x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Telefon/Faks

+90 352 353 30 25

Eposta

kayseri@eagvs.com

Slovenya Vize Başvuru , Kayseri

Slovenya vize başvurusu için gereken bilgileri hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz.

Kayseri EAGVS şubesi olarak Slovenya'ya yapacağınız seyahat için gereken bilgileri burada bulabilir ve verilen bilgilerden aklınıza takılan herhangi bir sorun karşısında uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. 

Kayseri şubesi olarak, Talas, Sarız, Akkışla, Develi, Yeşilhisar, Kocasinan, Felahiye, Sarıoğlan, Pınarbaşı, İncesu, Hacılar, Özvatan, Tomarza, Bünyan, Melikgazi, Yahyalı ilçeleri başta olmak üzere Yozgat, Sivas ve Malatya gibi çevre illerden yapacağınız Slovenya vize başvurunuz için sizlere hizmet vermekteyiz. Kayseri illeri ve çevre illerden yapacağınız Slovenya vize başvurunuz için daha kapsamlı bilgi almak isterseniz yine uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 352 353 30 25 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz ya da  kayseri@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz. Uzmanlarımız konu hakkında sizlere gereken yardımı yapacaktır. 

 

Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir? Kayseri

Slovenya'ya seyahat edecek olan değerli yolcularımız, pasaport türüne göre değişiklik gösteren vizesiz seyahat ya da vizeli seyahat durumu söz konusudur. Bordo pasaporta sahip yolcularımızın seyahat öncesi vize almaları gerekmektedir. Yeşil, Siyah ve Gri pasaporta sahip yolcularımız ise 180 gün içerinde 90 günü aşmayan süre zarfına vizesiz seyahat edebilirler. Bordo pasaporta sahip yolcularımız vize alma işlemleri için Kayseri şubemizden işlemlerini gerçekleştirilebilirler. Uzman çalışanlarımız sizlere vize alma konusunda gereken desteği gösterecektir. 

 

Slovenya Seyahati Hangi Amaca Göre Belirlenir? Kayseri 

Değerli seyahat severlerimiz, Slovenya seyahatiniz öncesinde yolculuğunuzun hangi amaca yönelik olduğunu karar vermelisiniz. Sizlere aşağıda linkler halinde sunacağımız seyahat gerekçelerinden birini seçerek işlemlerinize seçtiğiniz gerekçe ile devam edersiniz. Kategorilerimiz şunlardır;

Sizlere sunduğumuz linklerde seyahatinize uygun bir kategori bulamadıysanız ya da seyahatinizin hangi amaca yönelik olduğuna karar veremediyseniz uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Uzmanlarımız sizden alacakları bilgiler dahilinde seyahatinizin hangi amaca yönelik olduğunu söyler ve sizlerde uygun olan kategoriyi seçip bu yönde işlemlerini gerçekleştiriniz. Gereken yardımı almak için uzmanlarımızı +90 352 353 30 25 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz ya da  kayseri@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz. Uzmanlarımız konu hakkında sizlere gereken yardımı yapacaktır.

 

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Kayseri

Değerli ziyaretçilerimiz yolculuğunuz için gereken bilgileri adım adım aşağıda sizler için hazırladık. Bu adımları takip ederek vizenizi alırken neler ile karşılaşacağınıza dair bilgileri alabilirsiniz. 

  1. Slovenya Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Seyahatiniz için vize alma durumda uzmanlarımız sizden gerekli belge ve evrak ister. Uzmanlarımıza ilettiğiniz evrak ve belgeler dahilinde işlemlerinizin ilk adımı atılmış olmuş. Bizlere ilettiğiniz evraklarda herhangi bir sorun ile karşılaştığımızda uzmanlarımız sizinle iletişime geçer. Eksik belge ya da yanlış evrakları tekrardan düzenli bir hale getirerek işlemlerinize devam edilir. 
  2. Parmak İzi Sürecinin Takibe Alınması: Seyahat etmek istediğiniz ülkeye göre değişiklik gösteren mülakat yöntemleri vardır. Slovenya yolculuğunuz için ülke sizden seyahat öncesi parmak izi örneği talebinde bulunur. Uzmanlarımız sizler için konsolosluktan bir randevu talep eder. Konsolosluğun belirlediği tarihte bir temsilcimiz ile görüşmeye giderseniz. Gereken evraklar ile birlikte mülakat yerinde olursunuz. Bu mülakat süresince sizlere eşlik edecek olan temsilcimizden konu ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz. İstediğiniz, merak ettiğiniz soruları temsilcimize sorabilirsiniz. Sizlere gereken bilgi verilir ve konu ile ilgili sizlere yardım edeceklerdir. 
  3. Vize Başvuru Ücretini Ödenmesi: Sizden istenilen tüm aşamalar sorunsuz bir şekilde hal olduktan sonra sizlerden konsolosluk harç ücreti ve hizmet dahilinde ödenen fiyat gerekçesi ortaya çıkar. Aldığınız hizmet, seyahat etmek için seçtiğiniz kategori ve konaklama sürenizi ödeyeceğiniz fiyat miktarını değiştirir. Bununla ilgili daha kapsamlı bilgi almak isterseniz uzmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz konu ile ilgi daha detaylı bilgi almak için uzmanlarımızı +90 352 353 30 25 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz dilerseniz  kayseri@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz.
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Değerli ziyaretçilerimiz yukarıda belirttiğimiz bütün işlemler gerçekleştirildiği taktirde son süremiz başlamış olur. Konsoloslukta gelecek olan karar ile işlemlerinize devam edilir. Sizlerden istenilen evraklarda eksik veya yanlış evrak olması dahilinde konsolosluk bizlerle iletişime geçer. Ek belge istenmesi durumda tekrardan sizlerden belge talep ederiz. Konsolosluğun istediği işlemler gerçekleştirdiği taktirde sürece devam edilir. Konsolosluğun verdiği olumlu karar durumunda pasaportunuzu sizlerin belirttiği adrese teslim edebilir veya dilerseniz kendiniz ofisimizden şahsen alabilirsiniz. 

 

 Slovenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? Kayseri

Değerli Türkiye Cumhuriyeti içinde olan Kayseri ve çevre illerinin vatandaşları, Slovenya seyahatinizin çıkış süresinde değişiklikler meydana gelebilir. Ülkenin resmî tatillerde kapalı olarak belirttiği konsolosluklar, ülkenin siyasi, ekonomik durumu ve sizlerin seyahat edeceğiniz süre vize çıkış zamanını geciktirebilir. Normal şartlarda 7-15 iş gününü bulan vize çıkışı bunlar gibi nedenlerden dolayı uzayabilir. Bunlar gibi sorunlarla karşılaşmamak istemiyorsanız 1 ay öncesinden başvuru yapmanızı öneririz. 18 yaş altındaki bireylerin işlemlerinin geçerliliği için ebeveyn imzaları dahilinde başvuru yapmalarını belirtiriz. 18 yaş altında olan bireylerin ebeveynlerin imzası olmayan belgelerin geçerliliği konsolosluk tarafından kabul edilmemektedir. 

Slovenya'ya seyahat etmek için bizlerden bilgi almayı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunarız. Aklınıza takılan herhangi bir durum karşısında uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 352 353 30 25 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz ya da kayseri@eagvs.com mail adresimize e-posta atabilirsiniz. Sizlere konu hakkında gerekli yardımı sağlayacaklalar dır. EAGVS Kayseri şubesi olarak iyi seyahatler dileriz...

 

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES