x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vizesi Çanakkale

K. Akgün 09/12/19, 11:44
İyi günler, gemi malzemeleri üreticisiyim. Ticari ilişkilerimi geliştirmek amaçlı Rusya'ya gitmek istiyorum. Uzun süreli ve çok girişli vize istiyorum. Şirketim Çanakkale Biga'da. Rusya vizem için bana yardımcı olabilir misiniz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Rusya vizesi Çanakkale'den alabilirsiniz. Rusya Federasyonu'nun Türkiye'de bulunan diplomatik temsilciliklerinin bölge ayrımı yoktur. Bulunduğunuz bölgeden ayrılmadan evraklarınızı kargo ile göndererek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Çanakkale'den yapılan başvurular Rusya İstanbul Başkonsolosluğu'na iletilir. 

Rusya ticari vize için gerekli evraklar 2020 yılı listesini ilgili bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. 

Rusya vizesi Çanakkale'den almak için başta pasaportunuza daha sonra seyahat sebebinize ve kalış sürenize bağlı olarak belirli evrak ve belgeler hazırlamak durumundasınız. Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi iseniz vize almak durumundasınız ancak Diplomatik (siyah), Hizmet (gri) ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi iseniz belirli konaklama süresinde vize almak durumunda değilsiniz. Rusya ticari vize başvurunuz için öncelikle Rusya vize bilgi formunu doldurmanız gerekli. Formda istenilen belgeler tamamen doğru ve eksiksiz doldurulmak zorundadır aksi takdirde vize başvurunuz onaylanmaz. Vize başvurunuz için gerekli belge ve evrakları ise danışmanlarımız ile iletişime geçerek detaylı bir biçimde öğrenebilirsiniz. Rusya çok girişli Ticari Vize başvurusu için talep edilebilecek tüm evrak ve belgeleri ayrıca doldurmanız gereken formu da bizler sayesinde edinebilirsiniz.

Çanakkale Rusya vizesi için yapmanız gereken tüm bilgiler sitemizde mevcuttur. Rusya Federasyonu başvuranın şahsen başvuru merkezinde bulunmasını talep etmez, bu sebep ile vize başvurunuzda şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Başvuru dosyanız konsolosluğun yetkilendirdiği işlem merkezine iletilir. Rusya vizesi 4-7 gün arasında çıkabilen bir vizedir ama konsoloslukların tatil günleri ve yoğunluk durumları bu sürede değişime neden olabilir bu nedenle başvurunuzu seyahatiniz için planladığınız tarihe uygun olarak gerçekleştirmeniz herhangi bir sorun yaşamamanız için oldukça önemlidir. Bizlere sayfamızda bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Evrim

rusya vizesi çanakkale

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES