x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 43

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

Antalya@eagvs.com

Slovenya Vize Başvuru , Antalya

Seyahat planı yapmak isteyen değerli yolcularımız, yolculuğunuz için merak ettiğiniz bilgileri değerlediğimiz sayfamıza hoş geldiniz.Sizler için hazırladığımız sayfamıza vizenizin çıkış süresi, vize alırken yapılacak olan işlemle, parmak izi sürecinde yapılacak pasaport türünüze göre seyahat işlemleriniz ve buna dair birçok bilgiyi sizlere sunacağız.

Antalya EAGVS şubesi olarak Kaş, Döşemealtı, Akseki, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Kumluca, Alanya, Demre, Finike, Elmalı, Gazipaşa, Korkuteli, Gündoğmuş, İbradı, Kepez, Muratpaşa, Seri, Kemer ilçelerimiz ve Burdur, Isparta, Karaman gibi çevre illerden yapacağınız Slovenya vize başvurunuz için sizlere hizmet etmekteyiz. Çevre il ve Antalya ilçeleri hakkında yapacağınız vize başvurunuz için daha detaylı bilgi almak isterseniz  +90 (242) 255 01 43 numaralı telefonumuzu arayabilir dilerseniz Antalya@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz. 

Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir? Antalya

Slovenya'ya seyahat etmek isteyen yolcularımızın pasaport türüne göre bilgi vereceğimiz bölümde vizenizin gereklilik durumu için yardım almak isterseniz uzmanlarımızdan destek talep edebilirdiniz. Yolculuk öncesinde borda pasaporta sahip yolcularımızın vize alması gerekmektedir. Borda pasaporta sahip yolcularımız Antalya EAGVS şubemizi ziyaret ederek vize alma işlemlerini başlatabilirler. Bunun dışında Gri, Yeşil ve siyah pasaporta sahip yolcularımız 180 gün içerisinde 3 ayı aşmayacak süre zarfında Slovenya'ya vizesiz seyahat edebilirler. 

Slovenya Vizesi İçin Gereken Belgeler? Antalya

Antalya şubesi olarak danışmanlık yaptığımız Slovenya vizesi için gidiş nedeninizi aşağıdaki kategorilerden birini seçerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

Yukarıda kategorilerden size uygun bir gidiş nedeni bulamadıysanız uzmanlarımızdan bu konu hakkında yardım talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (242) 255 01 43 numaralı telefonumuzu arayabilir dilerseniz Antalya@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz. Uzmanlarımız bu konu hakkında size gerekli yardımı yaparlar ve size uygun bir gidiş nedeni sunarlar. Konaklama süreniz de gidiş nedeninizi etkileyen bir faktördür. Uzmanlarımızdan aldığınız destek sonrasında size uygun olan kategoriyi seçtikten sonra işlemlerinize başlanır. 

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Antalya

Slovenya'ya seyahat etmek için yolcuklarımız aşağıda seyahatiniz için gereken işlemleri 4 adımı maddeler halinde sizlere sunacağız. Bu adımları takip ederek yolculuğunuz hakkında gereken bilgilere sahip olabilirsiniz. 

  1. Slovenya Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Yapacağınız Slovenya seyahati için uzmanlarımız sizden gerekli evrak ve belgeleri talep eder. Talep edilen evraklar incelenir. Eksik veya yanlış evrak olduğunda uzmanlarımız sizinle iletişe geçer ve oluşan yanlış durumu düzenlemek için sizden tekrardan belge talep eder. Çıkan sorun düzeltildikten sonra işlemleriniz başlar.
  2. Parmak İzi Sürecinin Takibe Alınması: Değerli seyahat severler, vize almak istediğiniz ülkeye göre parmak izi istemi değişiklik gösterir. Slovenya seyahatiniz için parmak izi örneği gereklidir. Parmak izi alınması sürecinde uzmanlarımız size yardım edecektir. İstenilen evraklar sorunsuz bir şekilde oluşturulduktan sonra uzmanlarımız konsolosluktan bir randevu talep eder. Sizler için randevu tarihi belirtildikten sonra bir temsilcimiz ile mülakata girersiniz. Mülakat için merak ettiğiniz sorularınız olursa size eşlik eden temsilcimize merak ettiğiniz soruları sorabilir ve gereken yardımı alırınız. Vize başvuru formu doldurulduktan ve parmak izi alındıktan sonra bu adımı da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirsiniz. 
  3. Vize Başvuru Ücretini Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz konsolosluk harç ve hizmet karşılığı ödeyeceğiniz vize ücretiniz tercih ettiğiniz seyahat kategorisi ve yapılan işlemler için ücretlendirmede farklılık gösterebilir. Bu konu hakkında daha kapsamlı bilgi almak isterseniz uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Ücretlendirme hakkında gereken bilgileri sizlere daha detaylı sunacaklardır.
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Sizler için yukarıda belirtilen 3 aşamayı da sorunsuz bir şekilde hallettikten sonra sonuncu adım olan pasaportunuzun size ulaştırılması kalır. Ödenen vize ücreti ardından konsolosluktan gelecek olan olumlu karar beklenir. Bu süre zarfında konsolosluk sizden ek evrak talebinde bulanabilir. Uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek istenilen evrakları sizden ofisimize göndermenizi ister. Bize ilettiğiniz evrakları konsolosluğa teslim ettikten sonra tekrardan karar aşaması için beklenir. Bu bekleme sürecinde uzmanlarımız gelecek haber için dikkatli bir şekilde durumu takip halinde kalırlar. Konsolosluktan gelecek olan olumlu karar neticesinde pasaportunuz bize ulaşır. Bize ulaştırılan pasaportunuzu sizlerin istediği adrese teslim edebiliriz. Dilerseniz ofisimizde sizlere ağırlayabilir ve pasaportunuzu ofisimizde şahsen alabilirsiniz. 

Slovenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? Antalya

Normal şartlarda 15 iş gününde çıkan vizeniz ülkenin politik, siyasi ve ekonomik nedenlerinden dolayı bu süreç vizenizin çıkış sürecini uzatabilir. Bunun yanında tercih ettiğiniz kategori ve konaklama sürenizde vizenizin çıkış sürecini uzatabilir. Bunun gibi benzeri durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız 1-2 ay önceden vize başvurunuzu yapmanızı öneririz.

Son olarak 18 yaş altı bireylerin ebeveyn dâhilinde vize alma süreçleri vardır. Vize başvuru formu doldurmak için ebeveyn imzaları gerekmektedir. 

Değerli Antalya ve çevre illerden Slovenya'ya seyahat edecek yolcularımız vizeniz için daha kapsamlı bilgi almak isterseniz uzmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (242) 255 01 43 numaralı telefonumuzu arayabilir dilerseniz Antalya@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';