x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi Adana

T. A. 07/05/20, 11:42
Merhaba iyi günler Kanada vizesi Adana için bilgi almak istiyorum. Kardeşim Kanada’da okul okuyor ben de onun yanına gitmek istiyorum birlikte biraz zaman geçirmek istiyoruz aynı zamanda turistik yerleri de ziyaret etmeyi planlıyoruz. Ben özel bir şirkette sigortalı olarak çalışıyorum. Kardeşim bu ziyaret için davetiye göndermeli mi? Ve hesabımda ne kadar para olması lazım? İyi çalışmalar diliyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba sayın ilgili, Euroasia Global Visa Services sayfasını ziyaret ettiğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Adana Kanada vize başvurusunda kardeşinizi ziyaret etmeyi düşündüğünüz için kardeşiniz kısa süreli bir seyahat için size bir davetiye göndermesi daha uygun olabilir. Eğer kardeşiniz vize davetiyesi gönderemeyecek durumdaysa da turistik vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Kısa süreli en fazla 1 haftalık bir seyahat için banka hesabınızda en az 7000 TL bakiye olmalıdır. Adana Kanada vize sürecinde bizimle iletişim kurmanız halinde müşteri temsilcilerimiz sizlere belirli sorular yönelterek mevcut durumunuza uygun gerekli evrakları belirleyerek bu evrakları size mail veya SMS yoluyla iletmektedir.

Siz özel bir şirkette sigortalı olarak çalıştığınızı belirttiğiniz için sizin gereken evraklar konusunda müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Vize başvurularında evraklar kişinin seyahat amacı ve mesleki bilgilerine göre belirlenmektedir. Kanada vize işlemleri Adana için eksiksiz evrak sunmanız oldukça önemlidir. Doğru ve eksiksiz evrak hazırlamanız vize başvurusunda oldukça olumlu etki yaratmaktadır. Eksik veya hatalı evrak sunmanız durumunda ise vize başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir. Başvuru sürecinizde formlarınızın doldurulması, randevu alımı, vize ücretinin ödenmesi ve biyometrik işlem ücretinin ödenmesi konusunda Kanada vize uzmanlarımız sizler adına işlem yaparlar. Başvuru işlemlerinizi daha rahat ve güvenli yapılması konusunda sizlere destek olunmaktadır. Tüm vize işlemlerinizi hiç yorulmadan ve şahsen gelmenize gerek kalmadan evraklarınızı bize kargo yoluyla ulaştırarak Adana’daki ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Yalnızca randevu günü parmak izi vermek için şahsen Kanada başvuru merkezinde bulunmanız gerekmektedir. Kanada vizesi Adana hakkında daha fazla bilgi almak ve hizmet almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak Kanada vize uzmanlarımızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Kanada vizesi Adana

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES