x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi için Gerekli Evraklar 2021

a.s 29/03/21, 15:22
Kanada vizesi için gerekli evraklar 2021 emekli öğretmenler için soru soracaktım Adım Ayşe öğretmenim kızım 4 yıl önce Kanada ya dil eğitimine gitti ve oradan ikamet izni var çalışıyor da Kanada vatandaşlığını da başvuru yapacak. Bende onu ziyarete gitmek istiyorum fakat yeşil pasaportumun süresi emekli olduğum için doldu. Bunun için ne yapmam gerek? Benden istenilen evrakları listeyle gönderir misiniz hangi konularda yardımcı oluyorsunuz? Schengen vizelerim de var ama hepsi yeşil pasaportta kaldı bunları da gösterirsek bir faydası olacak mı bize Kesin onay alır mıyım? 3 aylığına gidip geleceğim kısa sürede cevaplarsanız çok sevinirim. İyi günler dilerim iyi çalışmalar
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Ayşe Hanım öncelikle bize ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. İsterseniz sorunuzu sıra sıra cevaplayalım Öncelikle Kanada vizesi için gerekli evraklar  için web sitemizden ulaşabilirsiniz.  Emekli olduğunuza dair tüm kanıtlayıcı belgeleri sizden temin ediyoruz. Ve daha sonra uzman bir ekiple tüm işlemlerinizi size zahmet vermeden kolaylıkla hallediyoruz. Yeşil pasaportunuzdan bahsetmek gerekirse başvuru esnasında bir bordo pasaporta sahip olmanız da fayda var. Yeşil pasaportunuzun ve schengen bölgesine ait vizelerinizin fotokopilerini başvuru esnasında referans olması adına sunabiliriz. Sizin adınıza başvurunuzu tamamlayıp ve tüm evrakları sisteme tarayıp yükleme yapıyoruz Uzman ellerden çıkan dilekçeler hazırlıyoruz seyahat amacınıza uygun konfirmeler yapılıyor ve parmak izinizi vermek üzere randevularınızı alıyoruz. 

Kanada Vizesi için Gereken Belgeler

         Kanada vizesi için gereken belgeler taranıp sisteme yüklendiği zaman bizlere konsolosluk tarafından parmak izi mektubu geliyor siz pasaport ve randevu mektubunuzu da ekleyerek konsolosluğa gidebilirsiniz.  İşlemler 8 ila 10 gün içinde sonuçlanır ve vizenizi alabilirsiniz Konsoloslukta pasaportunuzu takip ediyor olacağımız için sizi bilgilendireceğiz. Aslında tüm işlemi sizler adına biz yapıyoruz size sadece randevu için konsolosluğa gitmek düşüyor. Daha önce yaptığınız schengen seyahatleri ise size olumlu yönden fayda sağlayacaktır.  

      Kanada vizesi için gerekli evraklar 2021 web sitemizi ziyaret ettiğiniz de kategorinize uygun evrak listesine ulaşabilirsiniz. Sizin için gayet açık ve net hazırlanmıştır. Yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu var ise lütfen bize aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Bize ulaştığınız için tekrar teşekkür eder İyi günler dileriz.

     Saygılarımızla

      Mine

 

Kanada Vizesi için gerekli evraklar 2021

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';