x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 07 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Edirne@eagvs.com

Slovenya Vize İşlemleri, Edirne

Değerli Edirne halkı Slovenya vizesi için bilgileri hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz.

Yapacağınız seyahat hakkındaki gerekli bilgileri sizler için bu sayfada topladık. Sayfanın devamında gerekli bilgileri yayınlayacağız.

Edirne EAGVS şubesi olarak Merkez, Havsa, İpsala, Lalapaşa, Enez, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü, Keşan ilçelerimiz başta olmak üzere Kırklareli, Çanakkale, Tekirdağ gibi çevre illerimizden yapacağınız vize başvurunuz için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız +90 (850) 241 07 72 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da edirne@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz.

Aklınıza takılan her soru için uzmanlarımız Edirne ili ve çevre illeri dahil olmak üzere Slovenya vizesi için gerekli bilgileri sizlere verirler.

Slovenya Vizesi Kimlere Gerekir? Edirne

Sayın seyahat severler yapacağınız Slovenya yolculuğu için pasaport türünüze göre vizesiz seyahat edip etmeme durumu ortaya çıkar. Eğer bordo pasaporta sahipseniz Slovenya yolculuğunuz öncesinden vize almanız gerekmektedir. Diğer pasaporta sahip yolcularımız (Yeşil, Gri ve Siyah) Slovenya yolculuğu için 180 gün içerisinde 3 ayı aşmayan süre zarfında vizesiz seyahat edebilirler. Bordo pasaporta sahip yolcularımız vize işlemleri için Edirne'deki ofisimizi ziyaret edebilirler. Ofis çalışanlarımız sizlere vize konusunda gerekli yardımı sergilerler.

Slovenya Vizesi İçin Gereken Belgeler? Edirne

Slovenya'ya seyahat etmek için kendinize belirli bir amaç seçmelisiniz. Aşağıda sizler için belirli kategorilerden sizlere uygun olanı seçip işlemlerinizi bu yönde devam ettirmenizi tavsiye ederiz.

Belirlenen kategorilerden size uygun olanı seçip Schengen vize başvuru formu doldurarak işlemlerinize başlamış oluruz. Yukarıda size belirtilen kategorilerden uygun bir neden bulamadıysanız uzmanlarımızdan bu konu ile ilgili destek talep edebilirsiniz. Size uygun bir kategoriye göre bilgi verir, seyahatinizin hangi kategoriye ait olduğu hakkında gereken yardımı yaparlar. Uzmanlarımızı  +90 (850) 241 07 72 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da edirne@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz.

Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Edirne

Size uygun kategori seçildiği takdirde Slovenya vize başvuru işleminiz uygulamaya geçer. Vize çıkartırken yapılacak olan işlemleri sizler için bu başlık altında topladık. 4 adımda gerçekleşen başvurunuzu bilgileri okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Adımları takip ederek bu yönde gereken cevapları bulabilirsiniz.

  1. Slovenya Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Slovenya'ya yapacağınız seyahat için uzman çalışanlarımız sizden gerekli evrak ve dosyaları talep eder. Bu belgeleri hazırlayıp ofisimize iletebilirsiniz. Eksik veya yanlış hazırlanmış evrak durumunda uzmanlarımız sizinle iletişime geçer ve çıkan sorunun çözülmesinde gereken ilgi ve alakayı gösterirler. Bu süreçte takipte kalmanızı öneririz.
  2. Parmak İzi Sürecinin Takibe Alınması: Slovenya'ya seyahat etmek isteyen yolcularımız seyahat öncesinden mülakata tabi tutulur. Parmak izi ile sonuçlanacak olan vize işlemlerinizi uzmanlarımız yakından takip eder. Sizler için konsolosluktan randevu talep eder. Konsolosluğun belirttiği tarihte bir temsilcimiz ile parmak izinizi vermeye giderseniz. Görüşme sırasında olası bir durumunda uzmanlarımızdan bu konu hakkında destek talep edebilirsiniz.
  3. Vize Başvuru Ücretini Ödenmesi: Slovenya'ya seyahat etmek isteyen değerli yolcularımız konsolosluk harcı ve tüm hizmetlerin içinde bulduğu vize ücreti yapacağınız seyahatin süresine ve gerekçesine göre farklılık gösterir. Bu konu hakkında daha kapsamlı bilgi almak için uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Uzman çalışanlarımızı +90 (850) 241 07 72 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da edirne@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz.
  4. Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: Slovenya seyahati için gereken bilgiler toplanıp vize hizmet ücreti ödendikten sonra konsolosluktan vize çıkış kararı beklenir. Vize çıkış süre zarfında konsolosluk eksik veya yetersiz bulduğu bilgiler için bizlerle iletişime geçer. Konsolosluğun belirttiği nedeni sizinle paylaşır ve bu sorunu çözmeniz için size ilgili yardımı yaparız. Tüm sorunlar giderildiği durumda pasaportunuzun onayı sıkı takibe alınır. Pasaportunuz sorunsuz bir şekilde bize ulaştırılır. Siz değerli yolcularımız talep ederseniz pasaportunuzu dilediğiniz adrese teslim edebiliriz, isterseniz ofisimizi ziyaret ederek bizzat kendiniz alabilirsiniz.

Slovenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? Edirne

Slovenya vizesi almak isteyen sayın yolcularımız normal şartlarda 15 iş günü içinde çıkan vizeniz ülkenin politik durumu ekonomik durumu ya da resmî tatillerinden dolayı bu süre uzayabilir. Bu olası durumları göz önüne alarak gecikmesiz vize almak isterseniz 1 ay öncesinden başvuru yapmanızı tavsiye ederiz. Bunun yanında 18 yaşından küçük bireylerin ebeveyn imzaları ile vize almaları gerekmektedir.

Edirne il ve çevre illerinde Slovenya'ya yolculuk yapmak isteyen değerli seyahat severler sizlere sunmuş olduğumuz bilgiler haricinde daha kapsamlı bilgi almak isterseniz uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (850) 241 07 72 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da edirne@eagvs.com adresimize e-posta atabilirsiniz.

Slovenya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';