x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Telefon/Faks

0 342 255 50 63

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Slovenya Vize Başvuru , Gaziantep

Slovenya Vizesi Başvuru, Gaziantep

Değerli seyahat severler, Slovenya'ya yapacağınız yolculuk için sizlere gereken bilgilileri sunduğumuz Gaziantep şube sayfasına hoş geldiniz. Gaziantep vize başvurullarında Sizlere gereken bilgileri sunduğumuz sayfamızda yapacağınız seyahat hakkında her şeyi burada bulabilir merak ettiğiniz soruları uzmanlarımıza danışarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 
Gaziantep şubesi olarak Yavuzeli, İslahiye, Karkamış, Araban, Nizip, Şehitkamil, Oğuzeli, Şahinbey, Nurdağı ilçelerimiz başta olmak üzere Şanlıurfa, Hatay, Kilis, Osmaniye gibi çevre illerimizden yapacağınız Slovenya vize başvurunuz için sizlere hizmet vermekteyiz. İlçe ve çevre illerden yapacağınız Slovenya vize başvurusu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz +90 (342) 255 50 63 numaralı telefonumuzu arayabilir yada gaziantep@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir? Gaziantep

Değerli yolcularımız, Slovenya seyahatinizin için sahip olduğunuz pasaport ile vize alıp almama durumunuz söz konusudur. Borda pasaporta sahip iseniz Slovenya yolculuğunuz öncesinden vize almanız gerekmektedir. Bunun dışında Siyah, Yeşil ve Gri pasaporta sahip yolcularımız 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan süre zarfı boyunca vizesiz Slovenya'ya seyahat edebilirler. Borda pasaporta sahip yolcularımız vize almak ve bunun hakkında gerekli bilgiye sahip olmak için EAGVS Gaziantep şubemizi ziyaret edebilirler. Çalışanlarımız bu konuda size yardımcı olacaktır. 

Slovenya Vizesi İçin Gereken Belgeler? Gaziantep

Sayın yolcularımız, Slovenya seyahat gerekçeniz için aşağıda yazılan kategorilerden size uygun olanı seçip yolculuğunuzu bu yönde planlayınız. Tercih ettiğiniz seyahat gerekçenizde kategoriye ait hazırlayacağınız belgeler değişiklik gösterebilir. 

Yukarıda verilen kategorilerde yolculuğunuza dair bir tercih yapamadıysanız. Ya da yapacağınız yolculuğun gerekçesinin hangisi olduğuna karar veremediyseniz uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Alacağınız yardım sonrasında yolculuğunuzun hangi kategoriye ait olduğuna karar verebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (342) 255 50 63 numaralı telefonumuzu arayabilir yada  gaziantep@eagvs.com mail adresimize e-posta ile iletişime geçebillirsiniz.

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Gaziantep

Slovenya'ya seyahat edecek olan değerli yolcularımız; sizler için aşağıda 4 madde halinde oluşturulmuş bilgileri takip ederek vizenizin gerçekleşme sürecinde olabilecek durumlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  1. Slovenya Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Uzmanlarımızın sizden talep ettiği belge evraklar dahilinde bu süreç başlamış olur. İstenilen evrakları bize ulaştırıp vizenizin çıkışı için gereken işlemler yapılır. Yapılan işlem sırasında eksik belge ya da evrak olabilme durumunda uzmanlarımız sizinle iletişime geçer. Düzeltilen problem sonrasında işlemler hızlı bir şekilde devam eder. 
  2. Parmak İzi Sürecinin Takibe Alınması: Sayın yolcularımız ülkeden ülkeye değişiklik gösteren bir mülakat süreci vardır. Slovenya'ya yolculuk yapmak isteyen misafirlerimiz yolculuk öncesi evraklarının arasında parmak izinin de bulunması gerekmektedir. Uzmanlarımız bu mülakat için konsolosluktan bir görüşme talep eder. Konsolosluk görüşme tarihini verir ve bir temsilcimiz sizinle birlikte mülakata gelir. Mülakat sırasında olabilecek her sorun için temsilcimizden yardım talep edebilirsiniz. Bu konuda temsilcimiz size destek olup gereken ilgi ve alakayı gösterecektir. 
  3. Vize Başvuru Ücretini Ödenmesi: Seyahatiniz için gereken bilgiler toplandıktan, parmak izi alınan mülakattan sonra konsolosluk harcı ve hizmet karşılığı ödenen vize ücreti, tercih ettiğiniz seyahat gerekçeniz nedeniyle farklı ücretlendirme politikası uygulanmaktadır. Bu konu hakkında uzmanlarımızdan bilgi talep edebilirsiniz. Aldığınız bilgiler ve ödenen vize ücreti sonrasında pasaportunuz hazırlanmaya başlar. 
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Sizden istenilen bütün işlemler gerçekleştirdiği takdirde son süreciniz başlamış olur. Konsolosluktan gelecek olan kararı uzman ekibimiz dikkatli bir şekilde süreci takibe alır. Bu süre zarfında bize ulaştırdığınız evraklar uzmanlarımız tarafından dikkatli bir biçimde hazırlanır. Eksik veya yanlış evrak olduğu taktirde sizinle tekrardan iletişime geçilerek bu durumu düzeltmenizde yardımcı olurlar. Konsolosluktan gelecek olan olumlu karar sonrasında pasaportunuzu belirttiğiniz adrese teslim edebilir veya şahsen ofisimizden alabilirsiniz.  

Slovenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? Gaziantep

Normal şartlarda 15 iş günü içinde çıkan vize ülkenin politik, ekonomi durumu ya da resmî tatillerde kapalı olan şirketler bu süreci uzatabilir. Bunun gibi sorunlar ile karşılaşmamak için en geç 1 ay önceden vize başvurusunu yapmanınızı öneririz.  Vize başvurusu yapan 18 yaş altı bireylerin ebeveyn imzaları ile başvuru formu doldurulması ve ebeveyn imzaları gerekmektedir. 

Gaziantep il ve çevre illerinden Slovenya'ya seyahat etmek isteyen yolcularımız için derlediğimiz bilgiler bunlar ile sınırlı değildir. Bu konular hakkında daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız uzmanlarımızı +90 (342) 255 50 63 numaralı telefonumuzu arayabilir yada gaziantep@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere merak ettiğiniz vize konuları hakkında gerekli açıklamalarda bulanacaktır.  EAGVS ailesi olarak iyi ve huzurlu seyahatler dileriz...

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';