x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi Kayseri

B.Ü. 07/05/20, 11:07
İyi günler, kendim başvuruda bulundum fakat başvurum red edildi şimdi yeniden başvurmak istiyorum Kanada vizesi Kayseri merkezden alınabilir mi? Yeniden başvuru yapmak istiyorum bu sefer sizden destek almak istiyorum. Bir arkadaşım tavsiye etti o da sizin aracılığınızla başvurusunu yapmış ve vizesi çıktı. Benim daha önce red almış olmam yeni başvuru yapacağım vize başvurusunu etkiler mi yani bu durumdan vize alabilir miyim? Sadece gezi amaçlı gitmek istiyorum vize başvurumu da o şekilde yaptım ama red aldım. Sizlere güveniyorum umarım bu sefer alabilirim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba sayın ilgili, Euroasia Global Visa Services sayfasını ziyaret ederek bizlere danıştığınız için teşekkür ederiz. Kanada vize işlemleri Kayseri için öncelikli olarak müşteri temsilcilerimiz sizin mevcut çalışma durumunuza uygun gerekli güncel evrak listesini mail yoluyla veya SMS olarak iletmektedir. Sizler bu evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlayıp ve red mektubunuzla birlikte bizlere iletmeniz durumunda. Evraklarınızın gerekli kontrolleri sağlanır ve red mektubunuz uzaman kadromuz tarafından detaylı bir şekilde incelenir ve analizi yapılarak daha uygun bir başvurun yapmak için işlemlerinizi başlatmaktadır.

Kanada Vize Başvurusu Kayseri İşlemlerinde EAGVS Desteği

Başvurunuz sonucunda aynı hataların tekrarlanmaması ve red sebeplerini düzeltmek için vize uzmanlarımız sizlere gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Fakat seyahat geçmişiniz yoksa, finansal durumunuz bu durum için uygun değilse ve mevcut durumunuz Kayseri Kanada vize için uygun değilse bizler bu süreçte red aldıktan hemen sonra yeniden başvuru yapmanız yerine biraz beklemenizi tavsiye etmekteyiz. Beklediğiniz sürede yeniden müşteri temsilcilerimizden destek alarak şartlarınızı daha uygun hale getirerek işlem yapmanız daha uygun olacaktır. Çünkü red aldığınız şartları düzeltmeden yapacağınız yeni bir Kanada vize başvurusu Kayseri için başvuru aynı şekilde olumsuz sonuçlanmasına sebep olacaktır. Eksik evrak vermeniz veya yanlış bilgi belirtilmesi durumunda red aldıysanız eğer bu yanlış bilgiler düzeltilir ve evraklarınız eksiksiz bir şekilde hazırlayıp durumunuzu daha net anlatabilmek adına vize uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde İngilizce vize talep dilekçesi yazılır. Başvuru formunuz seyahat amacınıza uygun doldurulur ve evraklarınız ile mevcut durumunuza uygun bir başvuru yapılarak yeniden konsolosluk kararına sunulur.

Kanada vizesi Kayseri için, detaylı bilgi almak ve hizmet almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimizden gerekli desteği alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Kanada Vizesi Kayseri

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES