x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

İzmir Rusya Vize Başvuru Merkezi

N. Gürsel 04/11/19, 12:32
Merhaba, ben İzmir'de yaşamaktayım. Gezip görmek amaçlı eşimle birlikte yılbaşında Rusya'ya gitmek kısa bir tatil yapmak istiyorum. Daha önce hiç vize almadım Bordo pasaportumu da yeni çıkardım. İşlerim çok yoğun olduğu için vize başvurumda yardımcı bir destek arıyorum. İzmir Rusya vize başvuru merkezi adresinizi iletebilir misiniz
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, İzmir Rusya vize başvuru merkezi adresimizi ilgili bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Öncelikle Bordo pasaportunuz olduğu için Rusya seyahatinizde vize almak zorundasınız, yenilenen vize alma şartlarına bağlı olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi her birey vize almak zorunda kılınmıştır. Rusya vizesi pasaportunuza işlenen bir vizedir. Rusya vizesi İzmir'den almak için öncelikle seyahat nedeninizi ve kalış sürenizi İzmir ofisimiz yetkilisine belirlemeniz gerekmektedir.

Gezi amaçlı gideceğiniz Rusya vizesi İzmir'den yapacağınız başvuru kategorisi Rusya Turistik Vize'dir. Vize başvurunuz için hazırlamanız gerekli olan evrakları size en yakında olan İzmir vize servisimizden öğrenebileceğiniz gibi belirtilen telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden de öğrenebilirsiniz. Başta İzmir ilimiz olmak ile birlikte Çanakkale, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Trabzon, Gaziantep, Diyarbakır, Konya, Edirne, Çorlu illerimiz de bulunan Vize servislerimizden de Rusya vizesi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Rusya konsolosluğu'nun ikamet bölge ayrımı yoktur. Rusya seyahatiniz için almanız gereken vizenizde, vize servisimiz sizlerin yanında olur ve sizlerin gerekli tüm vize işlemlerini gerçekleştirir. Rusya vize başvurunuz için hazırlamanız gereken evrakları çağrı merkezimizden öğrenebileceğiniz gibi sizlere en yakında bulunan İzmir vize servisimizden de bizzat öğrenebilirsiniz. Vize başvuru belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Belgelerinizi hazırladıktan sonra bizlere teslim etmeniz sonucunda sizler için Rusya vize başvurunuzu gerçekleştiririz. Rusya vize servisi İzmir ile çalışmak, bizlere ulaşmak ve vize başvurunuzda sizlere eşlik etmemiz için İzmir de bulunan vize servisimize gelebilirsiniz veya Web adreslerimiz üzerinden mail adreslerimizi tercih edebilirsiniz ya da belirtilen telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES