x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi Nasıl Alınır

S.C 25/02/21, 20:24
Kanada vizesi nasıl alınır. Başvurular açık mı internette acık yazıyor daha önce hiç vize almadım pasaportuma yeni başvurdum. Çalışanım sigortalı bir işte. Gerekli evraklar neler İngilizce bilmek şart mı? Sizin göreviniz nedir tam olarak ne kadar ödemem gerek randevu hemen veriliyor mu bu konular hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba efendim öncelikle bize ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. Kanada vizesi alma yolları 3 ana aşamadan geçer. Doğru yazılmış bir dilekçe, eksiksiz doldurulmuş başvuru formu ve geriye kalan diğer formlar Başvurularımız açık turistik ve öğrenci başvuruları alınıyor. Size uzman ekibimiz aracılığı ile bir başvuru evrak listesi gönderiliyor daha sonra konsolosluktan adınıza bir acount açıyoruz ve evrakları eksiksiz bir şekilde gönderdiğinizden emin olup tarayıp sisteme yüklüyoruz. Dört ana formdan oluşan ve diğer evraklarınızı kategorize edilmiş şekilde sınıflandırıyoruz.  İngilizce doldurulan formlar ve dilekçeler titizlikle sisteme taranıyor. İngilizce bilmeniz şart değil fakat Kanada ya gittiğiniz de nasıl iletişim kuracaksınız? Bunun için naçizane tavsiyemiz en azından derdinizi anlatacak kadar bilmek. İşlemler 1 günde sürebilir maksimum 2 gün de ödemelerinizi yaptıktan sonra hesabınıza parmak izi mektubu gelir. Daha sonrasında randevularınız alınır ve sisteme kaydedilir. Parmak izi randevu esnasında pasaportunuz teslim alınmaz fakat yanınızda bulundurmalısınız. Diğer ülkelere başvuru yapabilirsiniz hiçbir sakıncası yoktur. Konsolosluk onay süresi 8 ila 15 iş günüdür. Bu süre zarfında size sadece parmak izinizi verip teslim ettikten sonra beklemek düşer. Onay olduğu takdir de tarafınıza mail yoluyla bir pasaport talep maili gelir. Vizeniz onaylanmıştır en yakın başvuru şubesine pasaportunuzu vermeniz önemle rica olunur tarzında ve sonrasında vizenizi alabilirsiniz.

Kanada'ya Vize Nasıl Alınır 

Kanada’ya vize nasıl alınır sorunuzun cevabını umarız bulmuşsunuzdur. Uzman kadromuzla en doğru ve en uzun vizelerinizi biz alıyoruz. Merak ettikleriniz ve kafanıza takılan en ufak sorularınızı cevaplıyoruz. Ofislerimizde de hizmet vermekteyiz. Online olarak telefondan da danışmanlık veriliyor. Tüm merak ettikleriniz mail yoluyla size 15 saniye içinde iletiliyor. Uzmanlıklarımız ve vizeye dair her şey için aşağıdaki iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

saygılarımla 

mine 

+902129632313

Kanada'ya vize nasıl alınır

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';