x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Slovenya İstanbul Fahri Konsolosluğu

Slovenya İstanbul Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Adres: Hacı Reşit Paşa Sok. No:4 34676 Çamlıca, Üsküdar / İstanbul

E-mail: basar@ym.com.tr

Telefon: +90 216 321 90 00

Faks: +90 216 321 90 13 

Slovenya İstanbul Fahri Konsolosu

Mustafa Başar Arıoğlu

Slovenya İstanbul Fahri Konsolosluk Yetki Alanı          

İstanbul ve çevre illerde ikamet eden kişiler Slovenya İstanbul Fahri Konsolosluğundan danışmanlık hizmeti alabilir. Fahri konsoloslukların vize değerlendirme ve sonuçlandırma yetkileri yoktur. Vize işlemlerini sonuçlandırma yetkisi sadece Slovenya Ankara Büyükelçiliğindedir.

Slovenya vize başvurularını İstanbul’dan yapmak isteyen başvuru sahipleri vize başvurularını anlaşmalı konsolosluk olan Macaristan Konsolosluğu aracılığıyla yapabilirler. Başvuru sonrası çıkan vize Macaristan vizesidir ancak bu vize ile Slovenya’ya seyahat edebilirsiniz.

Slovenya Vize Başvuru Formu

Slovenya Schengen vize başvuru formunu doldurmadan önce lütfen sayfamızda yer alan form örneğini inceleyiniz. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmaya özen gösteriniz. Öncelikle Slovenya vizeniz için seyahat amacınızı belirlemeli ve başvuru formunuzu bu amaca yönelik olarak doldurmalısınız. Form örneğini inceledikten sonra nasıl doldurulması gerektiği konusunda endişeleriniz olursa çağrı merkezlerimizi aramaktan çekinmeyin ya da help@eagvs.com adreslerinden lütfen bize yazın. Form doldurulduktan sonra gerekli yerlere (37. Bölüm ve en son kısma) imza atılmalıdır.

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';