x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vizesi ile Avrupa

E. Sarıhan 11/11/19, 10:22
Merhaba , Rusya'ya bağlantılı olduğumuz firma ile iş görüşmesine gitmek istiyorum. Turistik vize mi yoksa ticari vize mi almalıyım ? Ticari vize başvurusu yaparsam formu doldurma konusunda bana yardımcı olabilir misiniz? Rusya ticari vize için yalnızca şirket davetiyesi yeterli midir? Alacağım Rusya vizesi ile Avrupa’ya seyahat imkanım olur mu? Acil bilgi ricam bulunmaktadır
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Öncelikle Rusya vizesi ile Avrupa’ya gidilemediğini belirtelim. Şubat ayında yapacağınız Avrupa seyahati ile ilgili vize başvurunuzu da vize servisimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Euroasia GVS olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulayan tüm dünya ülkelerinin vize başvuru işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Rusya ticari vize davetiyesi, Rusya Dışişleri Bakanlığı’ndan onaylı, dijital ve onaylı olmalıdır. 

Rusya ticari vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Vizenizin davetiyede belirtilen süre kadar çıkma ihtimali yüksektir. Bağlantılı olduğunuz firmadan davetiye talep etmeniz gerekmektedir. Davetiye konusunda da başvuru formu konusunda da gerekli desteği müşteri temsilcimiz sağlayacaktır. Rusya vize başvuru formu karışık bir form değildir. Türkçe doldurulur. Rusya vize başvuru formunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Rusya vize başvuru formu

Başvurunuzu ikamet ettiğiniz şehre en yakın ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz. Rusya Konsolosluklarının bölge ayrımı olmadığı için başvuru evraklarınızı kargo ile İstanbul merkez ofisimize gönderek de işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES