x
Litvanya

Vize İşlemleri

Litvanya

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 07 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Edirne@eagvs.com

Litvanya Vize Başvurusu, Edirne

Kıymetli ziyaretçilerimiz, Euroasia Edirne şubemizce hazırlanan, Litvanya vize süreçlerinde bilgilendirilmenizi amaçlayan sayfamıza hoş geldiniz.

Euroasia Edirne şubemiz aracılığı ile başta Edirne Merkez, Keşan, İpsala, Lalapaşa ilçelerimiz olmak üzere Tekirdağ, Kırklareli illerimize ek tüm şehirlerimizden başvuru yapabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Edirne şubemizden tüm dünya ülkelerinin vize süreçlerinde danışmanlık alabilirsiniz.

Litvanya Vize İstiyor mu?

Litvanya seyahati öncesinde Diplomatik, Hizmet, Yeşil pasaport sahiplerinin vize almaları gerekmezken, Umuma mahsus pasaport sahiplerinin vize almaları gerekmektedir.

Litvanya Shengen uygulamasına dahil olan ülkelerinden birisi olduğundan, geçerliliği devam eden, çok girişli ve konaklama gün sayısınca yeterliliği bulunan bir Shengen vizenizin bulunması halinde, bu vizeyi kullanarak Litvanya’ya giriş yapabilirsiniz.

Litvanya Vize Başvurusu için Şahsen Gelmek Gerekir mi?

Schengen uygulamasının taraflarının birisi olan Litvanya da başvuru öncesince parmak izinin alınmış olmasını şart koşmakta. Bu aşamada, 2016 yılından sonra alınmış herhangi bir Shengen vizenizin olması halinde, şahsen gelmenize gerek kalmadan vize başvurunuz gerçekleştirilebilir.

12 Yaşından küçük bireylerin de parmak izi vermeleri gerekmediğinden, şahsen bulunma zorunluluğu yoktur.

Bu koşullara sahip olmayan bireylerin Biyometrik veri beyanı için bir kereye mahsus olmak üzere başvuru merkezine gelmeleri gerekir. Edirne’deki başvuru merkezinden tüm illerden başvuru yapılabilir.

Kurumumuzdan aldığınız hizmet kapsamında, başvuru merkezinde bir yetkilimiz tarafından karşılanır ve rehberlik edilirsiniz.

Litvanya Vize Başvuruları İçin Gerekli Olan Belgeler Neler?

Kurumumuz aracılığı ile 90 günü aşamayan Litvanya seyahatleriniz için gerekli olan vize için başvuruda bulunabilirsiniz. 2022 yılı güncel Litvanya vizesi evraklarına ulaşmak için ilgili bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Seyahat gerekçenizin hangi başlığa ait olduğundan emin olamıyorsanız ya da sormak istediğiniz konular var ise 0850 241 04 48 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Litvanya Vizesi İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kurumumuzdan alınan hizmet dahilinde müşterilerimiz üç aşamada vize başvurularını tamamlamayabilirler. 

  • Talep Edilen Belgelerin Tarafımıza Gönderin
  • Vize Başvuru Ücretini Ödeyin
  • Biyometrik Verilerinizi Sunun
Bu aşamaların dışında kalan tüm süreçler uzmanlarımızca tamamlanır. Başvuru belgelerin kontrol edilmesi ve incelenmesi. Randevunuzun alınması, başvuru formunuzun doldurulması, vize sonucunuzun takip edilmesi ve pasaportunuzun size teslim edilmesi, danışmanlık hizmetimizin parçasıdır.

Litvanya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Litvanya vize başvurularınız ortalama 10-14 iş günü içine sonuçlanmaktadır. Dönemsel yoğunluklar, resmi tatiller ve ek belge talebi gibi durumlar bu süreyi uzatabilirler. Bu nedenle olası gecikmelerin önüne geçmek için seyahatinizden en geç 1 ay öncesinden başvurunuzu gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Vakit kaybetmden sorunsuzca Litvanya Shengen Vize Başvurunuzu gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilir, edirne@eagvs.com adresine mail atabilir, 0850 241 04 48 numaralı telefondan bizi araybilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Litvanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';