x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 37

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Slovenya Vize Başvurusu, Tekirdağ

Sayın yolcularımız Slovenya vize almak için gerekli bilgilerin bulunduğu sayfamıza hoş geldiniz. Yapacağınız seyahat hakkındaki birçok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız sayfamızın devamında daha kapsamlı bilgiye sahip olacaksınız.

Tekirdağ EAGVS şubesi olarak, Muratlı, Saray, Çerkezköy, Marmaraereğlisi, Şarköy, Süleymanpaşa, Malkara, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Çanakkale, Kocaeli gibi çevre illerden yapacağınız vize başvurunuz için daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız +90 (282) 255 50 37 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da tekirdag@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz. Bilgi hakkında ulaştığınız uzmanlarımız vize gerekçesi hakkında her bilgiyi size detaylı bir şekilde sunarlar.

Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir? Tekirdağ

Değerli yolcularımız, alacağınız vize pasaport türünüze göre farklılık gösterir. Konu hakkındaki açıklamaları sizlere bu başlık altında gerekli bilgileri vereceğiz.

Bordo pasaporta sahip yolcularımızın seyahat öncesinden vize almaları gerekmektedir. Bunun dışında Yeşil, Siyah ve Gri pasaporta sahip yolcularımız 180 gün içerisinde 90 günü aşmayacak koşullarda vizesiz seyahat edebilirler.

Slovenya Vizesi İçin Gereken Belgeler? Tekirdağ

Slovenya vizesi almanız için aşağıda belirtilen kategorilerden size uygun olanı seçip bu kategoriye ait işlemlerin yapılmasını talep ediniz. Seçeceğiniz kategori ile ülkede kalış süresi vize çıkış sürelerine farklılık gösterir.

Yukarıdaki kategorilerden size ait bir gerekçe bulamadıysanız ya da seyahatinize uygun bir neden bulamadıysanız uzmanlarımız size bu konuda gerekli yardımı sağlarlar. Böylelikle size uygun bir neden bulunur ve seyahatinizin hangi kategoriye ait olduğu konusunda yardımcı olurlar. Uzmanlarımızdan daha detaylı bilgi almak için  +90 (282) 255 50 37 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da tekirdag@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz.

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Tekirdağ

Slovenya vize başvurunuzda hangi yolları takip edeceğiniz hakkında gerekli açıklamaların bulunduğu bilgileri sizler için bu başlık altında topladık. Hazırladığımız adımları okurken aklınıza takılan herhangi bir soruda yine uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz.

  1. Slovenya Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Yapacağınız Seyahat için uzmanlarımız sizden gerekli evrak ve belge talep eder. Sorunsuz bir şekilde hazırlanan evraklar ofisimize ulaştırılır. Herhangi bir aksilik söz konusu olduğuna uzmanlarımız sizinle iletişime geçer. Eksik veya yanlış evrak olduğu takdirde tekrardan belge hazırlamanızı talep eder.
  2. Parmak İzi Sürecinin Takibe Alınması: Vizenizi alırken belirli ülkeler sizden parmak izi örneği talep eder. Slovenya'ya seyahat etmek isteyen yolcularımızda ülkenin isteği üzerine parmak izi vermesi gerekmektedir. Bu konuyu uzmanlarımız sizler için büyük bir dikkatle takip eder. Konsolosluktan sizler için bir randevu talep eder. Konsolosluktan gelecek haber ile bir temsilcimiz ile birlikte görüşmeye giderseniz. Bu mülakat sırasında olabilecek her sorun için temsilcimizden yardım talep edebilirsiniz. Merak ettiğiniz her soruyu sorabilir ve konu hakkında daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz
  3. Vize Başvuru Ücretini Ödenmesi: Değerli yolcularımız vizeniz için ödenecek ücret kalacağınız süre ve seçtiğiniz kategoriye göre farklılık gösterir. Konsolosluk harç ücreti ve tüm masrafların bu ücrete dahildir. Fiyata hakkında gerekli açıklamaları ve daha detaylı bilgi almak için +90 (282) 255 50 37 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da tekirdag@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz.
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Vize ücretinin ödenmesi ve eksiksiz bir şekilde hazırlanan dosyalar konsolosluğa iletilir. Vize çıkışınız büyük dikkatle takibe alınır. Konsolosluktan gelecek olan her bilgi için uzmanlarımız sizi bilgilendirir. Eksik veya yanlış evrak olduğu zaman uzmanlarımız bu konu hakkında size gerekli yardımı yaparlar. Eksik evrak veya yanlış evrak dahilinde vizenizin çıkış süresi uzayabilir. Konsolosluktan gelen onay ile beraber vizeniz çıkmış olur. Tüm işlemler halledildiği takdirde pasaportunuzu belirtiğiniz adrese bırakabiliriz dilerseniz kedinizin bizzat ofisimizden alabilirsiniz.

Slovenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? Tekirdağ

Değerli seyahat severler normal şartlarda 15 iş günü içinde sonuçlanan vizeniz ülkenin ekonomik, politik durumu nedeniyle ve buna dahil olarak resmî tatillerinde içinde bulunduğu süreç vize çıkışınızın sürecini uzatabilir. 18 yaş altındaki bireyleri ebeveyn onaylı formları olmalı ve iki ebeveyninde imzası gerekmektedir. Vize alırken herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için 1-2 ay önceden vize başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sayın Tekirdağ ve çevre illerde yaşayan yolcularımız sizlere derlediğimiz bilgiler hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız +90 (282) 255 50 37 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da tekirdag@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz. Sizlere daha kapsamlı bilgi vermek için uzmanlarımız her konuda size yardımcı olacaktır.

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';