x
Litvanya

Vize İşlemleri

Litvanya

Litvanya Antalya Fahri Konsolosluğu

Litvanya Antalya Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Fahri Konsolos : Ismahan Mine Gül

Adres: Litvanya Cumhuriyeti Antalya Fahri Konsolosluğu  Akay Plaza  ANTALYA

Posta Adresi:  Aspendos Bulvar No: 274   Akay Plaza  07200  ANTALYA

Telefon: +90 (242) 312 00 01 - 02

Faks: +90 (242) 321 88 41-42

E-posta Adresi: mine@akaytour.com , accounts@akaytour.com

 Litvanya Antalya Fahri Konsolosluğunun Görevleri

Tam teşekküllü Litvanya Konsolosluğunun bulunmadığı Antalya’da hizmet veren Litvanya Fahri Konsolosluğu, Antalya ve bölgesi ile Litvanya arasında var olan ticari, ekonomik ve kültürel ilişkilerin artırılması, yeni işbirliği alanlarının oluşturulması için gayret etmektedir.

Litvanya Antalya Fahri Konsolosluğu, Litvanya Ankara Büyükelçiliğinin görevlendirmesi ile Antalya ve çevre illerinde yaşayan Litvanya vatandaşlarının yeni kimlik çıkarılması, süresi biten pasaportlarının yenilenmesi, evrak tasdik işlemleri, evlilik, doğum ve ölüm hadiseleri sonrasında ihtiyaç duydukları konsolosluk hizmetleri konularında yardımcı olmaktadır.

Antalya Litvanya Fahri Konsolosluğunun Litvanya vize başvurularını değerlendirip karara bağlam yetkisi bulunmamaktadır. Ancak Antalya ve çevre illerinden yapılan Litvanya vize başvuruları konusunda doğru rehberlikle destek vermektedir. Litvanya vize başvurularının nasıl yapılması gerektiği, vize başvurusu için gereken evrakların neler olduğu ve başvurunun en erken ne zaman yapılmasının doğru olacağı hususunda yönlendirme yapmaktadır.

Litvanya Antalya Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

Antalya’da tam teşekküllü Litvanya Konsolosluğu bulunmadığı için Antalya ve çevre illerinde yaşayan Litvanya vatandaşları ile Türk vatandaşları ihtiyaç duydukları konsolosluk işlemleri için Litvanya Antalya Fahri konsolosluğundan  hizmet alabilirler.

Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi sınırları içerisindeki Antalya,  Isparta, Burdur, İçel  il ve ilçeleri Antalya Fahri konsolosluğunun çalışma alanları içerisindedir.

Litvanya Antalya Fahri Konsolosluğuna Nasıl Gidilir?

Litvanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';