x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Slovenya Ankara Büyükelçiliği

Slovenya Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

Adres: Kırlangıç ​​Sokak 36 06700 Gaziosmanpaşa  Ankara/Türkiye

E-mail: sloembassy.ankara@gov.si

Telefon: (+) 90 312 405 42 21, (+) 90 312 405 42 22

Faks: (+) 90 312 426 0216 

Yardım Hattı: (+) 90 312 405 42 21

Slovenya Büyükelçiliği Çalışma Saatleri

  •  Pazartesi – Cuma : 09.00 - 17.00

Konsolosluk Bölümü Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 10.00 - 12.00 arası

Ankara Slovenya Büyükelçiliği Yetki Alanı

Slovenya Schengen vizesi almak için bölge sınırlaması olmadan Türkiye’nin her ilinden başvurularınızı Slovenya Büyükelçiliğine yapabilirsiniz. Slovenya vize başvurularınızı işlem hizmetimizden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Slovenya vize işlemlerini değerlendirme, sonuçlandırma yetkisi sadece Slovenya Büyükelçiliğindedir.

Slovenya Büyükelçiliği Vize Randevusu

Slovenya vize işlemleriniz için yerine getirilmesi gereken bazı prosedürler vardır. Daha önce hiç Schengen vizesi almamışsanız Vize Bilgi Sistemine kayıtlı bir parmak iziniz yok demektir. Dolayısıyla Slovenya vize başvurusunda bulunabilmek için parmak izi vermeniz gerekir. Parmak izin verme işlemlerinizi Slovenya Büyükelçiliğinden randevu alarak gerçekleştirebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services olarak uygun olduğunuz tarihleri söylemeniz halinde Slovenya Büyükelçiliğinden sizin adınıza randevu almaktayız.

Eğer daha önceden bir Schengen ülkesi için parmak izi vermişseniz ofisimizi arayıp lütfen bilgilerinizin hala güncel olup olmadığını teyit edin. Güncel ise şahsen gelmenize gerek kalmadan evraklarınızı ofisimize göndermeniz durumunda Slovenya vize başvurularınızı gerçekleştirmekteyiz.

Slovenya Vize Başvuru Formu

Slovenya vizesi almak için müracaat eden başvuru sahipleri Slovenya Schengen Vize Başvuru Formu doldurmalıdır. Formu doldururken lütfen doğru bilgiler vermeye özen gösteriniz. İletişim adreslerinizi, pasaport numaranızı, ulusal birey numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun. Slovenya Schengen vize başvuru formu seyahat amacına uygun olarak doldurulmalıdır. (turistik, ticari, eğitim vizesi vb.) Form doldururken zorlandığınız noktada lütfen help@eagvs.com adreslerinden bizlere yazınız.

Doldurduğunuz Slovenya Schengen vize başvuru formunun gerekli yerlerine imzanızı atmalısınız. Eğer çocuklarınız için form dolduruyorsanız imza bölümüne kendi imzanızı atıp Slovenya Konsolosluğuna öyle teslim etmelisiniz. Slovenya vize başvurusu için çektirdiğiniz biometrik fotoğrafı Schengen vize başvuru formunun ilgili bölümüne yapıştırın. Schengen fotoğraf ölçülerini görmek için tıklayınız.

  1. Slovenya Schengen Vize Başvuru Formunu görmek için tıklayınız.
  2. İngilizce-Slovence Schengen Vize Başvuru Formu için tıklayınız.
  3. Ukraynaca Schengen Vize Başvuru Formu için tıklayınız.

DİKKAT!

Ankara Slovenya Büyükelçiliğine bağlı olan şehirlerde ikamet eden başvuru sahiplerinden oda sicil kaydı istenmektedir.  Son 6 aylık banka dökümleri de Slovenya Büyükelçiliği tarafından talep edilebilir. Lütfen bu uyarıları Slovenya Büyükelçiliği ilgili konsolosluk birimlerinden teyit ediniz.

Slovenya Büyükelçiliğine Nasıl Gidilir?

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';