x
Litvanya

Vize İşlemleri

Litvanya

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 37

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Litvanya Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli misafirlerimiz Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubemiz aracılığı ile sizler için hazırladığımız Litvanya vize başvurularına dair tüm bilgilere sahip olabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Bizimle irtibata geçmek için 0282 255 50 37 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da tekirdag@eagvs.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Devam eden sayfalarımızda başta Tekirdağ Kapaklı, Çerkezköy, Hayrabolu, Saray, Çorlu, Marmaraereğlisi, Süleymanpaşa, Muratlı, Şarköy, Ergene ve Malkara ilçelerimiz başta olmak üzere Edirne, Çanakkale ve Kırklareli gibi çevre şehirlerimizden gerçekleştireceğiniz Litvanya vize başvuruları için gerekli, detaylı ve güncel bilgilere erişebilirsiniz.

Litvanya Vizesi Kimlere Gerekir? Tekirdağ

Litvanya Schengen vize uygulamasında bulunan ülkelerdendir. Litvanya seyahati gerçekleştirmek isteyen Bordo (Umuma Mahsus) pasaport sahiplerinin seyahatlerinin öncesinde geçerli bir Schengen vizesi almaları gerekmektedir. Yeşil (Hususi), Siyah (Diplomatik) ve Gri (Hizmet) pasaport sahiplerinin ise vize almalarına gerek olmadan 180 gün içinde 90 günü aşmamak koşulu ile Litvanya ziyaretlerini gerçekleştirebilirler. Önceden herhangi bir Schengen vize uygulamasında yer alan ülkelerden birinden almış olduğunuz Schengen vizeniz varsa yeniden seyahat gün sayısı yeterliliği ve geçerliliği devam ediyorsa yeniden vize almanıza ihtiyaç olmadan Litvanya seyahati yapabilirsiniz.

Litvanya Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir? 2023

Tekirdağ şubemiz ile yapmak istediğiniz Litvanya vize başvuruları için aşağıda belirttiğimiz kategoriler için Litvanya vize başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Seyahatiniz için gerekli olan belge listelerine ilgili kategori bağlantılarına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Gerekli olan belgeleri hazırlarken hangi belgeye nasıl ve nereden ulaşacağınız konusunda bilgi sahibi edilirsiniz. Gerekli olan belgeleri hazırladıktan sonra belgelerinizin arasında hatalı, gerçeğe aykırı ya da eksik belge olması halinde aranarak bilgilendirilirsiniz. Bu uygulamamız sayesinde belge hatası ya da eksikliği nedeniyle seyahatinizde meydana gelebilecek olumsuzlukların önüne geçmiş olmaktayız. Seyahatiniz için uygun kategori bulunmuyor ya da seyahat gerkçenize uygun kategori bulmakta zorlanıyorsanız, aklınıza takılan tüm sorular için 0282 255 50 37 numaralı telefonumuzu arayarak ya da tekirdag@eagvs.com adresimize e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Litvanya Vize Başvuru Formu Tekirdağ

Litvanya seyahati gerçekleştirmek isteyenlerin doldurması zorunlu ve konsolosluk yetkililerinin incelediği ilk belge olan Litvanya vize başvuru formu, internet üzerinden online olarak doldurulur, bir tane örneği alınır ve evraklarınızın arasına konulur. Vize başvuru formu doldurulurken girilen hatalı, gerçeğe aykırı ya da eksik bilgi girişleriniz başvurunuzun uzamasına hatta reddedilmesine neden olabilmektedir. Uzmanlarımız bu konuda size gerekli olan desteği sağlayarak sizden alacağı bilgilerle formunuzu doldurarak hazırlar ve size sadece imzalamak kalır.

