x
Litvanya

Vize İşlemleri

Litvanya

Litvanya İstanbul Fahri Konsolosluğu

Litvanya İstanbul Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Fahri Konsolos : Sarper CENGİZ

Adres: Litvanya Cumhuriyeti İstanbul Bölgesi Fahri Konsolosluğu    Beşiktaş/İSTANBUL

Posta Adresi:  Ebulula Mardin Cad. Maya Meridyen İş Merkezi No:16Akatlar 34335 Beşiktaş/İSTANBUL

Telefon: +90 212 970 25 30

Faks: +90 212 270 63 29

Litvanya İstanbul Fahri Konsolosluğunun Görevleri

Tam teşekküllü Litvanya Konsolosluğunun bulunmadığı İstanbul’da hizmet veren Litvanya Fahri Konsolosluğu, İstanbul ve bölgesi ile Litvanya arasında var olan ticari, ekonomik ve kültürel ilişkilerin artırılması, yeni işbirliği alanlarının oluşturulması için gayret etmektedir.

Litvanya İstanbul Fahri Konsolosluğu, Litvanya Ankara Büyükelçiliğinin görevlendirmesi ile İstanbul ve çevre illerinde yaşayan Litvanya vatandaşlarının yeni kimlik çıkarılması, süresi biten pasaportlarının yenilenmesi, evrak tasdik işlemleri, evlilik, doğum ve ölüm hadiseleri sonrasında ihtiyaç duydukları konsolosluk hizmetleri konularında yardımcı olmaktadır.

İstanbul Litvanya Fahri Konsolosluğunun Litvanya vize başvurularını değerlendirip karara bağlam yetkisi bulunmamaktadır. Ancak İstanbul ve çevre illerinden yapılan Litvanya vize başvuruları konusunda doğru rehberlikle destek vermektedir. Litvanya vize başvurularının nasıl yapılması gerektiği, vize başvurusu için gereken evrakların neler olduğu ve başvurunun en erken ne zaman yapılmasının doğru olacağı hususunda yönlendirme yapmaktadır.

Litvanya İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

İstanbul’da tam teşekküllü Litvanya Konsolosluğu bulunmadığı için İstanbul ve çevre illerinde yaşayan Litvanya vatandaşları ile Türk vatandaşları ihtiyaç duydukları konsolosluk işlemleri için Litvanya İstanbul Fahri konsolosluğundan  hizmet alabilirler.

Türkiye’nin Marmara Bölgesi sınırları içerisindeki İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Kocaeli, Bilecik, Bursa, Yalova, Sakarya il ve ilçeleri İstanbul Fahri konsolosluğunun çalışma alanları içerisindedir.

Litvanya İstanbul Fahri Konsolosluğuna Nasıl Gidilir?

Litvanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';