x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 05 35

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Ankara@eagvs.com

Slovenya Vize Başvurusu, Ankara

Değerli seyahat severler, vize sürecinde size yardımcı olacak bilgilerin içinde bulunduğu sayfamıza hoş geldiniz.

Ankara şubesi olarak, Ankara’dan yapılacak olan Slovenya Vize Başvurularına dair süreçleri, 2023 yılı güncel evrak listelerini ve daha birçok kapsamlı bilgiyi bulabileceğiniz bu sayfayı sizler için tasarladık.

Ankara Şubesi olarak Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Çankırı, Çorum, Bolu ve Eskişehir gibi çevre illerimizden yapılacak olan Slovenya vizesi başvurunuz için olanak sağlıyoruz. İlgili il ve ilçelerde yaşayan ziyaretçilerimiz, Ankara ofisimize +90 (312) 963 05 35 numaralı telefondan ulaşabilir veya ankara@eagvs.com adresimize e-posta atabilirler.

Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir?

Pasaport türüne göre değişiklik gösteren seyahat gerekçenizde size merak ettiğiniz bilgileri bu başlık altında sunacağız. Seyahat için bordo pasaporta sahip değerli yolcularımız seyahat öncesinden vize almaları gerekmektedir. Yeşil, Siyah ve Gri pasaporta sahip yolcularımızın ise 180 gün içinde 90 günü aşmayan süre zarfında vizesiz seyahat edebilirler. Seyahat süreniz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için sizler için hazırladığımız sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Slovenya Vizesi İçin Gereken Belgeler

Ankara şubesi olarak danışmanlık yaptığımız Slovenya Vize çeşitlerini aşağıda bulabilir, ilgili bağlantıda tıklayarak gerekli belge listelerine ulaşabilirsiniz. Başvuru gerekçenize göre belge listeleri ve uygulamalar değişiklik gösterebilir. Uzmanlarımız ilgili belgelerin içeriğini, geçerlilik süreleri ve nereden temin edileceği gibi konularda size yardım edebilirler.

Yukarıda bulunan linklerde size uygun bir gerekçe olduğuna karar veremediyseniz, seyahatin hangi amaca yönelik olduğunu bu başlıklar altında bulamadıysanız sizlere bu konuda yardımcı olacak uzman ekibimizi +90 (312) 963 05 35 numaralı telefondan ulaşabilir veya ankara@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz. Böylelikle size uygun kategori hakkında bilgi alabilir ve size uygun bir seyahat gerekçesi bulunabilir.

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankara şubesi aracılığıyla yapacağınız Slovenya vize başvuruları dört adımda sonuç alır. Ülkenin istenilen belgelerin hazırlanma süreci gerekli biyometrik veriler hakkında bilgileri adım adım aşağıda sizler için hazırladık.  

  1. Slovenya Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Vize başvuru sürecinizde gerekli olan belgelerin hazırlanmasında uzmanlarımızın size bildirdiği ve gerekli gördüğü evrakların harılanması sürecin bir parçasıdır. Eksik ya da sorunlu evrak olduğunda uzmanlarımız sizinle iletişime geçip sorunun düzeltilmesinde yardımcı olurlar. Hazırlanan evrakları ofisimize ileterek süreci başlatmış olursunuz.  
  2. Parmak İzi Sürecinin Takibe Alınması: Slovenya vizesi için yolcularımızdan parmak izi alınması gerekmektedir. Uzmanlarımızın takibinde gerçekleştirilecek olan bu süre zarfında sizden gerekli bilgiler istenir ve konsolosluktan sizin için bir randevu alınır. Konsolosluktan alınan randevu sürecinde bir temsilcimiz yapacağınız görüşmeye sizinle birlikte gelir ve olası bir durumda size yardımcı olurlar. Olabilecek herhangi bir durum karşısında temsilcimizden yardım talep edebilir sorununuzu çözüm haline getirebilirsiniz.
  3. Vize Başvuru Ücretini Ödenmesi: Tüm harç, işlem ücreti ve giderlerin içinde olduğu danışmanlık bedelimizi de içeren Slovenya Vize Başvuru ücretini ilgili banka hesaplarımıza transfer edebilir, ofisimizi ziyaret ederek ödeyebilirsiniz. Değişiklik gösteren ücretlendirme konusunda uzmanlarımız sizinle iletişim haline geçerler. Hizmet karşılığı sonucunda ödenen vize ücreti dahilinde pasaportunuz hazırlanmaya başlar.
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Gerekli belgeler elimize ulaşmasının ve başvuru ücretinin ödenmesinin ardından yetkililerimiz vakit kaybetmeden başvuru dosyanızı hazırlar. Uzman ekibimiz dosyanızı konsolosluğa ileterek değerlendirme sürecini başlatır ve olası bir durum karşısında takipte kalır. Vize başvurunuzun onaylanmasının  ve karara bağlanmasının ardından dilerseniz pasaportunuzun kargo ile iletilmesini istediğiniz yere gönderilmesini isteyebilir, yada Ankara’daki ofisimizden şahsen teslim alabilirsiniz.

Slovenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Slovenya dış temsilciliklerinin vizeleri karara bağlama süreleri oldukça değişkendir. Vize alma işlemi sırasında sorun yaşamamak için 1 ay önceden başvuru yapmanızı öneririz. Ülkenin belirli nedenlerden dolayı uzayan süreç vizenizin geç karara bağlanmasına neden olabilir. Normal şartlarda vizenizin çıkış süresi 10-20 gün arasında değişiklik gösterebilir. 18 yaş altında olan bireylerin vize alması için ebeveyn (anne-baba) imzası mutlaka gerekmektedir.

Ankara şubemizden yapacağınız Slovenya Vize Başvurularında uzman ekibimizden bilgi almak için +90 (312) 963 05 35 numaralı telefonu arayabilir, ankara@eagvs.com adresimize e-posta atabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';