x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Slovenya Gaziantep Fahri Konsolosluğu

Slovenya Gaziantep Fahri Konsolosluk İletişim Bilgileri

Adres: Bey Mahallesi Kayacık Ara Sokak No:16  Gaziantep

Telefon: + 90 342 231 10 84

E-mail: mizyal@hotmail.com

Faks: + 90 342 231 20 58 

Slovenya Gaziantep Fahri Konsolosluk Yetki Alanı

Fahri konsolosluklar Büyükelçiliklere bağlı olarak kurulur ve faaliyet gösterir. Ancak diplomatik bir yetkiye sahip değildir. Slovenya Gaziantep Fahri konsolosluğu da daha çok bulunduğu ildeki Slovenya Cumhuriyeti vatandaşlarına ve Türk vatandaşlara konsolosluk danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sloven vatandaşlarına doğum, ölüm, evlilik, oy kullanma, pasaport işlemleri ve hukuksal konular konusunda yardımcı olur. Slovenya Gaziantep Fahri Konsolosluğu diplomatik bir yetkiye sahip olmadığı için vize verme, vize kabulü, vize sonuçlandırma işlemlerini yapamaz. Ancak Slovenya vize işlemleriniz için danışmak istediğiniz konular olursa sayfamızda yer alan iletişim ve adres bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Slovenya Vize Başvuru Formu

Slovenya vize başvurusunda bulunabilmek için öncelikle eksiksiz bir şekilde Slovenya Schengen vize başvuru formu doldurulmalıdır. Başvuru formunda seyahat amacınıza yönelik sorular mevcuttur. Lütfen başvuru formunu doldurmadan önce Slovenya’ya seyahat amacınızı netleştirin. Çünkü seyahat amacınıza göre farklı evraklar temin etmeniz gerekecektir. Sitemizde yer alan turistik, ticari, aile ziyaret  vize kategorilerini inceledikten sonra sayfamızda yer alan Slovenya Schengen vize başvuru formunu doldurabilirsiniz. Birkaç dilde başvuru formunu sayfamızda mevcuttur. Formu doldururken aklınıza takılan soruları help@eagvs.com adresinden bizlere yazabilir ya da direkt olarak çağrı merkezlerimizi arayıp Schengen yetkilileriyle görüşebilirsiniz. Slovenya vize başvuru formunu doldurduktan sonra Schengen ölçülerine uygun olarak çekilmiş biometrik fotoğrafınızı başvuru formunuzun fotoğraf için ayrılan kısmına yapıştırınız. Scehengen biometrik fotoğraf ölçülerini görmek için buraya tıklayınız.

  • Slovenya Schengen vize başvuru formunu görmek için tıklayınız.
  • İngilizce-Slovence Schengen vize başvuru formunu görmek için tıklayınız.
  • Ukraynaca Slovenya Schengen vize başvuru formunu görmek için tıklayınız.

Slovenya Gaziantep Fahri Konsolosluğu Vize Talep Dilekçesi

Slovenya seyahatinizin amacına uygun olarak vize talep dilekçesi yazmalısınız. Turistik ya da ticari amaçlarla Slovenya’ya seyahat etmeyi planlıyorsanız aşağıda verilen dilekçe örneklerini inceleyerek benzer şekilde seyahat planınızı anlatan bir dilekçe yazabilirsiniz.

  • Slovenya turistik vize talep dilekçe örneğini görmek için tıklayınız.
  • Slovenya ticari vize talep dilekçe örneğini görmek için tıklayınız.

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';