seyahat sever vatandaşlarımız. Ülkeden ülkeye değişiklik gösteren parmak izi ile mülakat yapma durumu söz konusudur. Seyahat edeceğiniz ülke yolculuk öncesi sizden parmak izi örneği talebinde bulunur. Slovenya seyahatiniz için parmak izi örneği vermeniz gerekmektedir. Bunun için uzmanlarımız konsolosluktan sizler için bir görüşme talep eder. Evraklar dahilinde bir temsilcimiz ile tarihi verilen görüşmeye gidersiniz. Bu süre zarfında size eşlik edecek temsilcimize merak ettiğiniz soruları sorabilir, mülakat hakkında bilgi isteyebilirsiniz. Bu adımı da sorunsuz bir şekilde bitirdikten sonra diğer aşamaya geçilebilir.
  3. Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Sizlere verilen hizmet ve konsolosluk harç ücretinin de içinde bulunduğu vize ücreti, yapacağınız seyahatin konaklama süresi, yolculuğunuz için seçtiğiniz kategori türü ve belge oluşumunda çıkan masrafların hepsi belirlenen vize ücretinin miktarını farklı kılar. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Konu hakkında uzmanlarımızı  +90 332 225 40 20​ numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da konya@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Vize ücretinin ödenmesi, parmak izi alınması ardından konsolosluktan gelecek olan karar beklenir. Bu süreçte uzmanlarımız konsolosluktan gelecek haberi dikkatli bir şekilde takibe alır. Konsolosluk ek belge durumu olduğunda bizimle iletişime geçerler. Uzmanlarımız size bu durumu bildirir. Sizden gereken ek belge ya da yanlış olan belgenin düzeltilmesi konusunda yardımcı olurlar. Çıkan sorunlar düzeltildiği taktirde pasaportunuzun onay kararı beklenir. Konsolosluktan gelen olumlu karar sonrasında pasaportunuz uzmanlarımız tarafından alınır sizin belirttiğiniz adrese teslim edilebilir, dilerseniz ofisimizden bizzat kendinizde alabilirsiniz.

Slovenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? Konya

Ülkelerin vize çıkış süresinde farklılık gösterdiği nedenler vardır. Ülkenin resmî tatilleri, siyasi ve ekonomik nedenleri vize çıkış sürenizi uzatabilir. Normal şartlarda 15 iş gününü bulan vize çıkışı bunun gibi nedenlerden dolayı uzayabilir. Eğer böyle sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız 1 ay önceden vize başvurunuzu yapmanızı öneririz. Diğer önemli bir bilgi olan 18 yaş altı bireylerin ebeveyn imzaları olmadan vize başvurusunu gerçekleştiremediklerini belirtiriz. 

Sayın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Konya ve çevre illerinden yapacağınız vize başvurunuz için gereken bilgileri sizlere sunmuş bulunmaktayız. Aklınıza takılan herhangi gibi bir soru durumunda yine uzmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz. İstediğiniz konu hakkında uzmanlarımızı  +90 332 225 40 20 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da konya@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz. EAGVS ailesi olarak siz değerli seyahat severlerimize iyi yolculuklar dileriz. 

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';