x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Adana@eagvs.com

Slovenya Vize Başvuru , Adana

Değerli ziyaretçilerimiz, Slovenya vizesi hakkında gerekli bilgileri sizler için hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz. Slovenya vizesi alırken yapılacak olan işlemlerin ve gerekçelerin gibi birçok bilgiyi sayfamızda bulabilirsiniz. Adana EAGVS şubesi olarak Seyhan, Ceyhan, Çukurova, Yüreğir, Feke, Aladağ, Tufanbeyli, Kozan, İmamoğlu, Karaisalı, Pozantı, Saimbeyli, Karataş, Sarıçam, Yumurtalık ilçeleri ve Osmaniye, İçel ve Kahramanmaraş gibi çevre illerden yapılacak olan Slovenya vize başvurunuz için sizlere olanak sağlanıyoruz. 

Adana illeri ve çevre illerden yapılacak olan vize başvurusu hakkında daha kapsamlı bilgi almak isterseniz uzmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (322) 245 01 03 numaralı telefondan arayabilir ya da Adana@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.  

Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir? Adana

Slovenya'ya seyahat edecek yolcularımızın sahip oldukları pasaport türüne göre vize gereklilik durumu vardır. Bordo pasaporta sahip yolcularımız için bu durum söz konusudur. Slovenya seyahati için bordo pasaporta sahip yolcularımızın vize almaları gerekmektedir. Bunun dışında Siyah, Yeşil ve Gri pasaporta sahip yolcularımız 180 gün içerisinde 3 ayı aşmayacak süre zarfı boyunca vizesiz seyahat edebilirler. Bordo pasaporta sahip yolcularımız vize işlemlerini gerçekleştirmek için Adana şubemizi ziyaret edebilirler. Çalışan ekibimiz sizlere vizeniz hakkında gerekli yardımı yapacaklardır. 

Slovenya Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? Adana

Yapacağınız seyahat için önceden belirlenmiş kategorilerden birini seçip işlemlerini bu yönde devam ettirmeniz gerekmektedir. Sizler için aşağıda hazırlanan linklerden biri seçerek işleminize devam edersiniz. Hazırlanan linklerimiz şunlardır;

Yukarıdaki linklerden seyahat amacına göre bir içerik bulamadıysanız. Ya da yapacağınız seyahatin hangi kategoriye ait olduğu konusunda kararsız kaldıysanız uzman ekibimizden yardım talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (322) 245 01 03 numaralı telefondan arayabilir  ya da Adana@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz. Uzmanlarımıza aktardığınız bilgiler ile seyahatinizin hangi kategoriye ait olduğunu belirtirler. Uzman çalışanlarımız ile seçtiğiniz kategori ile işlemlerinize devam ettirirsiniz. 

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Adana

Yapacağınız seyahatin hangi amaca yönelik olduğuna karar verdikten sonra vize işlemleriniz başlar. 4 adımda tamamlanacak olan sürecin aşamalarını aşağıda takip edebilirsiniz. 

  1. Slovenya Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Seyahatinizin için uzmanlarımız sizden gerekli evrak ve belge talebinde bulunurlar. Uzmanlarımıza istediği gerekli evrak ve belgeleri teslim ettikten sonra diğer işlemleriniz başlar. Gönderdiğiniz belgelere incelenir eksik veya hatalı belge durumunda tekrardan sizlerle iletişime geçilerek durum düzeltilir. Çıkan sorun çözüldükten sonra 2. aşamaya geçilir. 
  2. Parmak İzi Sürecinin Takibe Alınması: Değerli ziyaretçilerimiz, yapacağınız seyahat öncesinden mülakata girme durumunuz vardır. Ülkeden ülkeye değişiklik gösteren bir istektir. Slovenya yolculuğunuz için parmak izi örneği vermeniz gerekmektedir. Bunun için uzmanlarımız konsolosluktan sizler için bir görüşme talep eder. Konsolosluğun belirlediği tarihte bir temsilcimiz ile görüşmeye gidersiniz. Gerekli evraklar dahilinde mülakata başlanır. Mülakat süresince size eşlik eden temsilcimize merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Mülakat için merak ettiğiniz bilgileri temsilcimiz ile paylaşabilirsiniz. Temsilcimiz sizlere gerekli yardımı yapacaktır. 
  3. Vize Başvuru Ücretini Ödenmesi: Değerli ziyaretçimiz, hizmet karşılığında ödenen vize ücreti yapacağınız seyahat gerekçesine göre farklılık gösterebilir. Yapacağınız seyahat gerekçesindeki konaklama süreniz, Konsolosluk harcı ve hazırlanan belgelerin içerdiği ücretlendirme bu nedenlerden dolayı farklılık gösterebilir. Bu konu hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olmak isterseniz uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Sizlere vize ücreti hakkında gerekli açıklamaları yapacaklardır. 
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Hizmet karşılığında ödenen vize ücreti ardından son aşamaya gelinir. Mülakat sırasında eksik veya ek evrak talebinde bulunan konsolosluğa tekrardan belge gönderilerek durum düzeltilir. Böylece konsolosluktan gelecek olan karar beklenir. Konsolosluğun verdiği olumlu karar sonrasında son işlemi de gerçekleştirmiş olursunuz. Sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilen son aşmadan sonra pasaportunuz uzmanlarımız tarafından sizlerin belirttiği adrese teslim edilebilir dilerseniz ofisimizden şahsen alabilirsiniz. 

Slovenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? Adana

Normal koşullarda vizenizin çıkış süresi 10-15 iş günüdür. Ama ülkenin geçerli nedenlerinden dolayı bu süre uzayabilir. Ülkenin resmi tatillerde kapalı tuttuğu konsolosluk, ülkenin politik ve ekonomik durumu bu nedenlere birer örnektir. Eğer bunlar gibi sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız 1 ay öncesinden bizimle iletişime geçip, başvuru yapmanızı öneririz. Bir diğer önemli konu ise 18 yaş altındaki bireylerin vize almaları için ebeveyn imzaları dahilinde işlemeleri geçerlilik kazanacaktır. 

Değerli ziyaretçilerimiz sizlere Slovenya vizesini için gereken bilgileri sunduk. Sunduğumuz bilgiler dışında ekstra bilgi almak isterseniz uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 (322) 245 01 03 numaralı telefondan arayabilir  ya da Adana@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz. Sizlere gerekli yardım yapılır. 

Adana EAGVS şubesi olarak Slovenya’ya yapacağınız seyahatiniz sağlıklı ve huzurlu geçmesini dileriz...

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';