x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vizesi Antalya

B. Esen 16/10/19, 15:11
İyi günler, ben Antalya’da ikamet ediyorum ve özel bir şirketin sahibiyim. işim gereği Rusya’ya çok sık gidip geliyorum. Fakat her gidişimde tekrar vize almak zorunda kalıyorum. Bu da toplantı zamanlarının aksamasına yol açıyor. Gerçekten çok zor durumda kalıyorum. Bunun için ne yapabilirim. Antalya Rusya vizesi başvuru merkezi var mı? Bana yardımcı olmanızı umuyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

İyi günler, Rusya vizesi Antalya ilinden ve Türkiye’nin bütün şehirlerinden online olarak alınır. Rusya vizesi için internet üzerinden online vize talep formu doldurularak başvurulduğundan dolayı randevu almaya gerek yoktur. Rusya vizesi başvuru Antalya ilinden randevu almadan kolaylıkla yapılır. Antalya'da Rusya Federasyonu'nun diplomatik temsilciliği bulunur. Rusya vize işlemlerine başlamadan önce ülkeye giriş sayınızı ve seyahat amacınızı belirlemeniz gerekmektedir. Seyahat amacı ve ülkeye giriş sayısı vize ücretinizi de etkiler. Rusya vizesi için başvuruda bulunacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tek girişli, iki girişli ve çok girişli olarak yapabilirler. Tek girişli Rusya vizesi onaylanan kişiler ülkeye yalnızca 1 kere giriş ve 1 kere çıkış yapabilir. Çok girişli Rusya vize başvurusu yapan kişiler ise en az 2 ve daha fazla giriş hakkı tanınmıştır.

Durumunuza uygun olarak Rusya çok girişli 30 günlük vize alabilirsiniz. 30 günlük çok girişi Rusya vize başvurunuz için +90 242 255 01 58 numaralı Antalya ofisimiz çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz. 

Çok girişli vizeye sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için 180 gün içerisinde 90 gün kalma hakkı verilmiştir. 90 gün kuralının ihlal edilmesi durumunda mevzuata göre kişiler ülkeye giriş hakkını kaybeder. Bu yüzden Rusya Federasyonunun belirlediği bu kurala uymak zorunludur. 

Seyahat amacınıza ve ülkeye giriş çıkış sayısına bağlı Rusya vize ücretini ve gerekli tüm bilgileri detaylı bir şekilde öğrenmek için Rusya vizesi Antalya ofisimize ulaşınız.

Saygılarımızla,

Evrim

rusya vizesi antalya

B. Sönmez 18/11/19, 11:15

Selam, Antalya'nın Elmalı ilçesinde ikamet ediyorum. İş bulmak ve iş kurmak için Rusya'ya gitmek istiyorum bunun için vize alacağım ama burada bahçede çalıştığım için vize işlemlerine vaktim yok sizler bana yardımcı olabilirmisiniz? Rusya vizesi Antalya başvuru merkezi adres ve telefonunu iletir misiniz?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 18/11/19, 11:16

Merhaba, Vize servisimiz 14 ilde sizlere hizmet sunmaktadır. Sizlere en yakında bulunan Şubemiz Antalya'dadır. Rusya vizesi Antalya ofisimiz iletişim bilgilerine ilgili bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Rusya vize başvurunuz için seyahat sebebinize, pasaportunuza ve kalış sürenize uygun şekilde belirli belge ve evraklar hazırlamak durumundasınız. Vize başvurunuz için ilk adımınız gerekli olan evrak ve belgelerinizi öğrenmek olacaktır bunun için vize servisimize ulaşmanız sonucunda gerekli olan herşeyi sizlere bildiririz. Rusya vize başvurularında davetiye talebi ve vize başvuru formu doldurma prosedürleri bulunur. Rusya vize başvuru formunuzu tüm bilgileriniz eksiksiz olacak şekilde doldurmalısınız. Başvuru formu ve form doldurma aşamalarında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır.

Rusya vize başvurusu için gerekli olan davetiye gidiş nedeninize uygun olacak şekilde olmalıdır. Davetiyenizin çıkış süresi yaklaşık 40 günü bulabilir bu sebep ile Rusyaya gidiş tarihinizi hazırlık aşamalarınıza göre ayarlamanız önemlidir. Rusya vize başvurunuz için sizlerden talep edilen herşey hazır olduğunda bizlere ulaştırmanız gereklidir. Dilerseniz hazırlamış olduğunuz evrak ve belgeleri bizlere kargo ile gönderebilirsiniz dilerseniz de en yakınınızda bulunan Antalya şubemize gelerek vize başvuru evrak ve belgelerinizi bizlere elden teslim edebilirsiniz. Rusya vize başvurunuzda şahsen bulunmanız gerekmez bu nedenle vize başvurunuzu sizler için biz gerçekleştiririz. Rusya vize başvurunuz için vize servisimizin Antalya şubesine antalya@eagvs.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz veya belirtilen telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilir kaliteli ve yeterli danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

F. Eraslan 06/12/19, 11:09

 Antalya’nın Serik ilçesinde ikamet ediyorum. Sizlere Rusya vizesi Antalya'dan nasıl alabilirim nerelere müracat edebilirim bunu öğrenmek için yazmak istedim. Bir de acenteniz ile görüşmek istersem Antalya’da bir şubeniz var mı, İstanbul'a gelmem gerekir mi?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 06/12/19, 11:10

Merhaba Fatma hanım, Rusya vizesi Antalya şubemiz bulunmaktadır. Rusya Federasyonu'nun Antalya'da da diplomatik temsilcilliği bulunmaktadır. Antalya Rusya Konsolosluğu bilgilerine ilgili bağlantıyı görüntüleyerek ulaşabilirsiniz. Rusya vizesi Antalya şubemize +90 242 255 01 58 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Antalya şubemizden, Rusya vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Antalya Rusya vizesi başvurusu için yapmanız gereken rusya’ya neden seyahat etmek istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Seyahat amacına göre Rusya çeşitleri arasından size uygun olan türü seçmeniz gereklidir. Tabi vize türüne göre vize süreniz de belirlenmiş olacaktır. 

Rusya vize başvurusu için yapmanız gereken ilk iş yetkili kurumlar tarafından hazırlanmış olan evrak listesini eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Rusya vizesi turistik seyahatlerde öncelikli evrak hotel voucher belgesidir. Hotel voucher belgesi hizmet bedelimiz dahilinde vize uzmanlarımız tarafından temin edilmektedir.

Evrak listesinin yanında vize başvurunuz için pasaport türünüz de önemlidir. Hizmet (gri), Diplomati (siyah), Hususi (yeşil) pasaport sahipleri Rusya vize başvurusundan muaftırlar. Bu durumun aksine Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahipleri Rusya vize başvurusu yapmaları zorunludur. Acentemiz bünyesi altında çalışan yetkili çalışanlarımız ile Rusya vize başvuru işlemleri için iletişime geçtiğiniz anda sizlere gerekli yardım ve desteği sağlayacaktır.

Rusya vize başvurusu için hazırladığınız evrak ve belgeleri çalışanlarıma ilettiğiniz zaman başvurunuzu sizler adına başlatmış oluruz. Tabi başvuru sürecini danışmanlarımız günlük olarak kontrol altında tutarlar. Herhangi olumsuz bir durumla karşılaşıldığında sizlere anında ulaşarak problemi ortadan kaldırmak için yardımda bulunuruz. Böylelikle başvurunuz sorunsuz bir şekilde devam etmiş olur. Rusya vize reddi gibi olumsuz bir durumla karşılaşmamak için Rusya Konsolosluğunun belirlemiş olduğu kurallar dahilinde başvurunuzu gerçekleştirmeli ve evraklarınızı ona göre hazırlamanız gereklidir. Acentemiz aracılığı işlemlerinizi en hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

E. Dervişoğlu 09/12/19, 11:28

Merhaba, Rusyaya kuzenimin düğünü için gideceğim, bana davetiye yollayacaklar. Manavgat'da ikamet ediyorum vize başvurusu yapacaksam Rusya vizesi Antalya için başvurumu nasıl gerçekleştirebilirim?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 09/12/19, 11:29

Merhaba, Aile ve arkadaş ziyareti vize başvurunuz için davetiye almak durumundasınız ve vize başvurusunda bulunmalısınız. Rusya vize başvurunuzu Manavgat'dan en yakın olarak vize servisimizin Antalya şubesinden gerçekleştirebilir vize başvurunuzu bizlerle birlikte yapabilirsiniz.

Rusya vize başvurunuz için seyahat durumunuz, pasaportunuz ve kalış süreniz oldukça önemlidir bu durumlar eşliğinde belirli evraklar hazırlamanız gerekmektedir. Rusya vize başvuru formu belgesinde istenilen tüm bilgiler doğru ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Vize başvurunuzda seyahat nedeniniz için ayrıca davetiye almalısınız. Gerekli davetiyeyi alma durumunuzu danışman arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Rusya vizesi elektronik davetiye belgesi Rusya Dışişleri Bakanlığı onaylı olmalıdır. Rusya vizesi Antalya vize servisimiz üzerinden kolayca alabileceğiniz bir vize olmak ile birlikte vize başvurunuzda sizlerden talep edilebilecek tüm detaylar ve gerekli evrak ve belgeler danışman arkadaşlarımız aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir. Rusya aile ve akraba ziyaret vizesi başvuruları ortalama beş iş günü içerisinde neticelenmektedir.

Saygılarımızla,

Evrim

 

G. Hikmet 26/12/19, 10:56

Merhaba. Rusya’ya gezi amaçlı seyahat etmek istiyorum. Antalya’nın Finike ilçesinde ikamet etmekteyim. Rusya vizesi Antalya ilçesinden yapılacak olan Turistik amaçlı seyahat için Voucher Belgesini almam gerekiyor mu? 

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 26/12/19, 10:57

Merhaba Gamze Hanım, hoş geldiniz. Euroasia Global Vize Servisi Antalya şubemiz; Antalya çevre il ve Antalya ilçelerinden yapılacak olan Rusya vizesi başvurunuz için sizlere hizmet sunmaktadır. Turistik amaçlı gerçekleştirmek istediğiniz Rusya seyahatiniz için voucher belgesini almanız gerekmektedir. Bu belge Rusya konsolosluğun tarafından önemli bir belge niteliğindedir. Bu belge kişinin bireysel olarak hazırlayacağı bir belge değildir. Bu belgeye sahip olmak için EAGVS çalışanlarımızdan yardım isteyerek sizleri bu belgenin sahibi yapabiliriz.

Rusya vizesi Antalya ilçesinde yapacağınız başvuruda ülkede konaklama yapacağınız yer otel ise bu belgenin alınması zorunludur. Sizler için otelden bir rezervasyon yapıp otelde yetkili bir kişiden bu belgeyi göndermelerini talep ederiz. Böylelikle Voucher Belgesine sahip olabilirsiniz. Eğer ülkede konaklama yapacağınız yer akraba ya da arkadaş yanı ise bunun için farklı bir vize türü ile işlem yapmanız gerekmektedir. Ülkeye aile/Arkadaş ziyareti vizesi alarak seyahatinizi gerçekleştirebiliriz. Fakat bu vizeye sahip olmak için ülkede oturum yapan kişiden adınıza gönderilen bir davetiye olması gerektiğini belirtmek isteriz. EAGVS ailesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Sorunuza verdiğimiz cevap için daha kapsamlı bilgi sahibi olmak isterseniz bizlerle iletişime geçebileceğinizi belirtmek isteriz. İhtiyaç duyduğunuz her bilgiyi sizlere sunarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Y. Kapancı 02/01/20, 12:25

Merhaba. Antalya ilinde ikamet ediyorum. Rusya vizesi için sizlerle birebir görüşmek istiyorum. Bunun için hangi ofisiniz irtibata geçebilirim?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 02/01/20, 12:26

Merhaba Yağız Bey, hoş geldiniz. Euroasia GVS olarak siz değerli ziyaretçilerimize yıllardır sahip olduğumuz tecrübe ile hizmet etmekteyiz. Rusya vizesine sahip olmak ve bizlerle birebir irtibata geçmek isterseniz belirli illerde bulunan sizlere hizmet eden ofislerimizin illerinden ve çevre illerden vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Rusya vizesi Antalya şubesi sizlerin bulunduğu ile yakın bir konumdadır. Rusya vizesi Antalya şubesinin ilçeleri ve komşu illerinden başvurunuzu geçebileceğinizi belirtmek isteriz. Antalya Euroasia GVS şubesi olarak Seri, Kemer, Akseki, Kaş, İbradı, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı,, Kumluca, Demre, Finike, Korkuteli, Elmalı, Gazipaşa, Alanya, Gündoğmuş, Kepez, Muratpaşa ilçelerimiz ve Isparta, Karaman ve Burdur gibi çevre illerden gerçekleştirmek istediğiniz Rusya vize başvurunuz için sizlere hizmet vermekteyiz. Isparta İlinden yapılmak istenen vize başvurusunuz için Antalya’daki şubemiz ile iletişime geçip, birebir görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlerden seyahat bilgilerinizi belirlemenizi talep ederler. Vermiş olduğunuz seyahat beyanınıza göre gereken işlemleri belirtip, hazırlamanız gereken evrak listesini sizlere sunarız. İşlemlerinizin geçerliliği için vize ücretini ödemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Ödemesi yapılan ve işlemlere alınan belgelerinizin onayını için konsolosluktan gelecek olan olumlu karar beklenir. Verilen karar neticesinde pasaportunuzu Antalya’daki ofisimizden bizzat alabilir ya da kargo yolu ile sizlerin belirttiği adrese teslim edilebiliriz. Daha kapsamlı bilgi almak isterseniz Antalya’daki şubemizin iletişim bilgileri ile uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz.

Rusya vizesi Antalya başvuru merkezimiz telefon numarası +90 242 255 01 58'dir.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';