x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbu

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 15

Eposta

help@eagvs.com
ask@eagvs.com

Slovenya Vize Başvurusu, İstanbul

Değerli ziyaretçimiz, Slovenya Vize Başvurusu sürecinde bilgi almanız amacıyla sizler için hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz.

Vize almak için gerekli açıklamaların bulunduğu bu sayfayı sizler için tasarladık. İstanbul'dan yapılacak olan başvurularınız için size her konuda yardımcı olacak uzman ekibimizin ile hizmet vermekten onur duyarız.

İstanbul şubesi olarak Sultangazi, Maltepe, Arnavutköy, Ataşehir, Sultanbeyli, Avcılar, Kartal, Bağcılar, Sancaktepe, Küçükçekmece, Şişli, Gaziosmanpaşa, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Eyüp, Sarıyer, Beşiktaş, Beylikdüzü, Kadıköy, Adalar, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Zeytinburnu, Esenyurt, Beyoğlu, Fatih, Pendik, Güngören, Kağıthane, Silivri, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerimiz başta olmak üzere Kocaeli, Sakarya, Yalova gibi komşu ilçelerimiz için Slovenya vizesi alınabilmesi için siz değerli yolcularımıza imkan sağlıyoruz.

Çevre il ve ilçeler hakkında daha kapsamlı bilgi almak için İstanbul'daki ofisimize +90 (212) 963 50 15 numaralı telefondan ulaşabilir veya help@eagvs.com - ask@eagvs.com adreslerimize e-posta atabilirler.

Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir? İstanbul

Değerli yolcularımız İstanbul'dan yapacağınız seyahat için pasaportunuzun türüne göre vize gereklilik durumu mevcuttur. Bordo pasaporta sahip yolcularımızın Slovenya'ya seyahatleri için vize gerekirken, Gri, Yeşil ve Siyah pasaport sahipli yolcularımız 180 gün içinde 90 günü aşmayan koşullarda seyahat edebilirler.

DİKKAT!

İstanbul'dan yapacağınız vize başvurusu Macaristan'daki konsolosluk ile anlaşmalıdır. Bilgilerinizde Macaristan diye belirtilir ve vize onayınız Macaristan konsolosluğundan kabul edilir. Alacağınız vize Macaristan ile anlaşmalı olarak gösterilir fakat bu vize ile Slovenya'ya seyahat edebilirsiniz.

Slovenya Vizesi İçin Gereken Belgeler? İstanbul

Aşağıdaki linklerde sizler için hazırladığımız kategoriler mevcuttur. Seyahat amacınıza göre farklılık gösteren vize gerekçeniz ilgi ilgili linke tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Size uygun olan kategoriyi seçtikten sonra uzmanlarımız sizinle iletişim haline geçer. Sizlere belirttiğimiz kategoriler şunlardır;

Yukarıda belirttiğimiz kategoriye uygun bir seyahat gerekçesi bulamadıysanız ya da size uygun bir gerekçe olmadığından emin değilseniz sizlere bu konuda yardımcı olacak ekibimizi +90 (212) 963 50 15 numaralı telefondan ulaşabilir veya help@eagvs.com - ask@eagvs.com adreslerimize e-posta atabilirsiniz.

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? İstanbul

Yapacağınız vize başvurusu için önceden belirlenmiş olan ve hazırlanması gereken evrakları aşağıda 4 madde halinde sizlere sunuyoruz. Bu süreçte parmak izi ve gerekli olan evrakların hazırlanması konusunda uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz.

  1. Slovenya Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Seyahatiniz için uzmanlarımız sizden gerekli evrakları talep eder. Göndereceğiniz evrakları en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde göndermeniz halinde vize onayınız daha erken kabul görülür. Olası bir durumda eksik ve yanlış evrak olması halinde uzmanlarımız sizden tekrar belge talep eder ve sorununuzu çözmenizde size gereken ilgi ve alakayı gösterirler.
  2. Parmak İzi Sürecinin Takibe Alınması: Vize almak için parmak izi örneği istenmesi ülkeden ülkeye değişiklik gösterir. Slovenya seyahatimiz için parmak izi gerekli bir sistemdir. Gerekli belgelerin hazır olduğu takdirde uzmanlarımız sizin için konsolosluktan bir görüşme talep eder. Sorunsuz ve eksik olmayacak şekilde hazırlanan belgeler dahilinde görüşmeye gidilir. Görüşmeye giderken sizinle bir temsilcimiz gelir. Görüşme esnasında olabilecek her sorun için temsilimiz size yardımcı olur ve gereken şekilde sorunun giderilmesi için uğraş gösterir. Siz değerli yolcularımız merak ettiğiniz her şeyi yine temsilcimize danışabilir ve gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.
  3. Vize Başvuru Ücretini Ödenmesi: Sizlere hizmet ettiğimiz sürece konsolosluk harç ücretinin de içinde bulunduğu bütün masrafların vize ücreti ülkede kalacağınız süre, mesleki yönünüze ve seyahat gerekçenize göre farklılık gösterir. Bu konuda kesin bir bilgi veremediğimiz için uzmanlarımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Hazırladığınız belgeler ve yatırdığınız vize ücreti ardından karar süreci başlamış olur. Konsolosluktan gelecek kararı uzmanlarımız büyük bir titizlikle durumu takibe alır. Olası bir durum halinde uzman çalışanlarımız size yardımcı olurlar. Eksik veya yanlış hazırlanmış belge durumunda uzmanlarımız sizinle iletişime geçer. Durumu düzeltip onay beklenir. Olumlu karara bağlanan pasaportunuzu sizin belirttiğiniz adrese teslim edebiliriz. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek kendiniz de alabilirsiniz.

Slovenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? İstanbul

Türkiye'de oturma izni olan vatandaşlarımız için normal şartlardan daha uzun sürede vize çıkışı verilir. Gerek görüldüğü halde konsolosluk sizi mülakata tabi tutulabilir. Bu mülakat sırasında seyahatinizin gerekçesini belirtmenizi eksiksiz evrak sunmanızı tavsiye ederiz. Normal şartlarda 15 iş günü içinde çıkan vize süresi, ülkenin politik nedenleri, ekonomik durumu ve resmi tatil gibi sebeplerden bu süre uzayabilir. 1 ay önceden yapacağınız vize başvurusu bu süreyi kısaltabilir.

Değerli seyahat severlerimiz sizlere sunduğumuz bilgilerden aklınıza takılan veya eksik bulduğunuz cevaplarınız varsa uzmanlarımızı +90 (212) 963 50 15 numaralı telefondan ulaşabilir veya help@eagvs.com  ask@eagvs.com adreslerimize e-posta atabilirsiniz. Sizlere yardımcı olacak uzman ekibimize merak ettiğiniz bütün soruları sorabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet ve bilgi vermek için aklınıza takılan bütün sorulara cevap ararlar.

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';