x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi 2021

m. 20/03/21, 11:52
Kanada vizesi 2021 hakkında sorum olacaktı. Çalışmıyorum şu an işten yeni ayrıldım bu boşluk dönemini Kanada da geçirmek istiyorum. Vizeler hakkında bilgim yok. Yardımcı olur musunuz randevuyu hemen verirler mi ben birçok ülkeye giriş çıkış yaptım hem ticari hem turistik hepsi eski pasaportumda kaldı. Başvurumda bir sorun olur birikimlerimi sunabilirim ama daha öncede dediğim gibi çalışmıyorum şu an. Bana bilgi verebilir misiniz işlemler hakkında hiçbir bilgim yok prosedür olarak istenilen evraklar neler konsolosluk ücretlerinde güncelleme var mı? Bir de Turistik vize ile gidip orada çalışabilir miyim iş bulduğum da ne kadar süre ile veriliyor vize pasaport başvurusunda bulundum en kısa sürede gelir. Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba sorularınız için çok teşekkür ederiz. Kanada’ya vize için gerekli evrak listesi tarafınıza iletiliyor. Statünüze göre ya da kategorinize ait evrakları eksiksiz doldurduğunuz takdir de vizenizi almak bize kalıyor. Başvuru sırasında ne kadar süreli vize alacağımızın seçeneği sunuluyor altı aydan az ya da altı aydan fazla vize alabiliriz. On yıla kadar süresi vardır. Pasaportunuz on yıllık ise on yıllık bile alabilirsiniz. Eski vizelerinizi referans olarak sunduğumuz da vize almak daha da kolay olabilir. Başvuru sırasında vizelerinizin fotokopilerini saklı tutunuz lütfen. Vize prosedürü tamamı ile bize aittir. Tüm işlemler ile alanında uzmanlaşmış kişiler ilgileniyor siz sadece evrakları temin ediyorsunuz evrak taraması Konsolosluk sisteminde hesap açması ve evrakları sisteme online şekilde yüklemesi bize düşüyor.

Kanada'ya Gitmek için Vize

     Kanada'ya girmek  için vize turistik kategorisinde aldıysanız Resmi olarak çalışamazsınız Turistik vizenin amacı bellidir. Çalışma izni ya da vatandaşlık alma gibi bir niyetiniz var ise konsolosluğa şahsi başvuru yapmanız gerekmektedir. Tüm birikimlerinizi gösteren Banka hesap dökümlerinizi sunabilirsiniz Formlarınız İngilizce olarak doldurulup sisteme giriliyor. Ücretler de şu şekildedir. Konsolosluk vize harcı kişi başı ücreti 185 Kanada dolarıdır. Açtığımız konsolosluk hesap üzerinden otomatik olarak online ödeniyor ve size ödediğinize dair barkotlu yazı paylaşılıyor bu barkotlu yazı ile randevuya gidip işlemlerinizi yapıyorsunuz.  Randevular en kısa sürede alınıp işlemleriniz tamamlanıyor.

   Kanada vizesi 2021 başvuruları için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilir. Web sitemizden tüm bilgileri detaylı bir şekilde alabilirsiniz. Uzmanlarımız hem manuel hem online olarak ofis randevusu da hizmet vermektedir. Bize ulaştığınız için tekrar teşekkür ederiz.

    Saygılarımızla

  +90 (212) 963 23 13

    Mine  

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
POI