x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi Konya

D. L. 07/05/20, 10:46
Merhaba, Kanada Vizesi Konya ofisiniz ve vize işlemleriyle ilgili bilgi almak istiyorum. Ben Kanada’da yaşıyorum ve Kanada vatandaşıyım. Konya’da yaşayan annem ve babamın kısa süreli bir tatil için yanıma gelmelerini istiyorum onlara davetiye gönderdim ve buradaki tüm masraflarını ben karşılayacağım. Babam emekli annem ev hanımı internetten biraz araştırma yaptım evraklarının birçoğunu da hazırlamaya başladılar. Fakat form doldurma randevu alma gibi işlemleri kendileri yapamıyorlar bu konuda sizden destek almak istiyoruz. Annem ve babamın vize başvurularının kolaylıkla yapılması için yardımcı olursanız çok seviniriz. Teşekkür ederiz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba sayın ilgili, Euroasia Global Visa Services sayfasını ziyaret ederek bizlere danıştığınız için teşekkür ederiz. Kanada vize işlemleri Konya ofisimiz tarafından sizin adınıza yapılarak başvuru sürecinin karmaşık ve zor olmasının önüne geçilir. Siz hiç yorulmadan bizler tüm işlemlerinizi sizin adınıza yapmak için bir telefon kadar uzağınızdayız. İster mesai saatleri içerisinde dilediğiniz zaman ofisimize gelerek veya telefondan numaralarımızdan bizleri arayarak ülke uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Sizlerin hazırlamış olduğu evraklara ek olarak bulundurmanız gereken başka evraklarda olabilir dolayısıyla vize uzmanlarımız öncelikli olarak sizlere mevcut durumunuza uygun olarak Konya Kanada vize için gerekli evrakları iletmektedir. Sizler bu evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlayıp bizlere ulaştırdıktan sonra evraklarınızın gerekli kontrolleri sağlanır ve herhangi bir eksiklik olmaması durumunda gerekli bilgilendirmeler de yapıldıktan sonra işlemlerinizi başlatmaktayız. Başvuruda sizleri sponsor göstererek aynı zamanda başvuru sahiplerinin sahip olduğu finansal kaynakları da göstererek başvurular yapılır.

Kanada Vize İşlemleri Konya

  • Seyahat amacınıza ve mevcut durumunuza uygun güncel gerekli evraklarınız sizlere bildirilir.
  • Başvuru formunu eksiksiz, evraklarınıza uygun ve en doğru şekilde doldurulur.
  • Aile bilgi formu eksiksiz doğru bilgilerle doldurulur.
  • Online sistem üzerinden konsolosluk harcı ödenir ve biyometrik işlem ücretiniz ödenir.
  • Sizler için en uygun ve en yakın tarihte randevunuz alınır.
  • Randevu bilgilenmeleri hem mail yoluyla hem de aranarak yapılır. Randevudan 1 gün önce de randevu hatırlatması yapılır.

Kanada vize başvurusu Konya işlemlerinizin takibi sizin adınıza yapılır.

Vizenizin sonuçlandığında pasaportunuzu sizin adınıza teslim alarak ister kargo yoluyla isterseniz de ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz.

Kanada vizesi Konya için daha fazla bilgi almak ve hizmet almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak vize uzmanlarımızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Kanada vizesi Konya

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES