x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Adres

Telefon/Faks

+90 (224) 322 01 59

Eposta

bursa@eagvs.com

Slovenya Vize Başvuru, Bursa

Slovenya’ya seyahat etmek, seyahat hakkında bilgi almak ve vize işlemleri sürecinde sizlere bilgi vermek için hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz.

Bursa şubesi olarak yapacağınız vize başvuru ve başvuru hakkındaki detaylı bilgiye sahip olmanız için bu sayfayı sizler için hazırladık.

Bursa şubesi olarak Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Yıldırım, İznik, Karacabey, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, ilçelerimiz başta olmak üzere Bilecik, Yalova, Sakarya ve Kocaeli gibi çevre illerimizden yapılacak olan Slovenya vize başvurunuz için sizlere hizmet sunuyoruz. Çevre iller ve ilçeler hakkında daha detaylı bilgi almak için +90 (224) 322 01 59 numaralı telefonumuzu arayabilir, dilerseniz bursa@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz.

Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir? Bursa

Slovenya vizesi almak isteyen değerli seyahat severlerimiz; alacağınız vize pasaport türüne göre farklılık gösterebilir. Bununla ilgili gerekli açıklamaları bu başlık altında sizler için topladık. Sayın yolcularımız Yeşil, Gri ve Siyah pasaporta sahip iseniz 180 içinde ve 3 ayı geçmeyecek süre zarfında vize almadan Slovenya’ya seyahat edebilirsiniz. Bunun yanında bordo pasaporta sahip yolcularımız yolculuk öncesinden vize almaları gerekmektedir. Bordo pasaporta sahip yolcularımız ihtiyaç halinde EAGVS Bursa şubemizden vize almak için ofisimizi ziyaret edebilirler.

Slovenya Vizesi İçin Gereken Belgeler? Bursa

Yapacağınız seyahat gerekçesi hakkında size aşağıda sunduğumuz bağlantılara tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Vize başvurunuz için seçeceğiniz gerekçede hazırlayacağınız belgeler türüne göre değişiklik gösterebilir. Konaklama süreniz, seyahat amacınız bunlara örnek birer nedendir.

Yukarıda size sunduğumuz bağlantılarda seyahat gerekçenize ait bir açıklama bulamadıysanız uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız sizden edindiği bilgiler sayesinde size uygun bir seyahat gerekçesi planlar. Edindiğimiz bilgiler sayesinde uygun bir kategori sizlere sunulur. Bunun için +90 (224) 322 01 59 numaralı telefonumuzu arayabilir, dilerseniz bursa@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz.

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Bursa

Slovenya vizesi almak isteyen yolcularımız için gereken bilgileri size maddeler halinde aşağıda sunacağız. 4 adımda oluşan vize alma işlemi için gereken belgeler ve vize ücreti hakkında gerekli açıklamaları burada bulabilirsiniz. Belgelerinizin hazırlanma süreci parmak izi için yapılacak olan bütün aşamaları sizler için hazırladık.

  1. Slovenya Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Yapacağınız yolculuk için gereken belgeleri uzmanlarımız sizden talep eder. En kısa sürede istenen evraklar incelenir. İncelenen evraklarda eksik veya yanlış bilgi halinde saha ekimiz sizinle iletişime geçer ve yapılan yanlışlıklar hakkında bilgi verir. Giderilen sorunlardan sonra hazırladığınız evrakları ofisimize ileterek ilk adımı tamamlamış olursunuz.
  2. Parmak İzi Sürecinin Takibe Alınması: Sayın yolcularımız Slovenya seyahati öncesi ülke sizden parmak izi örneği ister. Uzmanlarımız sizler için konsolosluktan bir görüşme talep eder. Gerekli belgeler hazır olduğu takdirde bu görüşmeye bir temsilcimiz ile birlikte gidersiniz. Alınan parmak izi örneği sırasında herhangi bir sorun veya olası bir koşulda temsilcimiz size yardımcı olur ve sorunun giderilmesi için gereken çabayı gösterirler. Konsolosluktan istenilen parmak izi verildikten sonra 2. adımı tamamlamış olursunuz.
  3. Vize Başvuru Ücretini Ödenmesi: Hizmet karşılığı sonucunda ödenen ücretler değişiklik gösterebilir. Konsolosluk harç ücreti ve tüm masrafların içinde bulunduğu ücretlendirme hakkında uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Verilen hizmet karşılığı ödenen vize ücreti ile 3. aşamayı da tamamlayıp pasaportunuzu hazırlanmaya başlarız.
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Vize ücretinizi ödemeniz halinde süreciniz başlamış olur. Uzmanlarımızın sizden talep ettiği belgeleri vakit kaybetmeden hazırlamaya başlar. Gerekli evrakların hazır olduğu başvuru dosyanız uzmanlarımız tarafından dikkatli bir biçimde hazırlanır. Hazırlanan evraklarda eksik bilgi bulunduğu halde uzmanlarımız sizinle iletişime geçer ve durumun düzeltilmesinde size yardımcı olurlar. Pasaportunuzun karara bağlanma aşamasında uzmanlarımız bu süre zarfında pasaportunuzu takipte tutar. Onaylanan olumlu karar ardından pasaportunuzu istediğiniz adrese teslim edebiliriz, dilerseniz ofisimizden şahsen de alabilirsiniz.

Slovenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? Bursa

Slovenya vizesi almak isteyen yolcularımız için bu süreç farklılık gösterebilir. Talep ettiğiniz kategoriye göre, ülkenin siyasi sorunları, ekonomik koşulları ve resmî tatilleri bu süre zarfını uzatabilir. Genelde 10-15 iş gününü bulan vize çıkış tarihleri ülke durumu nedeniyle bu süreyi uzatabilir. Herhangi bir sorun çıkmasını istemiyorsanız 1 ay önceden başvuru yapmanızı öneririz.  

Değerli seyahat severler hazırladığımız bu bilgiler ile yolculuk hakkındaki gerekli açıklamalar ile sizlere yardımcı olmuşsak ne mutlu bizlere. Aklınıza takılan herhangi bir soru ve talebiniz halinde

+90 (224) 322 01 59 numaralı telefonumuzu arayabilir, dilerseniz bursa@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz.

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';