x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Telefon/Faks

+90 (266) 225 50 02

Eposta

balikesir@eagvs.com

Slovenya Vize Başvuru, Balıkesir

Değerli ziyaretçilerimiz, Slovenya vizesi için gerekli bilgilere ulaşmanız için sizlere hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz.

Sizlere daha güvenilir ve kaliteli hizmet vermek amacıyla hazırladığımız bilgileri okuyabilir, Slovenya vizesi hakkında gerekli açıklamaları bulabilir ve ülkenin vizesi hakkında merak ettiğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz.

Balıkesir EAGVS şubesi olarak Altıeylül, Balya, Erdek, Bandırma, Marmara, Gömeç, Sındırgı, Havran, İvrindi, Dursunbey, Edremit, Gönen, Burhaniye, Bigadiç, Karesi, Manyas, Kepsut, Savaştepe, Ayvalık ve Susurluk ilçelerimizin yanında Sakarya, Kütahya ve Afyonkarahisar gibi çevre illerimizden yapabileceğiniz başvurular için sizlere hizmet vermekteyiz. Çevre illerden yapacağınız vize başvurusu hakkında daha kapsamlı bilgi almak için +90 (266) 225 50 20 numaralı telefonumuzu arayabilir, dilerseniz balikesir@eagvs.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Slovenya Vizesini Kimler Alabilir, Balıkesir

Slovenya’ya seyahat etmek isteyen değerli yolcularımız, 6 aylık süre içerisine 90 günü aşmamak koşuluyla Gri, Yeşil ve Siyah pasaporta sahip yolcularımız bu süre zarfında seyahat edebilirler. Ancak bordo pasaportlu yolcularımızın seyahat öncesinden vize almaları gerekmektedir. Bordo pasaporta sahip değerli seyahatçiler Balıkesir şubemizden gerekli vize işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Slovenya Vizesini Alırken Gerekli Olacak Belgeler, Balıkesir

Seyahat severler alacağınız vize amacına göre farklılık gösterebilir. Seyahat edeceğiniz süreye göre ya da seyahat tercihinize göre gerekli olan bilgileri aşağıdaki maddelerden size uygun olanı bularak inceleyebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen maddelerde size uygun vize gerekçesi bulamadıysanız ya da seyahatinizin hangi kategoriye ait olduğuna karar veremediyseniz size gerekçe konusunda yardım edebilecek uzmanlarımızı +90 (266) 225 50 20 numaralı telefonumuzu arayabilir veya balikesir@eagvs.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Böylelikle seyahat gerekçenizi oluşturmaya yardım edebiliriz ve siz de size uygun bir kategoriye sahip olursunuz.  

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Balıkesir

Yapacağınız vize başvurusu için gereken bilgileri, başvuru sürecinde gerekli olan belgeler ve ülkenin istediği gerekçeleri hakkında uzmanlarımız tarafından hazırlanan kapsamlı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

  1. Gerekli evrakların hazırlanması: Belirlenen vize gerekçeniz için gerekli belgeleri uzmanlarımız tarafından temin ettikten sonra gerekli olan belgeleri hazırlayıp ofisimize teslim edebilirsiniz. Uzmanlarımız belgeleri takip esnasında eksik veya sorun oluşan bir olay ile karşılaşırsa mutlaka sizinle iletişime geçecektir.
  2. Öngörülen bilgilerin takibi: Slovenya vizesi için öngörülen bir gerekçe olarak parmak izinizin alınması gerekmektedir. Uzmanlarımız bununla ilgili sizden bilgiler talep eder, konsolosluk ile iletişim haline geçer ve sizden alınan parmak izine göre konsolosluk sizinle birebir bir görüşme talep eder. Konsolosluktan talep edilen görüşmeyi gerçekleştirirken sizinle bir temsilcimiz gelir ve böylelikle olası bir sorunla karşılaşmış olmazsınız. Size eşlik eden temsilcimiz size konsoloslukta yönlendirmede ve yardımda bulunabilirler.
  3. Vize Ücretinin Ödenmesi: Uzmanlarımız tarafından istenen gerekli belgelerin geçerlilik kazanması için Slovenya vize ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Vize ücreti, konsolosluk harcı ve başvuru merkezi ücreti halinde aldığınız hizmet karşılığı şeklinde ücretlendirilir. Ücretlendirmenin değişiklik göstermesi halinde gerekli bilgileri uzmanlarımızdan alabilirsiniz.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: İstenilen evraklar ve alınan parmak izinden sonra yaptığınız başvuru değerlendirmeye alınır. Değerlendirmeye alınan vize başvurunuz uzmanlarımız tarafından ilgi ile takibe alınır. Herhangi olası bir durumda alınan bilgi size eksiksiz ulaştırılır. Sorun olup halledilen ya da sorunsuz bir şekilde halledilen başvurunuz onaylandığı takdirde pasaportunuzu konsolosluktan teslim alıp istediğiniz, belirttiğiniz adrese ulaştırılır. Dilerseniz pasaportunuzu şahsen ofisimizden alabilirsiniz.

Slovenya Vize Başvurusunun Sonuçlanma Süresi, Balıkesir

Slovenya vize başvurusu ardından sonuçlanma sürecinde belirli değişikler gösterilebilir. Ülkenin resmi tatili, siyasi olaylar ve buna benzer olaylar karşısında vize çıkış süreniz 10-15 gün iken bu süre bu ve benzer nedenlerden dolayı değişiklik gösterebilir. 18 yaş altındaki bireylerin alacağı vizelerin geçerlilik kazanması için ebeveynlerinin imzaları gerekmektedir.

Vizenizin çıkış süresinde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmamak için bizlerle 1 ay öncesinden mutlaka iletişime geçiniz. Bu süre içerisinde sorunsuz bir başvuru gerçekleştirilmesini umuyoruz.

Slovenya Vize Ücreti, Balıkesir

Konsolosluk harcı ve verilen hizmetlerin karşılığı olarak talep edilen ücretlendirme bu gerekçelerden oluşur. Yapacağınız seyahatin amacına ve süresine göre ücretlendirmede farklılık gösterilir. Yıla göre güncel ücret takibi ve istenilen bilgileri öğrenmek için +90 (266) 225 50 20 numaralı telefonumuzu arayabilir veya balikesir@eagvs.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz bilgileri takip edebilir dilediğiniz soru ve öneri uzmanlarımız tarafından destek talebinde bulunabilirsiniz.

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';