x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Telefon/Faks

+90 462 215 60 10

Eposta

trabzon@eagvs.com

Slovenya Vize Başvuru , Trabzon

Değerli EAGVS ziyaretçilerimiz. Slovenya vizesi almak için gereken güncel bilgilileri sizlere sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Slovenya vizesi almak isteyen seyahat severlerimize 2023 güncel bilgileri sunacağımız sayfamızda merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz. 

Trabzon EAGVS şubesi olarak Hayrat, Köprübaşı, Akçaabat, Maçka, Sürmene, Araklı, Beşikdüzü, Of, Vakfıkebir, Şalpazarı, Çarşıbaşı, Tonya, Çaykara, Dernekpazarı, Arsin, Düzköy, Ortahisar, Yomra ilçelerimiz ve Rize, Giresun, Gümüşhane, Bayburt gibi çevre illerden yapacağınız Slovenya vize başvurusu işçin sizlere hizmet ediyoruz.

Trabzon ili ve çevre illerden yapacağınız Slovenya vize başvuru hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz +90 462 215 60 10 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da trabzon@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir? Trabzon

Değerli ziyaretçilerimiz, bu bölümde sizlere sahip olduğunuz pasaportunuzun türüne göre vize alma durumu ya da almama durumu konusunda bilgiler sunacağız. Bordo pasaporta sahip yolcularımız Slovenya seyahati için yolculuk öncesinden vize almaları gerekmektedir. Bordo pasaporta sahip yolcularımızın pasaport işlemlerini şubemizi ziyaret ederek gerçekleştirebilirler. Bunun dışında Yeşil, Gri ve Siyah pasaporta sahip yolcularımız 180 gün içerinde 3 ayı aşmayan süre zarfı boyunca Slovenya seyahatlerini vizesiz gerçekleştirebilirler. 

Slovenya Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? Trabzon

Değerli ziyaretçilerimiz, yapacağınız seyahatin bir amaca yönelik olması gerekmektedir. Seçtiğiniz bir amaç sonrasında işlemlerine başlanır. Sizlere aşağıda hazırladığımız kategorilerden seyahatinize uygun nitelikte olan linki tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştiriniz. Kategoriler şunlardır;

Değerli ziyaretçilerimiz seçtiğiniz kategori sonrasında başlayacak olan işlemleriniz yine sayfamızı takip ederek öğrenebilirsiniz. Yukarıda sizlere belirtilen kategorilerden seyahat amacınıza uygun bir nitelik bulamadıysanız ya da seyahatiniz hangi kategoriye ait olduğu konusunda karar veremediyseniz uzmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 462 215 60 10 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da trabzon@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.  

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Trabzon

Değerli seyahat severlerimiz, sizler için bu bölümde vize alma sırasında gereken durumları belirttik. 4 adımda gerçekleşen durumları takip ederek öğrenebilirsiniz. 

  1. Slovenya Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Yapacağınız Slovenya seyahati için uzmanlarımız sizden gerekli evrak ve belgeleri talep eder. Uzmanlarımız gönderdiğiniz evrakları incelemeye başlar yanlış veya eksik evrak olduğu durumda sizlerle iletişime geçer ve sorunu halletmenize yardımcı olurlar. 
  2. Parmak İzi Sürecinin Takibe Alınması: Değerli seyahat severler, vize almak istediğiniz ülkeye göre mülakat türleri vardır. Slovenya seyahatiniz için ülke sizden parmak izi örneği ister. Bunun için uzmanlarımız konsolosluktan bir görüşme talep eder. Konsolosluğun belirttiği tarihte bir temsilimiz ile görüşmeye gidersiniz. Mülakat sırasında olabilecek her sorun için temsilcilerimizden yardım talep edebilirsiniz. Konu hakkında gereken yardımız yapacaklardır. 
  3. Vize Başvuru Ücretini Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, işlemleriniz sonrasında hizmet karşılığı ödenen vize ücreti ortaya çıkar. Konsolosluk harç ücreti ve vize alırken gereken belge evrakların maliyetinin bulunduğu ücretlendirme seçtiğiniz kategori ve yapacağınız seyahatin konaklama süresi nedeniyle farklılık gösterebilir. Bu konu hakkında uzmanlarımızdan gereken bilgileri alabilirsiniz. 
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Ödenen vize ücreti ardından sonra son işleme gelmiş bulunmaktayız. Konsolosluktan gelecek olumlu karar ile işlemleriniz devam eder. Bu aşamada konsolosluk sizden ek belge talebinde bulunabilir. Uzmanlarımız sizlere konsolosluktan gelen haber ile gerekli bilgileri sağlar ve ek belge hazırlama konusunda sizlere yardımcı olurlar. Halledilen durum sonrasında gelecek olan karar beklenir. Konsolosluktan gelecek olan olumlu karar sonrasında pasaportunuz hazırlayıp sizlerin belirttiği adrese gönderebilir, dilerseniz ofisimizden bizzat kendiniz alabilirsiniz. 

Slovenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? Trabzon

Değerli ziyaretçilerimiz, normal şartlarda vize çıkış süresi 15 iş günüdür. Ülkenin ekonomik, siyasi durumu ve resmi talilerde kapalı olan konsolosluk nedeniyle vize çıkış süresi uzayabilir. Bunlar gibi sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız 1 ay önceden başvuru yapmanızı öneriz. Son bir bilgi olarak, 18 yaş altı bireylerin ebeveyn dahilinde vize almaları gerekmektedir. Vize başvuru formu doldurmak için ebeveyn imzaları gerekmektedir. 

Değerli Trabzon ve çevre illerden Slovenya vize başvurusu yapacak olan seyahat severler, sizlere başvurunuz hakkında gerekli bilgileri sunduk. Aklınıza takılan herhangi bir soru için uzmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı  +90 462 215 60 10 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da trabzon@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

EAGVS aile olarak iyi yolculuklar dileriz... 

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';