x
Litvanya

Vize İşlemleri

Litvanya

Litvanya İzmir Fahri Konsolosluğu

Litvanya İzmir Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Fahri Konsolos : Mustafa Ahmet ÖZSOY

Adres: Litvanya Cumhuriyeti İzmir ve Ege Bölgesi Fahri Konsolosluğu Konak/İZMİR

Posta Adresi:  856. Sk. No:7 D:811 Asılhan    Konak/İZMİR

Telefon: +90 232 371 51 50

Faks: +90 232 341 68 80

E-posta Adresi: litvanyakonsolosluk@mustafaozsoy.net

Litvanya İzmir Fahri Konsolosluğunun Görevleri

Tam teşekküllü Litvanya Konsolosluğunun bulunmadığı İzmir’de hizmet veren Litvanya Fahri Konsolosluğu, İzmir ve bölgesi ile Litvanya arasında var olan ticari, ekonomik ve kültürel ilişkilerin artırılması, yeni işbirliği alanlarının oluşturulması için gayret etmektedir.

Litvanya İzmir Fahri Konsolosluğu, Litvanya Ankara Büyükelçiliğinin görevlendirmesi ile İzmir ve çevre illerinde yaşayan Litvanya vatandaşlarının yeni kimlik çıkarılması, süresi biten pasaportlarının yenilenmesi, evrak tasdik işlemleri, evlilik, doğum ve ölüm hadiseleri sonrasında ihtiyaç duydukları konsolosluk hizmetleri konularında yardımcı olmaktadır.

İzmir Litvanya Fahri Konsolosluğunun Litvanya vize başvurularını değerlendirip karara bağlam yetkisi bulunmamaktadır. Ancak İzmir ve çevre illerinden yapılan Litvanya vize başvuruları konusunda doğru rehberlikle destek vermektedir. Litvanya vize başvurularının nasıl yapılması gerektiği, vize başvurusu için gereken evrakların neler olduğu ve başvurunun en erken ne zaman yapılmasının doğru olacağı hususunda yönlendirme yapmaktadır.

Litvanya İzmir Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

İzmir’de tam teşekküllü Litvanya Konsolosluğu bulunmadığı için İzmir ve çevre illerinde yaşayan Litvanya vatandaşları ile Türk vatandaşları ihtiyaç duydukları konsolosluk işlemleri için Litvanya İzmir Fahri konsolosluğundan  hizmet alabilirler.

Türkiye’nin Ege Bölgesi sınırları içerisindeki İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Kütahya,  Manisa, Uşak ve Afyon il ve ilçeleri İzmir Fahri konsolosluğunun çalışma alanları içerisindedir.

Litvanya İzmir Fahri Konsolosluğuna Nasıl Gidilir?

Litvanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';