Litvanya vize başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

Litvanya Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar? Tekirdağ

Litvanya vize başvurularının karara bağlanma süreleri 7 ila 14 iş günü arasında değişmektedir. Bu süre yaklaşık zaman olmakla beraber konsolosluk dönemsel yoğunlukları, konsolosluk tarafından istenen ek belge talebi ve Litvanya resmi tatilleri gibi sebeplerle uzayabilmektedir. Bu nedenle seyahatinizde herhangi bir aksaklık yaşamamanız için seyahatiniziden en az 30 gün öncesinde bizimle irtibata geçmenizi önermekteyiz.

0282 255 50 37 numaralı telefonumuzu arayarak ya da tekirdag@eagvs.com adresimize e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Litvanya Vizesi Nasıl Alınır? Tekirdağ

Tekirdağ şubemiz ile gerçekleştireceğiniz Litvanya vize başvuruları 4 aşamada tamamlanmaktadır. Sizler için bu aşamaları Euroasia GVS Tekirdağ şubemiz aracılığı ile listeledik:

Litvanya Vizesi İçin Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Konaklama sürenize göre, meslek bilgilerinize göre ve seyahat amacınıza göre Litvanya konsolosluk yetkilileri tarafından sizden istenen belgelerin listesi bilgilerinize sunulur. İstenen belgeleri hazırladıktan sonra dilerseniz kargo yolu ile bize ulaştırabilir dilerseniz de ofisimize ziyarette bulunarak bize teslim edebilirsiniz. Yetkililerimize ulaşan belgeleriniz uzamanlarımız tarafından eksiksiz ve dikkatli bir şekilde incelenerek kontrol edilir. Herhangi bir belgenizin hatalı ya da eksik olması halinde tarafımızca bilgilendirilirsiniz.

Litvanya Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Litvanya vize başvurularının işleme alınabilmesi için gereken ön şart vize başvuru ücretinin ödenmesidir. Başvuru ücreti tüm harçlardan, işlem ücretlerinden, danışmanlık hizmet bedelimizden ve diğer giderlerden meydana gelmektedir. Vize başvuru ücretinizi ofisimize gelerek kendiniz ödeyebilir ya da isterseniz banka hesabımıza göndererek ödeyebilirsiniz.

Biyometrik Verilerinizin ve Dosyanızın Sunulması: Tüm Schengen vize uygulamasında bulunan ülkelerde olduğu gibi Litvanya için de parmak izi verme şartı aranmaktadır. Parmak izinizi verdikten sonra dosyanızın konsolosluk yetkililerine verilmesi ve başvurunuzun işleme alınması gibi geriye kalan tüm gerekli prosedürler yetkilimiz tarafından yürütülür. 

Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Konsolosluk yetkililerinin başvurunuzu tamamlamasının ardından yetkilimiz pasaportunuzu teslim alır ve size ulaşarak bilgi verir. Pasaportunuzu isterseniz ofisimizden kendiniz alabilir isterseniz de kargo yolu ile size ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Litvanya Vizesi İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? Tekirdağ 

Schengen vize uygulamasında bulunan ülkelerden birisi de Litvanya’dır. Bu yüzden önceden herhangi bir Schengen vize uygulamasına dahil olan ülkelerden birisinden alınmış olan vizesi olmayanların ve 12 yaşını tamamlamış olan bireylerin başvuru merkezine gelerek parmak izi verme şartları bulunmaktadır. Parmak izi verme aşamanızda sizi bir yetkilimiz karşılayarak rehberlik eder. Yetkilimizin rehberliği sayesinde parmak izi verme sürecinizi hızlı bir şekilde tamamlamış olursunuz. 24 Eylül 214 tarihinden sonra Schengen vize uygulamasına üye olan ülkelerden almış olduğunuz vizeniz varsa yeniden parmak izi vermenize gerek olmadan vize başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Litvanya konsolosluk yetkilileri gerek gördüklerinde sizi konsolosluğa birebir görüşmeye davet edebilirler bu her sık sık yapılan bir uygulama olmayıp nadir karşılaşılan bir durumdur.

Litvanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';