x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Uzun Süreli Eğitim Vizesi

M. Harun Karaarslan 25/06/21, 14:21
Merhabalar, ben Kanada uzun süreli eğitim vizesi için istenilen evrakların ne olduğunu öğrenmek istiyorum acaba vize konusunda bana yardımcı olabilir misiniz? Randevu ne zamana veriliyor
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, öncelikle bizlere ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. Sizlere içtenlikle cevap vereceğimizi ve yardımcı olacağımızı garanti ederim. Öncelikle Kanada uzun süreli eğitim vizesi başvuruları açık işlem yapılabiliyor. Durumunuza uygun evrakları hazırlıyorsunuz ve başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. Okulunuzdan aldığınız kabul mektubu ve davetiyenizi hazırlayıp bizlere ulaştırdığınız da bizler sizlere gerekli evrak listesi adı altında tüm listeyi mail atıyoruz. Daha sonra siz o evraklarla başvuru yapıyorsunuz sistemden tarama ve randevu işlemlerinizi yaptıktan sonra parmak izine gidiyorsunuz ve vizenizin sonuçlanmasını bekliyorsunuz.

Kanada eğitim vizesi için study permıit formunu eksiksiz dolduruyoruz.Okulunuza ve sizlere ait tüm detayları bildiriyoruz. Eğitiminizi alacağınız gün sayısı kadar vizeye başvuru yapıyoruz 6 ay / 2 sene ya da 5 sene olarak değişebiliyor bu durum. Finansal açıdan gelir kaynağınızı göstermeniz gerekiyor. Başvurular hemen sonuçlanmamakla birlikte eğer eksik evrak ve yanlış başvuru yapıldığı takdir de ret alma oranınız da yüksek, bu yüzden danışmanınızın kanaatinden çıkmamanızı öneririz.

Kanada Eğitim vizesi ile oturma izni almak, Başvurduğunuz okulda aldığınız ve kayıtlı olduğunuz programa bağlı, eğer work permit olarak da bir programa bağı iseniz Kanada’da hem okuyup hem çalışabilirsiniz.  Başvuru yaparken bunu da teyit etmeniz yeterli. Oturma izni için en az 3 yıl Kanada’da kalmanız gerekli, okurken hem çalışıp hem de Kanada'da oturma hakkına sahip olabilirsiniz.

Kanada uzun süreli eğitim vizesi almak zor olsa da evraklarınızı eksiksiz hazırladığınız takdir de bizler sorunsuz bir başvuru yapıyoruz parmak izine giderken de dış operasyon temsilcimiz sizlere eşlik ediyor Vizeniz onaylandığında pasaportunuz sizlere tarafımızdan teslim ediliyor. Kanada vizesi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. 

02129632313

Mine 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';